Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Tomas1965 napisał:

Odezwałeś się dziś do mnie na privie. Przed południem. Myślałem, że wyjaśniliśmy już sobie wszystko poza forum. Poprosiłem grzecznie o wpisanie mnie do twojej listy ignorowanych nicków. Nie miałem zamiaru przenosić naszej wzajemnej niechęci do przestrzeni publicznej. Ty wytrzymałeś 8 godzin. Miałem rację nie ufając ci.

A teraz wyluzuj chłopczyku. Połóż się i wyśpij.

Odowiem grzecznie: ok.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Tyle tego nakupiła , że starczy dla nas wszystkich :haha:

@violka, a co trzeba pomoc kolezance pozbyc sie niepozadanej cieczy, co by zrobic miejsce na nowa.

A potem bedziemy i te nowa probowac:haha:

Zalęgniemy sie kolektywnie ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałam nikogo cytować, by nie zostać posądzoną o stronniczość, ale...no właśnie...czasami trzeba zrobić przekład z polskiego na "nasze". Zaznaczam, że nie zawsze rozumiem używane przez @LACHa metafory, jednakże w dzisiejszym jego poście (o dziwo) zajarzyłam prawie wszystko. Jednakże nie każdy jest mną i wiele użytych zwrotów wydaje się bełkotem. Dla forumowiczów bywających rzadko, czytających wybiórczo, nie znających historii tego forum może się wydawać, że kolega jest na haju, jest nawalony, albo po prostu porąbany. To jest jednak tylko poza, a taka forma pisania ma jakiś cel. Widać odniesienia, które zrozumie każdy "stary" bywalec. Nowy ma problem, czemu wcale się nie dziwię. Nie chcę linijka, po linijce tłumaczyć kto, po co, dlaczego...bo to już wielokrotnie było.

Zwracam się do forumowiczów z krótkim stażem...zaufajcie mojej ocenie.....ja wiem, że @LACH nie zwariował. On zwołuje pospolite ruszenie, gdyż nasza delikatność jak dotąd nie przynosi pożądanych rezultatów. I niestety, nie przyniesie nawet rzucenie wici. Jednokomórkowce/pierwotniaki mają ten dar, że nie czują. Bo żeby zrozumieć codzienne życie forum, trzeba czuć.

To powiedziałam ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

wiele użytych zwrotów wydaje się bełkotem.

Nie bywam rzadko,nie jestem juz nowa ,ale tak właśnie to odebrałam,Bełkot:(Widać, poza taka.Może potrzeba zaistnienia,może nie.Nie chce mi się wczytywac i tłumaczyć z polskiego na nasze.Cóż ,czasem człowiek musi bo się udusi,he he

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Nie bywam rzadko,nie jestem juz nowa ,ale tak właśnie to odebrałam,Bełkot:(Widać, poza taka.Może potrzeba zaistnienia,może nie.Nie chce mi się wczytywac i tłumaczyć z polskiego na nasze.Cóż ,czasem człowiek musi bo się udusi,he he

Kasia sorki,wiesz że Cię lubię.Ale czasami zachowujesz się jak właśnie teraz :( Nie chce Ci się dokładnie przeczytać,wgłębić w temat to nie komentuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Kasia sorki,wiesz że Cię lubię.Ale czasami zachowujesz się jak właśnie teraz :( Nie chce Ci się dokładnie przeczytać,wgłębić w temat to nie komentuj.

Nie broń go! Zaraz będzie finał!!!:szok:

Edytowane przez LACH
No popcorn mi się kończy!
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...