Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Heidi napisał:

:) czy tu Ktoś przywołuje pronabiałowego smoka i do mojej mleczarni ekspedycję szykuje:o?  

Może pod moją nieobecność jakieś zagrożenie mlekomordy się zbliża ? Jakiś drugi opój trafił się na Forum, czy jak?

:d:d

 

Czesc fruwaku:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

:) czy tu Ktoś przywołuje pronabiałowego smoka i do mojej mleczarni ekspedycję szykuje:o?  

Może pod moją nieobecność jakieś zagrożenie mlekomordy się zbliża ? Jakiś drugi opój trafił się na Forum, czy jak?

:d:d

 

Jak zawsze bojowo,, @Heidi  i na wesoło:szydera: mlekomordy??? tutaj się ćwiczy winomordy,,,:haha::papieros:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga J23 nadaje!

@violka halo @violka :)))

Bylam.

Widzialam.

Zapadlam na twoja bombszyzne.

Jesoo!

Maja nowe modele!

Jakie cudne!!!!

 

Tydzien temu takich nie mieli.

 

Z tego szoku kupilam sobie stroik swiateczny na glowe:haha:

W odpowiednim czasie zaprezentuje sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar Byla tylko w Karstsdat.

Ogladalam zestawy upominkowe tylko.

I prysnelam sie ,,Laura,, ale zielona.

Wciaz jeszcze pachnie, choc rece dawno umyte.

Ale to nie ,,moja,, nuta,,

do mnie bardzo przemawiaja niektore zapachy Malone...

Tylko drogie chorerka i niezbyt trwale,

Ja powyzej 3 zapachow gubie wech:haha:

Wstyd sie przyznac, ale najbardziej przemawia do mnie Gucci Envy(kupilam podrobke:$na Allegro)

Widzialam u synowej i zdecydowalam sie.

Pachnie identycznie z oryginalem i trzyma sie skory.

Ja to te swieze, zielone, gorzkawe nawet wole.

Na urlopie uzywalam Jil Sander Sun(na probe)

woda plus balsam .

Na lato super sprawa.

Zapach trwal i trwal i nie wk..

denerwowal.

Kiedys szalam za Bulgari Retriver, ale mi przeszlo.

A co ty nowego kupilas i w jakich sytuacjach uzywasz?

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sayonara 52 napisał:

@salazar Byla tylko w Karstsdat.

Ogladalam zestawy upominkowe tylko.

I prysnelam sie ,,Laura,, ale zielona.

Wciaz jeszcze pachnie, choc rece dawno umyte.

Ale to nie ,,moja,, nuta,,

do mnie bardzo przemawiaja niektore zapachy Malone...

Tylko drogie chorerka i niezbyt trwale,

Ja powyzej 3 zapachow gubie wech:haha:

Wstyd sie przyznac, ale najbardziej przemawia do mnie Gucci Envy(kupilam podrobke:$na Allegro)

Widzialam u synowej i zdecydowalam sie.

Pachnie identycznie z oryginalem i trzyma sie skory.

Ja to te swieze, zielone, gorzkawe nawet wole.

Na urlopie uzywalam Jil Sander Sun(na probe)

woda plus balsam .

Na lato super sprawa.

Zapach trwal i trwal i nie wk..

denerwowal.

Kiedys szalam za Bulgari Retriver, ale mi przeszlo.

A co ty nowego kupilas i w jakich sytuacjach uzywasz?

W wyjątkowych ....sytuacjach :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@NNNdanuta  nie wiem , nie widzę jak jest u Ciebie , ale ....mój warsztat pracy ( czyt. laptop ) jest zawsze na stole w kuchni...ze względu na wygodę siedzenia.

Kuchnia tu mała, a w niej taboret i blaty robocze … Jada się w stołowym … W pokoju oprócz łożka, szafki nocnej i szafy nie mam nic. Przyniosłam z piwnicy plastikowy fotel tarasowy, żeby mieć gdzie ciuch zrzucić z siebie ))))

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patrycja781 napisał:

@NNNdanuta Kurczaki...Ja pomimo skromności i prostoty domku w którym teraz jestem,mam do dyspozycji dwa pokoiki na poddaszu.Rozłożyłam się w nich jak"Ruskie na mapie"

Tu chyba mam najgorsze warunki w mojej karierze O.o Musiałabym sobie przypomnieć te kilkanaście adresów, które przerobiłam, ale byle do 17-tego tj. do zjazdu :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, NNNdanuta napisał:

Kuchnia tu mała, a w niej taboret i blaty robocze … Jada się w stołowym … W pokoju oprócz łożka, szafki nocnej i szafy nie mam nic. Przyniosłam z piwnicy plastikowy fotel tarasowy, żeby mieć gdzie ciuch zrzucić z siebie ))))

Skandal!!!  :szydera: jakbyś wiedziała to byś składaka jakiegoś z sobą przytargała,  Danuśka nic innego jak flomarkt zaliczyć ,,albo wystawki jakieś,, dobrze ,że masz łóżko, a nie materac rzucony na podłogę,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Tu chyba mam najgorsze warunki w mojej karierze O.o Musiałabym sobie przypomnieć te kilkanaście adresów, które przerobiłam, ale byle do 17-tego tj. do zjazdu :)

Masz jak w celi,,ale czego człowiek nie przetrzyma,,,wszystko,aby tylko sucho i ciepło,,:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Eeeee!Raczej nie.Domek malutki,prosty skromny.Holik(bo holem tego nijak nazwać nie można)malutki,dwa kroki i wieszak,w prawo pół kroku i schody na poddasze,w lewo jeden i jestem w kuchni.Pralnia to już poda mieszkaniem,w podwórku ,w osobnym pomieszczeniu.Co nie znaczy że mi się tu nie podoba,sama chciałabym mieć w Polsce właśnie taki domeczek

PDP z łóżkiem nijak na ganku się nie zmieści

 

Edytowane przez Patrycja781
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie zależy na super warunkach socjalnych. Ważne, bym miała gdzie spać, chociaż niekoniecznie w przedpokoju, czy zapyziałej piwnicy by mi się podobało. Mieszkałam w zamku, w bohemie artystycznej, w oficynie, na poddaszu, miałam piętra do dyspozycji, lub małe pokoiki. Telewizory, lub nie. Może dla kogoś, kto chce się "zagnieździć" są to ważne rzeczy, ale dla mnie niekoniecznie. Dla mnie ważne, by nie brakowało na jedzenie, środki higieniczne i środki czystości. By nie było stresu. By nie było transferu i nocnych pobudek.  Ważne, by atmosfera była taka, by spokojnie móc pracować do końca kontraktu. No, ale każdy ma to co lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem,dlaczego nazwałam swojego Słodziaka -Słodziak,,widział kto,aby facet miał full przeróżnych slodyczy ,czekolad , ciasteczek w domu? jest specjalna jedna szafka na same słodycze, masakra,,co poleci do sklepu,to z pełnymi torbami slodyczy wraca, a jak coś posmakuje to wiadomo, nie musze pisac, w doopach się przewraca,a ja nie taka słodyczowa,bo mi wszystko za słodkie, ale jak się do czegoś dorwę,to paczkami leci,,na tapecie rodzynki w czekoladzie, wybieram te w ciemnej bo to gorzka czekolada,:hura: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżko,nie trup 100-letni i niezaszczany materac

Biurko/stół i krzesło

Lampka nocna

Szafa

Dostęp do internetu

To wg mnie podstawowe minimum wyposażenia pokoju opiekunki i powinno byc do dyspozycji na każdej szteli

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...