Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dolaczam do grona i sie witam.

Cieeeplo!

Nareszcie.Z tej radosci idac na i z 

zakupow zaszlam do parku i posiedzialam na lawce wdychajac zapach spadlych lisci.

Mialam wystawic kolano do slonca,

tylko zapomnialam ktore,

podobno w jednym znajduje sie osrodek ,ktory promienie slonca ,przetwarza w serotonine.:)))

Zara sprawdze, zeby na przyszlosc odpowiednia nogawke zataczac:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Dolaczam do grona i sie witam.

Cieeeplo!

Nareszcie.Z tej radosci idac na i z 

zakupow zaszlam do parku i posiedzialam na lawce wdychajac zapach spadlych lisci.

Mialam wystawic kolano do slonca,

tylko zapomnialam ktore,

podobno w jednym znajduje sie osrodek ,ktory promienie slonca ,przetwarza w serotonine.:)))

Zara sprawdze, zeby na przyszlosc odpowiednia nogawke zataczac:haha:

Jakie kolano? Ten osrodek jest w brzuszku i pracuje, kiedy dostarczysz mu czekolade:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, hawana napisał:

Jakie kolano? Ten osrodek jest w brzuszku i pracuje, kiedy dostarczysz mu czekolade:szydera:

Też nie . @sayonara 52 połączyła kolana z serotoniną , ale nie do końca wiedziała co w trawie piszczy :d Otóż ....poziom serotoniny u kobiety jest ściśle powiązany z męskimi kolanami image.png.4de760590abfeb563c7f754cbc096d96.png:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Idę na spacer a ty tylko nie kupuj czekoladek :haha::trele:

Na zakupach byłam a nie na spacerze. 

Kiedy wreszcie zaczniesz czytać co pisze? :smutek:

Buciki sobie kupiłam :hura:

Czekoladki też kupiłam :$ ale ich nie zjem tylko do domu zabieram. Mam cały zapas różnego rodzaju słodkości w szufladzie u dziadków więc czasami się poczestuje :$:cool:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ

3 minuty temu, INEZ napisał:

Na zakupach byłam a nie na spacerze. 

Kiedy wreszcie zaczniesz czytać co pisze? :smutek:

Buciki sobie kupiłam :hura:

Czekoladki też kupiłam :$ ale ich nie zjem tylko do domu zabieram. Mam cały zapas różnego rodzaju słodkości w szufladzie u dziadków więc czasami się poczestuje :$:cool:

 

Ty się za czesto tak nie częstuj bo Ci w biodra pójdzie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Cześć się z Wami :) 

Tym razem zaliczyłam dwa turnusy.Ale już odespałam,podróż też :) I teraz mogę klikać choćby do bladego świtu,jutro nic nie muszę :) i to jest najpiękniejsze. I tego wszystkim życzę:zdrówko:

Joystickowa ....nareszcie jesteś :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim glownym zajeciem,po zapadnieciu zmroku, jest wpadanie do kuchni i nagłe zapalanie swiatla...

Kontroluje czy prusaki sie pojawiaja,

Wszedzie rozstawione pulapki z trucizna.

Na razie nie widac, no ale skoro byly dwa to i pewnie wiecej ich jest :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Jestem już właściwie spakowana i teraz mam zagwostkę bo mam jeszcze miejsce na szlafrok, a przecież walizka z tych średnich, a w tych dużych nigdy mi się nie mieścił :o Nie wiem czego nie wzięłam O.oO.oO.o bo w swoje - umiem się rozsądnie spakować to ja nie wierzę :$:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór opiekunkowo :)  Małe pytanko. Wie ktoś może ile w Niemczech średnio (pi razy drzwi) kosztuje minuta połączenia telefonicznego z niemieckiego numeru domowego (stacjonarnego) na inny też niemiecki numer stacjonarny?

p.s- Praktycznie zawsze korzystam ze swojej komórki, ale z pewnego względu byłem zmuszony zadzwonić ze stacjonarnego mojego PDP i rozmawiałem 40 minut. Jestem uczciwy. Po przyjeździe "szefowej" chce poinformować o tym i oddać monety.
Z góry dzięki :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale często się słyszy, że ktoś naciągnął rodzinę na wysokie rachunki "wisząc" ciągle na telefonie. To jak to jest? O.o

Byłem na jednym adresie gdzie chciano mnie rozliczać za rozmowy telefoniczne ze stacjonarnego. 

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...