Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 20.11.2019 at 06:49, elf napisał:

@Blondi to szerokości jak to w drodze mówimy. I szczęśliwego powrotu. Ja 11 i też urlop tylko że ja jeszcze pociechę odwiedzę w De byjej pierogów narobić 

Dojechałam do Pl z dwoma młodziencami, ale nadawałam na ich falach:szydera:

 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Pl, w nocy przyjazd a rano nadczo na badania, masakra, zero kawy :smutek:myślałam, że się zapłaczę.ale dzielnie działałam. Jak teraz jest fajnie, robisz wyniki i sobie sam sprawdzasz w internecie jakie są, drukujesz i gotowe,Ja to z tych, co to wieki nie robili sobie wyników, aż zrobiłam, a tu się okazuje że wszystko super, a bóle nadal są :grzmotnąć: jeden lekarz po pokazanie wyników powiedział mi, że są one sfałszowane :szydera: bo są za dobre:oklaski: powtarzam raz jeszcze ; Zdrowie najważniejsze ; a reszta sama przyjdzie:serce::tak2:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Witam z Pl, w nocy przyjazd a rano nadczo na badania, masakra, zero kawy :smutek:myślałam, że się zapłaczę.ale dzielnie działałam. Jak teraz jest fajnie, robisz wyniki i sobie sam sprawdzasz w internecie jakie są, drukujesz i gotowe,Ja to z tych, co to wieki nie robili sobie wyników, aż zrobiłam, a tu się okazuje że wszystko super, a bóle nadal są :grzmotnąć: jeden lekarz po pokazanie wyników powiedział mi, że są one sfałszowane :szydera: bo są za dobre:oklaski: powtarzam raz jeszcze ; Zdrowie najważniejsze ; a reszta sama przyjdzie:serce::tak2:

A to koniecznie nadczo trzeba być ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Joy napisał:

I tak trzymaj!!!!!!! Spokojna pewność siebie ,wdzięczność i pokora a Wszechświat da Ci wszystko o co poprosisz

no właśnie. a tyle czasu zajęło mi szarpanie się. klucz był cały czas w zasięgu ręki :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

Dojechałam do Pl z dwoma młodziencami, ale nadawałam na ich falach:szydera:

 

 

Dlatego właśnie lubię bla bla.... Człowiek poznaje ludzi poszerza horyzonty myślowe poznaje odmienne spojrzenie na świat innego pokolenia. Ogólnie same plusy trzeba się jedynie odważy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł wieczorową porą. Walizki spakowane , jeszcze tylko zapakować do auta i lulu, bo o 6 pobudka. Niestety nikt się z bla bla car nie zgłosił, więc będę jechała sama. Na samą myśl o odcinku A4 od Wrocławia do Zgorzelca mam palpitajce i inne nerwacje. Ciekawe ile tym razem będę w korku stała. Mam plan awaryjny, bo niejaki wrocławiak podpowiedział jak ominąc ten odcinek i bardzo mozliwe , że tak zrobię. A tak poza tym, to oczywiscie stresik, nowe dla mnie miejsce, więc ma się rozumieć, że bojam się nieco :$. Jest tam kto przed Stuttgartem od strony Norymbergi ? Byłby fajnie kawusię spożyć.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czescwam

pyknął tydzien ...czas zapier...la

dzisiaj lekkie okrążki na parterze miedzy dywanami potem rybny obiad a potem...hmmm albo spacer albo rower...chociaz tu jeszcze mam troche obawy w kwestii moich dysków...

no wiec zycze milego na wstepie weekendu ..melanż i te sprawy 

oby sie kręciło

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Lucindo @lucinda, u Ciebie czy też Tobie, również oraz dzień dobry Opiekunkowo :)!

Nie wiem, jaki będzie początek weekendu, za to niedziela zapowiada się baaardzo fajnie. Jednym z plusów mieszkania w dużym mieście czy tez jego przedmieściach jest to, że od czasu do czasu trafia się kumulacja towarzysko-spotkaniowa i robi się naprawdę świetnie.

Wam też dobrego oraz

76751672_543998979770432_756163122847914

 

 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...