Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, awe59 napisał:

I kawę za darmochę......:szydera:  ale chyba jedną.....:haha:

Kawę jedną, a i to niechętnie :d. Ja jadę dwoma autobusami,  w pierwszym mówią, że kawa na kartę w drugim, a w drugim, ze powinnam była w pierwszym dostać. Już nawet nie proszę. Co do bagażu to też jest różnie. Ostatnio dopłaciłam, chociaż dwa bagaże ważyły równo 30 kilogramów. Niestety pierwszy ważył 27 i to było o 2 za dużo. Kierowca był z tych uprzejmych inaczej i nie ma że boli trzeba było dopłacić. Reklamowałam dla zasady, ale nie uznali, bo w regulaminie rzeczywiście  jest,że jeden bagaż nie może przekraczać 25 kilo. Ostatnie dwa lata jeżdżę do Ulm i obsługa jest inna niż dawnej, żeby to jeszcze była zmiana na lepsze :haha:. Ja się boję małymi busikami jeździć to pozostał mi sindbad niestety.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

I 15% zniżki na bilet.....o dodatkowym miejscu za 27% ceny biletu nie wspomnę....no i jeszcze pierwszeństwo przy wyborze miejsca w autobusie. :d

:o Kurcze . O tym dodatkowym miejscu za 27 % ceny , też nie wiedziałam :$

Chyba się przefarbuję :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aniao napisał:

Kawę jedną, a i to niechętnie :d. Ja jadę dwoma autobusami,  w pierwszym mówią, że kawa na kartę w drugim, a w drugim, ze powinnam była w pierwszym dostać. Już nawet nie proszę. Co do bagażu to też jest różnie. Ostatnio dopłaciłam, chociaż dwa bagaże ważyły równo 30 kilogramów. Niestety pierwszy ważył 27 i to było o 2 za dużo. Kierowca był z tych uprzejmych inaczej i nie ma że boli trzeba było dopłacić. Reklamowałam dla zasady, ale nie uznali, bo w regulaminie rzeczywiście  jest,że jeden bagaż nie może przekraczać 25 kilo. Ostatnie dwa lata jeżdżę do Ulm i obsługa jest inna niż dawnej, żeby to jeszcze była zmiana na lepsze :haha:. Ja się boję małymi busikami jeździć to pozostał mi sindbad niestety.

Jeśli chodzi o Sinnbada to kupa chamstwa i 2 metry mułu, 3 razy w życiu nim jechałem i nigdy więcej, co do busików to masz rację kierowcy kamikadze.I z tego powodu tylko samolot lub pociąg:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aniao napisał:

Kawę jedną, a i to niechętnie :d. Ja jadę dwoma autobusami,  w pierwszym mówią, że kawa na kartę w drugim, a w drugim, ze powinnam była w pierwszym dostać. Już nawet nie proszę. Co do bagażu to też jest różnie. Ostatnio dopłaciłam, chociaż dwa bagaże ważyły równo 30 kilogramów. Niestety pierwszy ważył 27 i to było o 2 za dużo. Kierowca był z tych uprzejmych inaczej i nie ma że boli trzeba było dopłacić. Reklamowałam dla zasady, ale nie uznali, bo w regulaminie rzeczywiście  jest,że jeden bagaż nie może przekraczać 25 kilo. Ostatnie dwa lata jeżdżę do Ulm i obsługa jest inna niż dawnej, żeby to jeszcze była zmiana na lepsze :haha:. Ja się boję małymi busikami jeździć to pozostał mi sindbad niestety.

nareszcie się wydało,ciągle szukam polskiej duszy,a do ciebie mam pół godziny samochodem:476_red_car:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aniao napisał:

Kawę jedną, a i to niechętnie :d. Ja jadę dwoma autobusami,  w pierwszym mówią, że kawa na kartę w drugim, a w drugim, ze powinnam była w pierwszym dostać. Już nawet nie proszę. Co do bagażu to też jest różnie. Ostatnio dopłaciłam, chociaż dwa bagaże ważyły równo 30 kilogramów. Niestety pierwszy ważył 27 i to było o 2 za dużo. Kierowca był z tych uprzejmych inaczej i nie ma że boli trzeba było dopłacić. Reklamowałam dla zasady, ale nie uznali, bo w regulaminie rzeczywiście  jest,że jeden bagaż nie może przekraczać 25 kilo. Ostatnie dwa lata jeżdżę do Ulm i obsługa jest inna niż dawnej, żeby to jeszcze była zmiana na lepsze :haha:. Ja się boję małymi busikami jeździć to pozostał mi sindbad niestety.

Aniu....ja też wolę większym i silniejszym....:szydera: dlatego tym Sinbadem jeżdżę. Jak pracowałam koło Dortmundu to samolotem....ale wtedy ograniczenia w bagażu i jak nie daj Bobrze nie wykupiła wcześniej nadbagaź to o wiele więcej na lotnisku to kosztowało....ale za to tylko 1,5 godziny i byłam na miejscu.....A teraz 15 godz :mur:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

Jeśli chodzi o Sinnbada to kupa chamstwa i 2 metry mułu, 3 razy w życiu nim jechałem i nigdy więcej, co do busików to masz rację kierowcy kamikadze.I z tego powodu tylko samolot lub pociąg:d

Chyba dawno nie jechales.....pełna kultura.....nawet kierowcy pomagają Ci przy bagażu.....I nie zapominają skasować....:szydera: 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Chyba dawno nie jechales.....pełna kultura.....nawet kierowcy pomagają Ci przy bagażu.....I nie zapominają skasować....:szydera: 

No fakt dawno, na początku mojej kariery opiekuna, ile to już lat temu? bedzie 9 roczek:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...