Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, elf napisał:

Hym.... Nie pozwolę by bez powodu mnie atakowano  Oprócz przycisku ignoruj istnieje też "zgłoś post" i nie zawacham się go użyć. To tyle w temacie lacha i jego potrzeby pouczania. Nie mam ochoty na pyskowke i myślę że pora zakończyć temat 

Pewnie , że tak . Od pyskówek i zgłaszań niewygodnych nam postów najwyższy czas odpocząć . Przecież może być fajnie , spokojnie ...no nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

To ja się nie nadaję. Nie umiem palić w piecu :szydera:

A ja już umiem i paliłam u demencyjnej Tereni na bawarskim zadupiu z pawiem w tle. I było to całkiem niezłe miejsce. :haha:... Gdyby nie to, że nie lubię robić za królewnę, która ma wszędzie daleko, to może dłużej bym tam zabawiła niż rok. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Magdzie nie jesteś moją koleżanką bo nie pomyślałaś o mnie. Co prawda bardziej wiekowa od narzeczonego jestem ale miłość nie zna granic i nie pyta o metrykę.  :szydera:

Niby ,tak ,ale było zaznaczone 35-50,nie wiem czy się mieścisz ,jeśli tak ,to daje numer :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...