Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, awe59 napisał:

Oj tam....peszący....niech sobie chłop ulży :szydera:

Dobrze , że @Darekr teraz wyraźnie napisał imię a nie jak dawniej M. , bo kiedyś taka jedna na M. tak se do serca wzięła , że to o nią mu biega :smutek:Jak dotarło do łepetyny , że to nie o nią to tak się wk..zdenerwowała , że pisać przestała ...na forum , naszem , ukochanem :( Taka maupa zazdrosna ....a nie powinna , bo żeniata przecież :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobrze , że @Darekr teraz wyraźnie napisał imię a nie jak dawniej M. , bo kiedyś taka jedna na M. tak se do serca wzięła , że to o nią mu biega :smutek:Jak dotarło do łepetyny , że to nie o nią to tak się wk..zdenerwowała , że pisać przestała ...na forum , naszem , ukochanem :( Taka maupa zazdrosna ....a nie powinna , bo żeniata przecież :szydera:

Bo nie wszystkie baby sa takie skromne, mądre i pokorne jak nie przymierzając....nieee....palcem wskazywać nie będę....moja wrodzona skromnośc mi na to nie pozwala :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobrze , że @Darekr teraz wyraźnie napisał imię a nie jak dawniej M. , bo kiedyś taka jedna na M. tak se do serca wzięła , że to o nią mu biega :smutek:Jak dotarło do łepetyny , że to nie o nią to tak się wk..zdenerwowała , że pisać przestała ...na forum , naszem , ukochanem :( Taka maupa zazdrosna ....a nie powinna , bo żeniata przecież :szydera:

Eee to chyba o mnie @pisze .Chwilowo nie mogę uczestniczyć w pisaniu ,bo mam maseczke na twarzy .Tak mi fajnie ściąga :haha:,nie wskazany śmiech tera ,ale co kurna zrobic jak juz na sama mysl geba mi sue smieje .Maseczka mi cholera popekała ,jasny gwint.

A tak ,wszystkim dobry wieczór.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Bo nie wszystkie baby sa takie skromne, mądre i pokorne jak nie przymierzając....nieee....palcem wskazywać nie będę....moja wrodzona skromnośc mi na to nie pozwala :szydera:

Gdzie jest @LACHu ...pożądam go natentychmiast ! Niech mi wklei jakąś cudną piosenkę o miłości ...on to potrafi . Rozmarzyłam się :smutek:Jak wszyscy to wszyscy .....babcia też ....sroce nie wypadła przecież :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdzie jest @LACHu ...pożądam go natentychmiast ! Niech mi wklei jakąś cudną piosenkę o miłości ...on to potrafi . Rozmarzyłam się :smutek:Jak wszyscy to wszyscy .....babcia też ....sroce nie wypadła przecież :szydera:

Ja mogę Ci zaśpiewać:ujrzałem pierwszy siwy włos na twojej ...:haha:,prawda że ładnie?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdzie jest @LACHu ...pożądam go natentychmiast ! Niech mi wklei jakąś cudną piosenkę o miłości ...on to potrafi . Rozmarzyłam się :smutek:Jak wszyscy to wszyscy .....babcia też ....sroce nie wypadła przecież :szydera:

Ty go tak nie pożądaj bo w dziób od żony możesz dostać :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ićććć....francowata kobieto ! Może jeszcze " przepijemy naszej babci majtki w kratę " ? :szydera:

Bardziej by pasowało " ujrzałam jeszcze tylko jeden czarny włos na twojej skroni " :szydera:

Siwy lepiej brzmi....tak nobliwie :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magdzie napisał:

@Darekr,czy ta pioseneczka to dla mnie ?, chyba tak ,pewnie z tego wszystkiego imiona Ci się pomyliły :haha:,wybaczam Ci .

 

7 minut temu, Magdzie napisał:

Eee to chyba o mnie @pisze .Chwilowo nie mogę uczestniczyć w pisaniu ,bo mam maseczke na twarzy .Tak mi fajnie ściąga :haha:,nie wskazany śmiech tera ,ale co kurna zrobic jak juz na sama mysl geba mi sue smieje .Maseczka mi cholera popekała ,jasny gwint.

A tak ,wszystkim dobry wieczór.

zdejmuj już tą maseczkę, bo zaraz przyjdę 

bez maseczki jesteś piękniejsza 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...