Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, INEZ napisał:

Tylko problem jest w tym, że jednemu  800 euro mało pewnej części ciała nie urwie tak się z tych pieniędzy cieszy a innny napisze/powie, że 2000 euro go nie satysfakcjonuje. 

Tu jest, przysłowiowy pies pogrzebany "

Może by ankietę zrobić i zadać pytanie ile obecnie zarabiasz? Oczywiście ankieta anonimowa. Hm tylko też miarodajna by chyba nie była bo różne są zlecenia i różne kwalifikacje opiekuna. 

Ja odważna jestem i napisze tak 1500 euro bez prawa jazdy, z językiem komunikatywnym i z kilkoma dobrymi referencjami od rodzin u których się pracowało to według mnie jest stawka za którą się pracuje. Jak ktoś zarabia więcej to super a jak mniej to też żaden wstyd. 

O pracy przez agencje pisze. 

@INEZ o sobie piszesz,ze zapytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

1531611369_WhatsAppImage2019-11-05at16_47_32.thumb.jpeg.66b8db1bb711bee4d8e5ca188fbe96e0.jpegTakiego też spotkałam i również upraszam się o lajka , gdyż z powodu niedouczenia zostawiłam go w lesie :rozpacz: Ja durnowata  nie wiedziałam , że on od pięciu lat nie jest już pod ochroną .

@violkaco to jest na fotce?

wyglada jak makaron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

W jakim sensie o sobie? 

@INEZ

Ja odważna jestem i napisze tak 1500 euro bez prawa jazdy, z językiem komunikatywnym i z kilkoma dobrymi referencjami od rodzin u których się pracowało to według mnie jest stawka za którą się pracuje. Jak ktoś zarabia więcej to super a jak mniej to też żaden wstyd. 

To  wyzej.

Masz stawke taka ?

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

Ja odważna jestem i napisze tak 1500 euro bez prawa jazdy, z językiem komunikatywnym i z kilkoma dobrymi referencjami od rodzin u których się pracowało to według mnie jest stawka za którą się pracuje. Jak ktoś zarabia więcej to super a jak mniej to też żaden wstyd. 

To  wyzej.

Masz stawke taka ?

Tak teraz taka mam jestem na zleceniu za pośrednictwem agencji. 

Poprzednio miałam też 1500 ale prywatnie do jednej osoby. 

W tym roku prywatnie u malzenstwa pracowałam za stawkę 60 euro dziennie. 

Więc prywatnie szału nie ma. 

Jak chcesz wiedzieć coś więcej pytaj śmiało. 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Tak teraz taka mam jestem na zleceniu za pośrednictwem agencji. 

Poprzednio miałam też 1500 ale prywatnie do jednej osoby. 

W tym roku prywatnie u malzenstwa pracowałam za stawkę 60 euro dziennie. 

Więc prywatnie szału nie ma. 

Jak chcesz wiedzieć coś więcej pytaj śmiało. 

 

@Inez to spytam 

o ten komunikatywny niemiecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...