Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ktoś mi powiedział, nie tak dawno zresztą, że cierpliwość jest cechą królów...Ale może tę dobranockę image.png.d793ce2efa8bb758f7e1dbaba8d2cb5d.png  i słowa Krtka pamiętasz? No...to może doczekamy...

Dzisiaj, to może jeszcze nie, ponieważ pozostało 8 minut.

Ale przyszedł kres .kurwiania na OR.

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poprosić Moderację, by od teraz pilnie przyglądała się wszystkim wpisom w tym wątku. Nie rozbijajmy tej sprawy na inne.

Jeszcze coś pomyślę.

Proszę stosować ignorowanie. Moderacja nie będzie analizowała sporów i rozstrzygała kłótni. Nie kłócimy się, nie obrażamy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

No to po kolei Wpierw sięgnij pamięcią do swojego archiwum.Może nie pamiętasz już dlaczego nie piszesz jako Jolanta.pl A może nie pamiętasz,że wróciłaś tu w przebraniu? Dlaczego? Bo się wstydziłaś tego co zrobiłaś.On ma odwagę pisać wprost.Wrócił pod swoim nickiem,nie jak złodziej.

Nie wmawiaj tu nikomu,że Twoja niechęć jest spowodowana archiwum.Ktoś kto czytał forum doskonale wie a kto nie czytał to wątek dalej istnieje i można zerknąć.

Ja też obrywałam po głowie za to,że zwracam Ci uwagę.I co ? Po kolei każda z tych osób przekonuje się jaką jesteś osobą.Bo widzisz grać można ale na dłuższą metę to męczy.I prędzej czy później maska spada . 

Nic dodać , nic ująć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, LACH napisał:

To dlaczego piszesz pod diskopolowym postem nieadresowanym do siebie?

Ja jestem Szoruszoru(dupomyjcem), nie filozofem po fizjologii polskiej. A chciałem przypomnieć, że to forum branżowe :szydera:, na którym dyplomami ukończenia renomowanych wyższych uczelni nie trzeba się okazywać :witam:

Dupomyjcow bez liku...jeden dwa...trzy..:haha:I dobrze mi z tym:oklaski:

Na tym samym wozeczku jedziemy:dobrze:

Jesteś pewien że to forum branżowe????:haha:..mam wątpliwości 

Zgadzam się z jednym...co było PRZED nie wlicza się do tego co jest TERAZ...ta troche na zasadzie żeby to Pan wiedział kto te rączkę ściskal itd:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Od rana mam zły humor. Likwidują OFE i na IKE przekażą tylko 85 procent. Resztę zabierze rząd. Albo jak ktoś chce całość to tylko jako doliczenie do emerytury w ZUS. Jeden pies. Ja zabiorę swoją kasę jak przejdę na emeryturę. Sama sobie zrobię żelazną rezerwę na wypadek wypadku. 

Raz już mi zabralo PO...będzie rok koło 2007 8 albo 9...może ciutek po...ni wnikam...straciłam moje moich chłopaków ciężko odkladane pieniądze.. po wyjściu z korporacyjnych układów zamknęłam ike

...znów ni zaje..li 30%...

PiS plul jadem NA  bredzislawa Komorowskiego i   PO a sam OKRADA OKRADA na żywo bez znieczulenia...a brakuja miliardy na ich programy ale to żadna tajemnica

mówiac dobitnie 

Mam wyje..ne na ich zapewnienia i nie dostaną ode mnie już ani grosza...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddycham :oklaski:...W koncu odpuscilo..mogę zaś śmigać na zewnątrz i myślę  bez obaw że nosowa wydzielina niczym krew mnie resztki szarych komórek zaleje i jeszce bardziej zidiocieje..jeżeli to mozliwe:haha:

Poczytałam omijając  tematy wrażliwe i niech tak zostanie bo mnie ktoś uwagę zwróci że wypowiadam się nie dyskutujac na forum i bywając nieregularnie ..np cóż

Cudne jest z tego krótkiego wypadu to ze nie musze mega dużo ciuchów pakować czyli jedna torba na zakupy wolna jest:szydera:...dwie stoją w szafie u szoguna..

Zdałam wczoraj egzamin z prawa jazdy na wózek dzieciecy i to za pierwszym podejściem bez układów :oklaski:

Poza tym jest cudownie

Zimno

Mgliście zajebiscie

Smogowo

Ale to  MOJE MIASTO

Nie piłam nie brałam nie wciagalam:haha:..stałam na balkonie patrzyłam na zatokę światełka statków syreny ...taki  mnie nadszedł myślowy proces:cześć3:... bo i ja czasami wysilam swoje zwoje myslowe na logiczne wypowiedzi:szydera:

Dobra

Zeby nie truć za dużo

Najlepszego życzę na piątek.. Z rana do wieczora..

Bywajcie 

:dobrze:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1151847923_dziedobrypiteczek.gif.b11a5dfaf58ca8d7bbdf8d40efd45f1d.gif No i dokulałam się i ja po krótkiej nocy :oklaski: I przyjdzie mi dzisiaj odespać brakujące minutki...kwadransiki...godzinki :szydera: Ale półdniówka czeka, chociaż będzie przerywana :haha: Jak to mówią....przerywane szkodzi, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :szydera: Genisujmy więc piąteczek, piątunio ile się da i jak się da, czego życzę znakomitej większości forumowiczów z całego serca :oklaski: A teraz lecę odrobić zaległości klepalne :haha: 

P.s. .....a kawunia już się siorbie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Zimno , tylko 3 stopnie na plus , ale przewietrzyć się z rana muss ....szczególnie przy kawie . Dzisiaj pewnie pojadę z Helą na niewielkie zakupy ...w lodówce światła jeszcze nie widać ...w szufladzie ze świeżymi warzywami , owocami  już tak ...pustawo jest . Poza tym  dzień jak każdy inny ....aby do wieczora .

Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...