Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

image.png.f8edfb9c752b879e0d6d4c85b8791358.png A tu ciemno wszędzie, cicho wszędzie, pusto wszędzie....dzisiaj dzień przedszkolny, więc (chyba) dobrze będzie :oklaski:  I tym optymistycznym akcentem witam was w czwartkową noc , tfu...poranek :oklaski: I miłego dnia na dokładkę wam życzę :oklaski:

Ty już na nogach??????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, foczka63 napisał:

Łóżko,nie trup 100-letni i niezaszczany materac

Biurko/stół i krzesło

Lampka nocna

Szafa

Dostęp do internetu

To wg mnie podstawowe minimum wyposażenia pokoju opiekunki i powinno byc do dyspozycji na każdej szteli

... i jeszcze fotel! Koniecznie!   Siedzenie na krześle - to dla mnie tortura:(

Na szczęście, tylko na jednym adresie spałam na rozkładane "wersalce" - na pozostałych miałam bardzo wygodne łóżka. Z nowymi materacami!  Na poprzednim adresie upomniałam się o fotel i dostałam. Telewizora nie potrzebuję.   Nie potrzebuję czerwonych dywanów, kryształowych luster  ale osobna łazienka-to jest to! I często jest. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie.....na fotelu :haha:

:haha:Niech lepiej @lucinda takich pytań naszym chłopakom ( niektórym ) nie zadaje , bo mogą szczerze odpowiedzieć a jej będzie przykro , bo pomyśli , że są niekulturalni ....Na takie pytanie " ty już na nogach "  trzeba uważać , bo odpowiedź może być konkretna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

:haha:Niech lepiej @lucinda takich pytań naszym chłopakom ( niektórym ) nie zadaje , bo mogą szczerze odpowiedzieć a jej będzie przykro , bo pomyśli , że są niekulturalni ....Na takie pytanie " ty już na nogach "  trzeba uważać , bo odpowiedź może być konkretna :szydera:

No...wszystko co z przyjemnością się będzie kojarzyć.. lykne...np takie 

.krzesło 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Od wczoraj pod oknami kucbni i babcinego pokoju mamy zaparkowanego campera,w związku z tym ciemno tu jak w d....Zapytacie skąd camper-po sąsiedzku,przez ścianę syn PDP wydzierżawił pomieszczenia na warsztat samochodowy...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry.Od wczoraj pod oknami kucbni i babcinego pokoju mamy zaparkowanego campera,w związku z tym ciemno tu jak w d....Zapytacie skąd camper-po sąsiedzku,przez ścianę syn PDP wydzierżawił pomieszczenia na warsztat samochodowy...

Nö to odgłosy cały dzień zajebiaszcze. Stukanie pukanie i pewnie niejedna "qrwa" poleci. Życzę cierpliwości 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf No właśnie nie,bardziej dokuczliwy jest ruch samochodów na drodze jakieś...15 metrów od domku.Wczoraj PDP pewnie skakała w łóżku bo za ścianą jej sypialni stoi kontener na stare opony i akurat wczoraj przyjdchali go opróżniać...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...