Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Mglisto, mokro i zimno. Z domu nie chce sie doopy ruszyć. Muszę jednak wyjść, żeby jzkieś warzywo kupic dla mej ulubionej wnuczki. Nie je mięsa bo przyjaciół nie będzie jadła. Koniec, kropka. Boże Narodzenie przy sałacie trzeba będzie spędzić....i co mi przyszło na stare lata ? :szydera:

Miłego dnia kochani.

 

 

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Mglisto, mokro i zimno. Z domu nie chce sie doopy ruszyć. Muszę jednak wyjść, żeby jzkieś warzywo kupic dla mej ulubionej wnuczki. Nie je mięsa bo przyjaciół nie będzie jadła. Koniec, kropka. Boże Narodzenie przy sałacie trzeba będzie spędzić....i co mi przyszło na stare lata ? :szydera:

Miłego dnia kochani.

 

 

Mądra wnusia! Też jestem trawożerna i co mi zrobisz jak mnie złapiesz:haha:? Z tym, że ja nie dorabiam żadnych teorii do nie jedzenia trupka. Nie twierdzę, że tak będzie zawsze:kawa2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucinda napisał:

A to Danusiu poliglota...złoty euro firanki

..korony...

:szydera:

I dlatego ja całe życie bez kasy.., bo ja do niego po polsku a on wtedy zawsze w innym języku xd i to takim, którego kantory nie obsługują :haha:A teraz zrozumieć tylko czym się różni złoty od złotówki i jesteśmy w domu xd

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się :cześć2:Na razie udaję, że nie wiem co może się zdarzyć w tym domu i noc przespałam grzecznie xd w tym celu musiałam znowu pozbawić się części mojej wyobraźni i sądzę, że po testach, jakichkolwiek, na inteligencje to kwalifikuję się jeszcze do klas 1 - 3 xd Daje mi to możliwość odzywania się na forum, ale ostrzegam że błyszczeć nie będę :haha: Na razie miłego dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

@BabaJagusia też się starałam zostać wegetarianką ale się złamałam po miesiącu....głodna chodziłam :haha:

Nie jem dużo padliny ale lepiej sie czuję jak zjem kawałek mięsa lub wędliny. No i co zrobisz jak nic nie zrobisz.

Co się martwisz, ja to "świnię" jem z wyrachowania .., bo wroga trzeba umieć pokonać :szydera: Jednocześnie informuję, że ten post nie jest skierowany przeciwko naszej MariiJolańcie :)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, INEZ napisał:

Nadeszła wreszcie ta wiekopomna chwilą i chciałam poinformować, że kolezanka @❤️Wenusia ❤️ mała osobko o wielkim sercu przeszła u nie weryfikację językowa w czasie jednej z transmisji ptasiego radia. 

Moja ocena to poziom dobry. 

Weryfikacja z gotowania też okazała się dla niej pomyślana. Miała dobry z plusem a po otrzymaniu przepisu na papryczke faszerowana to już jest bardzo dobry czyli 5 :zwyciezca:. Jesteś wspaniała :love:

Kochana to co napisałam powyżej  to i żart i nie żart bo dla mnie jesteś jedną z najwspanialszych osob, które mam zaszczyt znać Paradoksalnie poznałam Cię dzięki istnieniu tego forum. 

Za odwagę, że potrafiłas obiektywnie zweryfikować kto jest kim na tym forum :cześć2:

Stawić czoła grupie i opowiedzieć się po mojej stronie nie wiem czy ktoś inny miał by taka odwagę. Ja chyba bym nie potrafiła czegoś takiego dokonać. 

Pozdrawiam i dobrej nocki jeszcze raz Ci życzę. 

@INEZ kochana żart czy nie żart, wiem że piszesz szczerze z całego serducha i dziękuję za miłe słowa :serce:

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, choć czasem bywa pod górkę to nigdy nie tracę nadziei :tak2:

Zawsze otaczam się ludźmi dobrymi i mądrym,  i Ty też do nich należysz, miło mi że mogłam Cię poznać też na tym forum, bo to Ty właśnie pierwsza podałaś mi pomocną i szczerą dłoń, kiedy zaczęłam 'raczkować' w tym fachu  na tym forum. :donos:

Niektórzy już zapomnieli że też zaczynali od podcierania doopska  i bez znajomości języka i również że nie robi się kaki' we własne gniazdo czyt. Polak Polakowi wilkiem... 

Mam oczy i to ładne :hura: omijam toksycznych ludzi, ale jak trzeba to i trafi 'kosa na kamień' :grzmotnąć:

Oczywiście dziękuję za przepis na papryczki... były bardzo smaczne, proszę o więcej :oklaski:

 Aaa bardzo lubię ptaszki tzn 'ptasie radijo jo jo' :szydera:

Dziękuję że jesteś, dziękuję również za dobre rady, za pogaduszki poranne czy wieczorne o wszystkim i o niczym, bo tak naprawdę to PRZYJACIÓŁ  poznaje się w biedzie :serce:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, awe59 napisał:

też się starałam zostać wegetarianką ale się złamałam po miesiącu....głodna chodziłam :haha:

Nie jem dużo padliny ale lepiej sie czuję jak zjem kawałek mięsa lub wędliny. No i co zrobisz jak nic nie zrobisz.

Mam podobnie- mięsożerna jestem.

Wiem, w jakich warunkach odbywa się hodowla i ubój zwierząt. Robi to na mnie ogromne wrażenie, ale jednak nawet świadomość tego nie powstrzymuje mnie przed jedzeniem mięsa.

 

Mam koleżankę, która jest wegetarianką nie z przekonania, tylko z tego powodu, że mięso jej nie smakuje po prostu.

A mnie smakuje i cóż...

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LACH napisał:

Trzeba poprosić Moderację, by od teraz pilnie przyglądała się wszystkim wpisom w tym wątku. Nie rozbijajmy tej sprawy na inne.

Jeszcze coś pomyślę.

Proszę stosować ignorowanie. Moderacja nie będzie analizowała sporów i rozstrzygała kłótni. Nie kłócimy się, nie obrażamy. 

TAK TAK tak , jestem na Tak w tym wątku i nie tylko

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

@INEZ zrobiłabys mi wielką przyjemność znikając z forum. Niestety nie zrobisz tego. Widać lubisz być tam gdzie większość ciebie nie akceptuje. 

Jednak takie publiczne utarczki jakie mają dzisiaj miejsce budzą mój niesmak. 

Dlaczego wywierasz na kimś swoją presję? Dlaczego Ty tego nie zrobisz? Razi cię @INEZ? nie czytaj, nie oglądaj, nie reaguj, zajmij się sobą... Zobacz kogo reprezentuje sz, popatrz w lustro i powiedz jestem wspaniała bo w końcu dokopałam JEJ... i co, czujesz się z tym dobrze? Jeśli tak to odpowiedź sobie kogo widzisz w odbiciu. Pozdrawiam

10 godzin temu, Joy napisał:

Baśka:) nie rozbroisz mnie.Mam ochotę walnąć dwulicowca w dziób.Tylko nie mogę się zdecydować w który pierwszy.

Nie pasuje? Nie czytaj, nie oglądaj, włącz ignorowanie lub omijaj szerokim łukiem ale NIE UBLIŻAJ!!! Chyba że to jest twoje odzwierciedlenie duszy, żeby kogoś poniżyć, zdeptać, zniszczyć.. Lubisz tak???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...