Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lucinda napisał:

Jak masz kufel z miodem na ciepło chętnie wysiorbam A potem kołderką się otule i w myslach na męskim ramieniu wespre ..I w sen zapadne 

Pomylełaś topiki. Ale ładnie i milutko. Dla ciebie, do grzanego Märzena dam: dwa goździki, łyżeczkę miodu, deko soku malinowego, dwa ziarna pieprzu, wiórek kory cynamonu. Zagrzeję do 88°C i zapodam w jedenastej minucie stygnięcia.

:hura::zdrówko::hura:nieustające!

I już szykuję kolejne! Ambrozja! Doskonale!

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

I na widok słodyczy :d Teraz podejrzewam , że obie te rzeczy wywołały u Ciebie zaślinienie :haha: Jaką czekoladę wciągasz ? :szydera:

Dzisiaj narzuciłam sobie wstrzemięźliwość wieczorną :szydera: Do kawuni pożarłam "kule śniegowe" przywleczone z W. i jeszcze jestem syta :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję z miejsca najcudowniejszego  na ziemi ..MOJEGO SWIATA...

Nawet plaża z laweczka w Danii nie dorówna. 

Pożegnam towarzystwo bo nie ukrywam że czuje się jak...Pani lekkich obyczajów  po solidnym przebiegu

 Miłego wieczoru kochani

Dobranoc

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LACH napisał:

Pomylełaś topiki. Ale ładnie i milutko. Dla ciebie, do grzanego Märzena dam: dwa goździki, łyżeczkę miodu, deko soku malinowego, dwa ziarna pieprzu, wiórek kory cynamonu. Zagrzeję do 88°C i zapodam w jedenastej minucie stygnięcia.

:hura::zdrówko::hura:nieustające!

I już szykuję kolejne! Ambrozja! Doskonale!

 

Mocny film  Gajos niezrownany..bardzo dobre

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

@lucinda mam żyły jak biedronka. uwielbiam ten tekst z tego filmu. 

a delirka zagrana mistrzowsko. wiem, widziałem milion delirek

Ja nie milion ale też starczy...on jest po prostu prawdziwy z krwi i z kości.. dla gra wręcz trzewiki..czad 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...