Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :cześć2:Bus potwierdzony, ja już siedzę z walizką u boku choć wyjazd w poniedziałek... :smutek:Nie poprawia mi też humoru fakt, że walizka nowa … O!!! muszę jeszcze wyciągnąć i spakować wełenki i druty bo może się dziać … Jutro będę miła mało czasu i postanowiłam spakować się dziś … Choć pogoda się poprawia, nastąpiło wyraźne ocieplenie, to atmosfera wciąż ciężka... Energii we mnie tyle co w przebitej dętce :( Byle do przodu i buziaki Wam :cmok:

P.S. Jakaś nowa koleżanka pojawiła się w życiu mojego syna, wczoraj wygadała się córka, której jeszcze ktoś inny doniósł :haha:To rozprasza moje niewesołe myśli bo ciekawość mnie zżera xd Z poprzednią był ponad trzy lata i na szczęście jakoś rozeszło się na początku tego roku... :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Nigdy nie byłam odpowiedzialną pomocą domową:nie_mówię:. Jestem tu tylko na urlopie i rulez:szydera:

Dobrze macie ...niektórzy . U mojej Jadzi na urlop nie mam co liczyć . Owszem , wynudzę się , ale jakoś wypoczęta przez to nie jestem . Jadzia nygus , tylko gazety czyta , krzyżówki i inne sudoku rozwiązuje , na telefonie całymi dniami wisi ....a drutów do łapska nie weźmie i nic mi nie udzierga ...a stópki me marzną jak nie wiem co :smutek:Nic to ...zapakuję do walizki ( dobrze , że przypomniałam sobie ! ) prezentowe- Foczkowe  , bardzo ciepłe skarpety-kapcie i będę se je rozgrzewać . A Jadźta , nygus jeden niech se robi co chce . Obejdę  się bez jej sztrykowania :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Robaczki :cześć2::cześć:

U mnie od wczoraj zrobiło się o dziesięć stopni ciepłej i już jest +14, ale niestety - pada. Może i dobrze, bo jeszcze się jakiś borowik trafi? 

Krótka, acz owocna /wypłacili kasę do końca "turnusu"/ wizyta córki i zięcia PDP właśnie się zakończyła. Teraz zobaczymy się dopiero w nowym roku. 

Co do obrazka @Maria Jolanta , to doświadcza tu tego od sześciu lat, z okładem. 

Jak chcę się czegoś dowiedzieć /nawet o sobie :tak2:/, to wystarczy pójść rano do sklepu, albo z sąsiadami pogadać. Oni nawet znają numery rejestracyjne samochodów moich znajomych, nie mówiąc już o Pani Misiowej. 

Niby wszystkie rolety po zmroku opadają z hukiem, ale jak się w nocy po wsi przejdziesz, to już rano huczy od plotek i domysłów. 

Oni są w stanie mi przypomnieć, o której wczoraj PDP poszła do łóżka, czy po południu wstała, czy nie, kiedy ja wszedłem do siebie na górę i do której się u mnie świeciło. 

Ma to złe i dobre strony. 

Z jednej - wszechstronna "kontrola", ale z drugiej - czuję się tu bezpiecznie tym bardziej, że naród tutejszy generalnie życzliwy i uczynny /poza jedną polską rodziną, która udaje, że ja nie istnieję/. 

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was przed południem image.png.155fff2251e303d75995652a719c1abb.png I skakać nie będę...na razie :haha: Ano jestem jeszcze w W. ku uciesze koleżanki mojej Kolorowej :szydera: Dzisiaj miałam wyruszyć na podbój Hauptstad'u, jednakoż moje autko odmówiło współpracy :donos: Myślę, że Koleżanka miała z tym coś wspólnego :haha: Nie wiem tylko, czy to jej pobożne życzenia miały moc sprawczą, czy było to celowe działanie :haha: Na chwilę obecną czekamy na znajomego, który zna się co nieco na naprawach samochodów i będzie mógł potwierdzić, lub obalić moje podejrzenia :donos: I teraz będę skakać, bo jedyny pozytyw jaki znajduję w dniu dzisiejszym jest taki, że z Koleżanką spędzę więcej czasu :oklaski:  Życzę wam miłego dzionka z nadzieją, że mój będzie równie miły po diagnozie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast elegancko się przywitać-to zaczęłam czytać. Sorki. Kłaniam się słonecznie, z kroplami deszczu. Jak ten czas leci.... Jutro mijają 3 tygodnie mojego pobytu na tym adresie. Szczerze mówiąc-wcale mnie to nie martwi. Powiem więcej : oby tak dalej.

                                                                                 Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

@awe59 Masz dekoder?

Czasem mnie też tak TV zaskakuje. Wtedy reset wystarczy, bo czasem jakieś aktualizacje się nie wczytały.

Tak, ale problem był nie tylko u mnie. Pierwsze co zrobiłam to sprawdziłam dekoder i czy sie jakiś kabel nie obluzował.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas1965 napisał:

Jesteś na Kiribati?

Chcialabym...:d

Na pewno by mi sie nie dluzylo. Tymczasem mam , co mam, czyli latem Balkany, w innych porach roku PL i DE.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...