Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Jakaś rozmemłana jestem , jak zwykle zresztą :haha:Zaraz biorę się w garść i ruszam do pracy ....tylko niech Jadzia wybudzi się na dobre , bo jeszcze pochrapuje . Demon lenistwa opanował mnie na dobre ...nic mi się nie chce , wszystko robię z musu ...czyli obowiązkowa i tak jestem , jakby kto pytał :szydera: Poza tym , żem strasznie rozleniwiona to....qrewsko wysychają mi dłonie , woda tutaj tak na nie działa , kremów stosuję co nie miara i g.....o ...nic nie pomaga . Wczoraj z okazji imienin otrzymałam mały upominek od " miejscowych " ...jakieś olejki do duszowania i koncentrat do dłoni . Spróbuję ten nowy ...może będzie lepszy ...a teraz idziemy na jednego :papieros:

Miłego , fajnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Jakaś rozmemłana jestem , jak zwykle zresztą :haha:Zaraz biorę się w garść i ruszam do pracy ....tylko niech Jadzia wybudzi się na dobre , bo jeszcze pochrapuje . Demon lenistwa opanował mnie na dobre ...nic mi się nie chce , wszystko robię z musu ...czyli obowiązkowa i tak jestem , jakby kto pytał :szydera: Poza tym , żem strasznie rozleniwiona to....qrewsko wysychają mi dłonie , woda tutaj tak na nie działa , kremów stosuję co nie miara i g.....o ...nic nie pomaga . Wczoraj z okazji imienin otrzymałam mały upominek od " miejscowych " ...jakieś olejki do duszowania i koncentrat do dłoni . Spróbuję ten nowy ...może będzie lepszy ...a teraz idziemy na jednego :papieros:

Miłego , fajnego dnia .

Rękawiczek nie używasz ? Ja ciągle zapominam a wszystkie prace domowe powinno sie w ŕękawiczkach robić. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Rękawiczek nie używasz ? Ja ciągle zapominam a wszystkie prace domowe powinno sie w ŕękawiczkach robić. 

Rękawiczki  zakładam tylko do " obsługi " Jadzi . Tutaj nie ma dużo roboty , ale ręce /ich mycie / to moja fobia (?) i tak ...co się przekręcę , co się obrócę to łapska myję :haha:Wiem jedno , że woda tutaj jest bardzo twarda , na szklanych naczyniach , gdyby się ściereczką nie wytarło ,pozostałyby  białe zacieki . No kuźwa nie wiem , nie znam się na tym ...ale nigdzie mi tak dłonie nie wysychały jak tutaj , na tym adresie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sayonara 52 napisał:

To co gremialnie, reka w reke, noga w noge, plecy w plecy???

Prosimy Moredacje o zwrot????

Spokojnie...to tylko awaria :szydera: Statusów dawno nie było na głównej, a teraz są znowu :haha: Pewnie wrócą klubiki na pasek za czas jakiś :tak2: Póki co są inne miejsca, gdzie można je odnaleźć :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieee....choinkę kupiłam w lidlu za 25 zl z lampkami. Malutka ale taką potrzebowałam. Będę ją chować ubraną i będzie gotowiec na następny rok  :oklaski: bombeczki maciupeńkie też kupiłam ale muszę jeszcze coś dokupić bo jakieś prześwity widzę...zacznę już dekorować mieszkanie ....gwiazdy, latarnie i mikołaje muszę z piwnicy przynieść....tylko te brudne okna mnie denerwują. Ale zimno jest i mam to w doopie.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, awe59 napisał:

Ludzieee....choinkę kupiłam w lidlu za 25 zl z lampkami. Malutka ale taką potrzebowałam. Będę ją chować ubraną i będzie gotowiec na następny rok  :oklaski: bombeczki maciupeńkie też kupiłam ale muszę jeszcze coś dokupić bo jakieś prześwity widzę...zacznę już dekorować mieszkanie ....gwiazdy, latarnie i mikołaje muszę z piwnicy przynieść....tylko te brudne okna mnie denerwują. Ale zimno jest i mam to w doopie.

Oszalała....jak bonie dydy...oszalała :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, awe59 napisał:

Ludzieee....choinkę kupiłam w lidlu za 25 zl z lampkami. Malutka ale taką potrzebowałam. Będę ją chować ubraną i będzie gotowiec na następny rok  :oklaski: bombeczki maciupeńkie też kupiłam ale muszę jeszcze coś dokupić bo jakieś prześwity widzę...zacznę już dekorować mieszkanie ....gwiazdy, latarnie i mikołaje muszę z piwnicy przynieść....tylko te brudne okna mnie denerwują. Ale zimno jest i mam to w doopie.

Jakim trzeba być leniwcem , aby ubraną choinkę kupować ? :o:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam w planach mycie okien , ale obudziłam sie zasmarkana i zakaszlana >:( Do południa miałam nadzieję , że to tylko alergia , ale czuję się coraz gorzej , więc już wiem , że jakieś przeziębienie mnie dopadło >:(

Słyszał ktoś o jakiejś elektrycznej  ":Marysi " do mycia okien ?     Marzy mi się takie cudo :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Miałam w planach mycie okien , ale obudziłam sie zasmarkana i zakaszlana >:( Do południa miałam nadzieję , że to tylko alergia , ale czuję się coraz gorzej , więc już wiem , że jakieś przeziębienie mnie dopadło >:(

Słyszał ktoś o jakiejś elektrycznej  ":Marysi " do mycia okien ?     Marzy mi się takie cudo :haha:

Ponoć najlepiej sprawdzają się te Marysie z napędem ręcznym. Jest tylko mały szkopuł, bo one przed świętami straszne obłożenie mają, zarobione po kokardę. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.0608a7e1daa4589b2641cd436830eedd.png....bo na nic innego się nie nadaję...jeszcze :haha:Jakoś tak wychodzi, że przerywane szkodzi...sen też :haha:I tak sobie konstatuję, że za wcześnie na Reisefieber, a może to wieczorne obżarstwo spać nie pozwoliło? :haha: Ale czekoladki z kofeiną taaaaaakie doooooobre były :oklaski: Nic to...jak się wezmę za bary z dniem, to od razu lepiej mi będzie....bo dzisiaj wolna półdniówka :oklaski: I niech dzionek płynie sobie miło, szybko i sympatycznie....czego wam i sobie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...