Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

...to ja mogę podywagować o wyższości czekolady kawowej nad czekoladą z nadzieniem kawowym :szydera:

A se dywaguj ...a doopa niech się pasie :szydera:

Moja droga ...to tylko moda , moda zasrana na ubieranie drzewka w jednym kolorze . Tradycyjna choinka była zawsze bardzo kolorowa , pstrokata wręcz i to było piękne . Zapomniałaś ...łańcuchy z kolorowego papieru ...cukierki ...pierniki ...orzechy włoskie ? ...Mam gdzieś modę , jeśli o tradycję biega i czy to się komuś podoba , czy nie to zwyczajnie koło pióropusza mi lata :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A se dywaguj ...a doopa niech się pasie :szydera:

Moja droga ...to tylko moda , moda zasrana na ubieranie drzewka w jednym kolorze . Tradycyjna choinka była zawsze bardzo kolorowa , pstrokata wręcz i to było piękne . Zapomniałaś ...łańcuchy z kolorowego papieru ...cukierki ...pierniki ...orzechy włoskie ? ...Mam gdzieś modę , jeśli o tradycję biega i czy to się komuś podoba , czy nie to zwyczajnie koło pióropusza mi lata :d

:cmok: Tak Cię dzisiaj wycmokam , że będziesz bardziej oglucona niż ja po powrocie do domu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

:cmok: Tak Cię dzisiaj wycmokam , że będziesz bardziej oglucona niż ja po powrocie do domu :haha:

Jeszcze zapomniałam , że takie malutkie jabłuszka też zawieszane były .Nie przejmuj się . Doczekamy wiosny ....pośmiejemy się z oczka wodnego ...albo z innych kamieni  Pomogę ...a jużci :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A se dywaguj ...a doopa niech się pasie :szydera:

Moja droga ...to tylko moda , moda zasrana na ubieranie drzewka w jednym kolorze . Tradycyjna choinka była zawsze bardzo kolorowa , pstrokata wręcz i to było piękne . Zapomniałaś ...łańcuchy z kolorowego papieru ...cukierki ...pierniki ...orzechy włoskie ? ...Mam gdzieś modę , jeśli o tradycję biega i czy to się komuś podoba , czy nie to zwyczajnie koło pióropusza mi lata :d

Pamiętam i taką choinkę nazywam ,,wiocha radocha " jest kolorowo i wszystko,,folklor jakich mało, zapomniałas o :jabłko: też muszą być,,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeszcze zapomniałam , że takie malutkie jabłuszka też zawieszane były .Nie przejmuj się . Doczekamy wiosny ....pośmiejemy się z oczka wodnego ...albo z innych kamieni  Pomogę ...a jużci :szydera:

O jednym myślalyśmy w tym samym czasie:jabłko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Pamiętam i taką choinkę nazywam ,,wiocha radocha " jest kolorowo i wszystko,,folklor jakich mało, zapomniałas o :jabłko: też muszą być,,:tak2:

Również można o modzie tak powiedzieć ...o ubiorach : wiocha radocha :szydera: Blondas ...choinka była kolorowa , tylko durnym ludziom popierdaliła się tradycja z modą ...bo niekoniecznie pasuje do wystroju mieszkania . Dawno nie ubierałam , bo ...no booo...ale guzik komu do domu jak chałupa nie jego . Fiu...fiuuuu...lat temu w jakimś kolorowym piśmidle był tytuł " tyle lat z Barbarą " - mój man dla zgrywów wyciął z gazety ten tytuł , zrobił zawieszkę i powiesił na choince . Mam ten " szyldzik" do dziś  a zawieszany był regularnie co roku . Moje ozdoby , moja brocha i.....sosna :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pl mam full starych bombek po mojej mamie, też ubierałam ostatnio  na biało jak  @violka,potem trochę koloru dałam innego, a teraz żadnej nie ubieram,@Baśka powtarzająca się  jak Ty, ale kocham ten nastrój,jakbym była w domu to by musiała być choinka ,ale ja znowu wybywam daleko ,,uciekam od zimy,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A se dywaguj ...a doopa niech się pasie :szydera:

Moja droga ...to tylko moda , moda zasrana na ubieranie drzewka w jednym kolorze . Tradycyjna choinka była zawsze bardzo kolorowa , pstrokata wręcz i to było piękne . Zapomniałaś ...łańcuchy z kolorowego papieru ...cukierki ...pierniki ...orzechy włoskie ? ...Mam gdzieś modę , jeśli o tradycję biega i czy to się komuś podoba , czy nie to zwyczajnie koło pióropusza mi lata :d

To o czym piszesz wymuszała bieda, lub/czy brak dostępnych materiałów ozdobnych. Prawdziwe drzewko ozdabiały gospodynie wytworami rąk własnych, słomą, suszonymi jabłkami und so weter...Potem pojawiły się sztuczne choinki i bombki i... naród ruszył do sklepów....i zrobiło sie kolorowo, lameta, zimne ognie....

A u mnie od lat paru choinka ozdobiona dzierganymi serduszkami, aniołkami, gwiazdkami i słomianym Janiołkiem na czubku. Czyli powrót do "korzeni"....I mam też "gdzieś" modę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeszcze zapomniałam , że takie malutkie jabłuszka też zawieszane były .Nie przejmuj się . Doczekamy wiosny ....pośmiejemy się z oczka wodnego ...albo z innych kamieni  Pomogę ...a jużci :szydera:

Już nie mogę doczekać się wiosny :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi jest tak dobrze, czy tak źle?Pomimo, drapnij coś.

Wiem, że Wszyscy jesteśmy grzeczni i nikt, nikogo nie wk..... denerwuje. To niech Mamusia chociaż pochwali, jak nie ma za co i komu przy...dzwonić.

Całuję rączęta dziekujac za wypchaną rakietę. Drożdżowe z suszonymi śliwkami było najweselsze. Poznałem dwie dziewczyny na dołku, też miały sklejkę. Twój Ananas

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...