Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Szał , zadowolenie , radość (? ) :d ...I doopa zadowolona ....chociaż urwana :haha:

Sama siebie zacytowałam  ....oj tam :szydera:

Bład : odwrotnością urywania doopy może być : smutek , apatia , marazm , nostalgia .....ale jak już się urwie ta doopa too...klękajcie narody :szydera:

P. S ...I weź mnie teraz i  zrozum ....skoro sama siebie nie rozumiem :haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tomas1965 napisał:

co jest odwrotnością urywania d...? I jak to technicznie wygląda?

Przeciwieństwem "dupy nie urywa", jest np. powiedzenie: "aż gały wychodzą na wierzch".
Technicznie, to doskonale prezentuje Osioł, po full wypasie u Ogrów :szydera::

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BabaJagusia napisał:

@Teresadd aż mi się nie chce wierzyć, że to koniec turnusu. Tak "niedawno" tłumaczyłaś nam, czemu masz tak długą nasiadówkę. A tu proszę: świstu, gwizdu i powrót do domu. No i oczywiście dałaś radę

Bo jak se człowiek zakoduje,to wytrzymuje.Żarty.Teraz już luz ,pas.Czekam na zmienniczkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, salazar napisał:

Ok :).

W "moim" radiu mówili o tym wczoraj, ale takie piękne święta można przecież hucznie obchodzić przez okrągły rok.

Oby tylko głowa nie bolała, ani przed, ani po ;).

Sugerowałam podobnie, aczkolwiek na pierwsze miejsce wysunęło mi się to drugie "święto" :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, lucinda napisał:

No a z tym wsparciem bywa różnie o czy boleśnie sama się dwa tygodnie temu przekonalam

Ale ja wcale nie napisałam, że wszystkie    agencje wspierają.

 

Też na początku pracowałam z agencją, gdzie jak było dobrze, to było dobrze, a jak się zepsuło, to się, no może nie wypięli, ale z nie najlepszej strony pokazali.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, lucinda napisał:

Sama się mocno zastanawiam czy moich były pracodawców nie podać do sądu ale w Berlinie..dla zasady...I nie o prowizję chodzi ale..O caloksztalt

Jak ma Ci to pomóc, obojętnie czy psychicznie czy fizycznie, to się nie zastanawiaj.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucinda napisał:

Sama się mocno zastanawiam czy moich były pracodawców nie podać do sądu ale w Berlinie..dla zasady...I nie o prowizję chodzi ale..O caloksztalt

Tylko nie to!!!! Odradzam. Nie warto pakować się w takie sprawy a już szczególnie dla zasady no chyba, że jest to Sąd pracy i nie musisz brać adwokata. 

W takich sprawach koszty adwokata nie będą warte walki o całokształt :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Basiaim napisał:

Ale ja wcale nie napisałam, że wszystkie    agencje wspierają.

 

Też na początku pracowałam z agencją, gdzie jak było dobrze, to było dobrze, a jak się zepsuło, to się, no może nie wypięli, ale z nie najlepszej strony pokazali.

 

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, INEZ napisał:

Tylko nie to!!!! Odradzam. Nie warto pakować się w takie sprawy a już szczególnie dla zasady no chyba, że jest to Sąd pracy i nie musisz brać adwokata. 

W takich sprawach koszty adwokata nie będą warte walki o całokształt :)

Ja sądzie pracy w Berlinie mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, INEZ napisał:

Co miałaś na myśli pisząc, że jest karalne? Te marne zarobki? 

Dokładnie nie moga płacić niż stanowią przepisy agencje to wiedzą ale my jako mięso  armatnie czasami dla spokoju psychiki dopuszczamy A tamtym w to graj...zresztą wiesz że w kraju istnieje  swoboda zawierania umów cywilnoprawnych my prawników nie mamy  oni się powołują na swoich radców i tak rzeźbia w w gownie aż się kiedyś obryzgaja 

Teraz staje na nogi po całym tym burdelu jaki miałam okazję przerobic.  

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...