Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, koniec teatrzyku. Bo niektórym nerwy puszczają i nie tylko.
Ukuta została intryga, by niemowa wreszcie przemówił i nie chował się przed ludźmi, bo już w okolicach 31 maja, tego roku został bardzo dobrze zaopiniowany, jako pozytywny, mądry człowiek. Szkoda by milczał. A OR nie zyskało. Nadarzyła się dziś wyjątkowa okazja z postem o metafizyce.
Powinien wreszcie na forum cos napisać.! Pięć miesięcy z hakiem wchodzenia w forum powinno wystarczyć.
I tak to było. Grubymi nićmi szyte ale misternie.
Bingo!
Słoiczek dla Ciebie Bracie

Za podwójne: "wypad pajacu" przepraszam, ale nie myślałem, że się na tym zakończy.
Witam oficjalnie na forum, owocnego i czynnego uczestnictwa.
Radosław
 Dzisiaj wyjątkowo trzeźwy psikuśnik

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LACH napisał:

Dobra, koniec teatrzyku. Bo niektórym nerwy puszczają i nie tylko.
Ukuta została intryga, by niemowa wreszcie przemówił i nie chował się przed ludźmi, bo już w okolicach 31 maja, tego roku został bardzo dobrze zaopiniowany, jako pozytywny, mądry człowiek. Szkoda by milczał. A OR nie zyskało. Nadarzyła się dziś wyjątkowa okazja z postem o metafizyce.
Powinien wreszcie na forum cos napisać.! Pięć miesięcy z hakiem wchodzenia w forum powinno wystarczyć.
I tak to było. Grubymi nićmi szyte ale misternie.
Bingo!
Słoiczek dla Ciebie Bracie

Za podwójne: "wypad pajacu" przepraszam, ale nie myślałem, że się na tym zakończy.
Witam oficjalnie na forum, owocnego i czynnego uczestnictwa.
Radosław
 Dzisiaj wyjątkowo trzeźwy psikuśnik

Nie ufam ci. Prośbę o ignorowanie podtrzymuję.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Joy napisał:

Kasia sorki,wiesz że Cię lubię.Ale czasami zachowujesz się jak właśnie teraz :( Nie chce Ci się dokładnie przeczytać,wgłębić w temat to nie komentuj.

O sorry,2 x przeczytałam i to dokładnie,słowo po słowie.I przykro mi,podtrzymuję swoje zdanie.Wolno mi.Na trzeci raz juz nie miałam ochoty.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

O sorry,2 x przeczytałam i to dokładnie,słowo po słowie.I przykro mi,podtrzymuję swoje zdanie.Wolno mi.Na trzeci raz juz nie miałam ochoty.

Skoro przeczytałaś to co innego.Masz prawo mieć swoje zdaniePrzepraszam,źle zrozumiałam to co napisałaś:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

Jak nie?  Jak tak! 

Na necie taki z beszamelem znalazlam. Ale skoro można soute,  to ok.Wtedy i ja zjem. 

Agrafka poszła w miasto z koleżanką. Czy powinnam alkomat w drzwiach naszykować? :szydera::p

:dobrze:Alkomat zostaw na inną okazję. 

Z góry uprzedzam, że żadna weryfikacja mi nie straszna nawet ta alkomatowa. Każdy wierzy mi na słowo.

Zapraszam Cię w moje gościnne progi z obrusem czy bez (ale buteleczke naleweczki własnej produkcji zabierz koniecznie) zawsze będziesz u mnie mile widziana:)

Mam nadzieję, że obrus będzie idealnie pasował do moich nowych skarpetek :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła wreszcie ta wiekopomna chwilą i chciałam poinformować, że kolezanka @❤️Wenusia ❤️ mała osobko o wielkim sercu przeszła u nie weryfikację językowa w czasie jednej z transmisji ptasiego radia. 

Moja ocena to poziom dobry. 

Weryfikacja z gotowania też okazała się dla niej pomyślana. Miała dobry z plusem a po otrzymaniu przepisu na papryczke faszerowana to już jest bardzo dobry czyli 5 :zwyciezca:. Jesteś wspaniała :love:

Kochana to co napisałam powyżej  to i żart i nie żart bo dla mnie jesteś jedną z najwspanialszych osob, które mam zaszczyt znać Paradoksalnie poznałam Cię dzięki istnieniu tego forum. 

Za odwagę, że potrafiłas obiektywnie zweryfikować kto jest kim na tym forum :cześć2:

Stawić czoła grupie i opowiedzieć się po mojej stronie nie wiem czy ktoś inny miał by taka odwagę. Ja chyba bym nie potrafiła czegoś takiego dokonać. 

Pozdrawiam i dobrej nocki jeszcze raz Ci życzę. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...