Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Druuuuuga :oklaski: image.png.e971acaa559586f50cc4e678ba3a59d2.png...czyli wstałam, zajarałam i teraz siorbię kawunię :szydera: I na nic więcej nie mam chęci...póki co :haha: Ale rozruch jest zawsze ciężki, myślę więc, że wraz z pierwszymi promieniami słońca chęci przybędzie :haha:Póki co życzę wam miłego dnia :oklaski: I czekam na słonko :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie powiem , żebym wstała radosna jak szczygiełek , bo to nieprawda ....jeszcze bym spała , ale pomaluśku przygotować się do pracy trzeba . Dziś zależy mi na wcześniejszym obrobieniu Jadzi , boo....nadejszła wiekopomna chwyla i mam wolny dzień ...chyba , że Heli odbije i przełoży mi wolne na jutro . Nic by się nie stało , wolne to wolne , ale chciałam na dłużej na miasto wyskoczyć ...trochę by mi  pogmatwało takie przetasowanie . Nie będę rozkminiać od samego mroku ...nie było prośby o przełożenie wolnego na jutro , znaczy , że dziś musowo będzie .

Miłej soboty Wszystkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem która z kolei ale się dokulalam

Dzisiaj mam cudny dzień w niebycie zleceniowym:oklaski:

Cwirek zasial kurna gdzieś pilota do garażu mój rower niedostępny...:przekleństwa:..winy szuka wszędzie A najlepiej u mnie bo przecież go dostałam...poczekamy zobaczymy...zostaje jeszcze opcja sakow na bagazniku...tylko jak to sprawdzić??

Wrobelek po wczorajszych zakupach zaliczył zgon egzystencjonalny..mam ja z głowy na tydzień A może i dłużej..półtorej godziny wędrowała po edece trzymając kurczowo ręce na koszu...

Tak w skrócie 

Miłej soboty życzę

Spokojnego dnia

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja trochę niemrawo ale już bez wysokiej temperatury. Nawet ździebko zbystrzałam i wiem, że należy przywitać się grzeczniutko-co niniejszym czynię:). Druga kawa w garści i lektura forum. 

                                Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Zaczyna się trzeci tydzień pierwszego i ostatniego pobytu. Nie moja bajka. Nie jest źle, ale....Dużo tych ale, więc w w 2020 znowu jestem do wzięcia . Są gdzieś dobre miejscówki mam nadzieję.  Na razie trafiam na 50/50. Ani jednoznacznie dobre, ani jednoznacznie złe. I ja nie wiem czy się wkurzać czy cieszyć. Ja lubię spolaryzowane sytuację, huśtawka mnie męczy   Miłego dnia.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendowe, lajtowe dzień dobry Opiekunkowo :)!

Bardzo przyjemnie minął piątek, zobaczymy, co przyniesie reszta weekendu :).

Wczoraj miałam góry na wyciągnięcie ręki, szczyty we mgle, tak mniej więcej połowę było widać, ale i tak pięknie. Pierwszy tegoroczny Glühwein z wkładką okazał się wyjątkowo smakowity i mocny, lubię przedświąteczną atmosferę, mieszające się zapachy i smaki, uśmiechniętych ludzi, choinki i świąteczne iluminacje :).

Murnau wczoraj:

 

 

IMG_20191130_100111.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia!

Dzien  dobry!

 

Urobilam sie jak dziki osiol.

Corka pop robi dzis ,,hausverkauf,,

Ona robi rozne rzeczy

Oprocz tego ,ze ma inna firme .

To szycie to hobby,ale dochowdowe

torby plecaki, stulpen(cudne!)i wiele innych rzeczy\

Nanosilysmy sie z magazynu w piwnicy rzeczy, stolow, szampana....

Trzeba bylo to jakos ulozyc, zaprezentowac.

Boszsz jaki ma cudny jeden jedyny plecak FioLETOWY z lila

Zamsz

Ale cudo,

Jak nie sprzeda ,zrobie fotke.i stulpen tez ,bo sa cudne,

Nigdzie takich nie widzialam,

Sama kupilam kilka par.

Tylko kurka cena 130 ojro.. :((((

Ciekawam,ile osob przyjdzie

Pare kartonow sekta chlodzi sie.

A ja w goraczce przedwyjazdowej :hura:

Dobrego dnia zalogo !

 

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...