Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, LACH napisał:

Przymrużonym naturalnie

Ty się kurde nie śmiej . Przed chwilką zadzwonił do drzwi elektryk od sąsiada i zaczął tak zawile opowiadać co on robi i co potrzebuje , że za cholerkę nie potrafiłam tego przetłumaczyć sobie w śpiącej głowie . 2 razy tłumaczyłam że jestem Polką i prosiłam aby mówił wolniej , a ten ciągle nawijał . W końcu się znerwiłam i powiedziałam , że ma wyjaśnić krótko czego chce , bo ja jeszcze śpię i nie kumam , to wreszcie wyartykułował , że chce aby otworzyć mu drzwi do piwnicy , bo musi dostać się do głównej skrzynki z prądem O.o Jakby nie mógł tego powiedzieć na samym wstępie , osioł jeden :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Ty się kurde nie śmiej . Przed chwilką zadzwonił do drzwi elektryk od sąsiada i zaczął tak zawile opowiadać co on robi i co potrzebuje , że za cholerkę nie potrafiłam tego przetłumaczyć sobie w śpiącej głowie . 2 razy tłumaczyłam że jestem Polką i prosiłam aby mówił wolniej , a ten ciągle nawijał . W końcu się znerwiłam i powiedziałam , że ma wyjaśnić krótko czego chce , bo ja jeszcze śpię i nie kumam , to wreszcie wyartykułował , że chce aby otworzyć mu drzwi do piwnicy , bo musi dostać się do głównej skrzynki z prądem O.o Jakby nie mógł tego powiedzieć na samym wstępie , osioł jeden :haha:

I do lochu z nim....! Bałwan jeden  :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Ty się kurde nie śmiej . Przed chwilką zadzwonił do drzwi elektryk od sąsiada i zaczął tak zawile opowiadać co on robi i co potrzebuje , że za cholerkę nie potrafiłam tego przetłumaczyć sobie w śpiącej głowie . 2 razy tłumaczyłam że jestem Polką i prosiłam aby mówił wolniej , a ten ciągle nawijał . W końcu się znerwiłam i powiedziałam , że ma wyjaśnić krótko czego chce , bo ja jeszcze śpię i nie kumam , to wreszcie wyartykułował , że chce aby otworzyć mu drzwi do piwnicy , bo musi dostać się do głównej skrzynki z prądem O.o Jakby nie mógł tego powiedzieć na samym wstępie , osioł jeden :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

I do lochu z nim....! Bałwan jeden  :szydera:

A teraz osioł niewyrozumiały wierci wiertarką pod moim pokojem >:( Zaraz mi łeb pęknie >:( Gdybym wiedziała co planuje , to do końca udałabym niekumatą i miałabym teraz błogą ciszę :rozpacz: Kolejny raz sprawdza się reguła , że brak znajomości języka , może być duuuuużym plusem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

A teraz osioł niewyrozumiały wierci wiertarką pod moim pokojem >:( Zaraz mi łeb pęknie >:( Gdybym wiedziała co planuje , to do końca udałabym niekumatą i miałabym teraz błogą ciszę :rozpacz: Kolejny raz sprawdza się reguła , że brak znajomości języka , może być duuuuużym plusem :haha:

Moja teściowa w niesprzyjających sytuacjach udawała głuchą i ślepą....i zawsze wychodziła na swoje :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH podobno masz wejścia "u góry" i zbierasz zamówienia. No to ja poproszę :

                   śnieg, mróz-wystarczy 2 w minusie

                   końskie zdrowie

                    I worek pieniędzy-mogą być złotówki

I nie wykręcaj się, że później "alboco" - z akcentem na to ostatnie

                        Koniec koncertu życzeń, amen:cześć2:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48 :drink::serce::cześć: Niech żyje Jura!! 

 

Zupka gdźibowa uwarzona,.pranko wstawione,.detox pijemy i mrozu się nie boimy, o!

Co ty gadasz Radziu?? Janusza?? TEGO Janusza??:p Toć z życzeniamy wszelakymi dzwonić muszę do Kochanka nr 2, niech chłop cuś z życia ma!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BabaJagusia napisał:

@LACH podobno masz wejścia "u góry" i zbierasz zamówienia. No to ja poproszę :

                   śnieg, mróz-wystarczy 2 w minusie

                   końskie zdrowie

                    I worek pieniędzy-mogą być złotówki

I nie wykręcaj się, że później "alboco" - z akcentem na to ostatnie

                        Koniec koncertu życzeń, amen:cześć2:

Jeszcze się dobrze zastanów, może coś jeszcze? Bo to nie złota rybka i tylko jeden raz można wnosić!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie, na weekend przyleciała rakieta od Mamusi z Polski:cmok:
Mam w ..pie tą oklepaną, mięsną, bezgustowną, kluszczano-kartoflaną, zawiesistą, niemieckią paszęWreszcie!!!:hura:
I choćby się to nazywało: " de ląch sze cippini na cieście", to i tak wolę kapustę z grochem, poprawioną krupnikiem cumbajszpil(z.B.).
Bo Nasze, to Nasze! Palunie lizać! I Ameryki tu nie odkryłem! Nieprawdaż???

Screenshot_20191121-112603_Gallery.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...