Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pamiętam moje początki i pracę u Wstręciucha :haha: Za każdym wyjazdem dostawałam geldy i czułam się zobowiązana przywieźć "coś" :haha: I tak przez te trzy lata z otrzymanych geldów nie miałam nic, bo zurikowe geszenki za darmo nie były  :haha:I teraz zrobiłam sie "twarda" :$ Ale Szogunowi z przyjemnością szenknę co nieco...tak bezinteresownie, za jego dobre serce, co nie? :love: 

Znaczy sie ....zwyczajnie na zakupy dawali ...cobyś nie dokładała ze swoich :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pamiętam moje początki i pracę u Wstręciucha :haha: Za każdym wyjazdem dostawałam geldy i czułam się zobowiązana przywieźć "coś" :haha: I tak przez te trzy lata z otrzymanych geldów nie miałam nic, bo zurikowe geszenki za darmo nie były  :haha:I teraz zrobiłam sie "twarda" :$ Ale Szogunowi z przyjemnością szenknę co nieco...tak bezinteresownie, za jego dobre serce, co nie? :love: 

Noooo Oczynawiscie plus bett do noclegu i za caloksztalt

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pamiętam moje początki i pracę u Wstręciucha :haha: Za każdym wyjazdem dostawałam geldy i czułam się zobowiązana przywieźć "coś" :haha: I tak przez te trzy lata z otrzymanych geldów nie miałam nic, bo zurikowe geszenki za darmo nie były  :haha:I teraz zrobiłam sie "twarda" :$ Ale Szogunowi z przyjemnością szenknę co nieco...tak bezinteresownie, za jego dobre serce, co nie? :love: 

Morela umówmy się.. te...geschenki o zolwia były okupione  prze Ciebie stresem spieciem i robieniem z siebie idioty...Tak tam było...I oby nigdy więcej

..tego Ci życzę 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucinda napisał:

Morela umówmy się.. te...geschenki o zolwia były okupione  prze Ciebie stresem spieciem i robieniem z siebie idioty...Tak tam było...I oby nigdy więcej

..tego Ci życzę 

Nigdy więcej. Nie chcę geszenków dostawać i nie chcę dawać. To jest tylko nasza praca. Ale tego musiałam się nauczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nigdy więcej. Nie chcę geszenków dostawać i nie chcę dawać. To jest tylko nasza praca. Ale tego musiałam się nauczyć. 

Never nie mów nawet...nie wiesz co czeka za rogiem..A może taka kobyłka albo Szogun??

Pytanie czy to by ci odpowiadało.. Ale jako że poniedziałek o problemach egzystecjnalnych gadać mi się nie chce

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Nowy dzień, nowy tydzień, nowe wyzwania. Po dwóch tygodniach chyba sobie centymetr krawiecki kupię i będę odcinać po centymetrze. Nie leży mi to miejsce. Niby wszystko ok, ale...

Miłego dnia.

Witaj metrze ukochany ,będziesz co dzień używany:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...