Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Chwila przerwy w plotach, to przybyłam na chwilkę poczytać zaległości klepalne :haha: Święto dzisiaj....to i świętowaliśmy :oklaski: Wafle z bitą śmietaną i Bailey's, tort bezowy z kremem ajerkoniakowym i coś nowego wpadło nam w łapki..Holzcośtam, czyli imitacja polana z ciasta, zapiekanego z glazurą o niebiańskim smaku i posypanym krokantem migdałowym :oklaski: A dzień jeszcze się nie skończył :haha:

:szok: ja w nocy zjadlam pianki nadziewane sokiem  w podróży,, a rano pobiegłam na badania a tam cukier kosmos,,już chcieli mnie brac za cukrzyka,,hahahha ale się nie dalam,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ależ ja jestem od przedwczoraj w DE :haha: Tylko jutro do pracy startuję...a póki co obijam się...i obżeram w miłym towarzystwie :szydera:

To Ty jesteś obieżyświat:szydera: prawidłowo,tak trzymaj, :tak: nic juz nie pisac o obżeraniu,, tak już fajnie było a parę dni w Pl ,obiadki syte i kolacyjki, a balon urósł jak głupi, :grzmotnąć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam wczesniejsze posty i jestem w szoku, co się tutaj do diabła dzieje,,co się dzieje z ludzmi, czytam!!! prokuratura? no ręce opadają,,nie chcę wracać do tego tematu,bo omijam szerokim łukiem takie przepychanki, :przekleństwa: Jak fajnie jest życ i cieszyc się  z życia,każdą chwilą, cieszyć się zdrowiem,a reszta to dodatek który trzeba pielęgnowac ,,:serce:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludki ufoludki :cześć:

Sobota zakupowo minie i w kuchni roboczo..jest moc:zwyciezca:

W poniedziałek kierunek zaś berlin ale wtorek to już bajka.

Home sweet Home.. 

Na krótko ale jakże zajebiscie 

Chrzciny

Fryzjer

Szaleństwo wyciskania małej kruszyny

Mamrot moich kotów ...

Rower...

Tak w skrócie ...Baaardzo wielkim skrócie bo czasu niewiele....bardzo niewiele..

Miłego...i tym co na zleceniach i tym co na urlopach

Mirella Ty będziesz fanką opery skoro dive masz w obsadzie:haha:..A serio....życzę wytrwalosci:445_lifter:isily

My jak wiesz niebawem będziemy genisowac wolne chwile w cudnym. towarzystwie..no  chyba że mój rycerz mnie odwiedzi ..na białym koniu 

Kamienie na szaniec pojadą na Gdynię 

Miłego jeszcze raz:cześć3:

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna, kawka :kawa2: i :papieros: tzn śniadanie zaliczone :haha:, ja już w pracy, zapodalam Medikament a teraz warten na Pflege :trele:

Nö cóż życzę miłego dnia, choć za oknem ciągle pada a miałam iść na rynek O.o 

 

FB_IMG_1571809462553.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski :)Śmietana za oknem i pada i ciepło.

Trzeba powoli walizke pakować a tego w obie strony nie lubię.Nic niby nie kupiłam a jakaś taka spuchnięta,ha ha ha .

Fajnej soboty:)

Weź tabletki na wodę :haha:opuchlizna zejdzie

Rozlalas śmietanę???:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Reisefieber  już załączony ...nie śpię od prawie dwóch godzin . Dopakuję walizkę , rozejrzę się jeszcze co dorzucić a co wyciepać z niej a później , na spokojnie , będę oczekiwała przyjezdnych gości . Nie bardzo na rękę mi ten jutrzejszy wyjazd , jadę bla bla carem ....ale se kuźwa zapamiętam i już nie będę dobrą , wyrozumiałą ciocią dla zmienniczki ...tej zmienniczki . W sumie to dobrze , że miniemy się w drodze , bo na żywo znów mogłoby być ostro a jadę do pracy i więcej wk...nerwa niż aktualnie posiadam nie potrzebuję ....Wyszukiwanie bla bla cara , oczekiwania na odpowiedzi ...ja pierdykam ...to nie na moje nerwy . Wczoraj na spotkaniu w dużym , rodzinnym gronie upominana co chwila byłam " Baśka ...jesteś tutaj ? ! " ...zawieszałam się , bo myślami byłam w problemach z wyjazdem . Teraz biorę na wstrzymanie , około południa spodziewam się gości , więc muszę wyglądać na wyluzowaną , zadowoloną , żeby nie pomyśleli , że ich wizyta mi nie odpowiada  a byłaby to nieprawda , na odwiedziny czekam i cieszę się bardzo , tylko na mojej , zakazanej gębie każdy wk...nerw od razu widać . Będą podejrzliwie  na mnie patrzeć :haha: Biorę głęboki oddech , posiedzę chwilkę z Wami i za robotę .

Miłego , spokojnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziska....:d

W czwartek wieczorem juz byłam w domu. Lodowka zaopatrzona, czyściutko, cieplutko, polska mowa, noszsz qźwa wreszcie....home, sweet home....:oklaski:chce włączyć tv a tu sosna....co jest ? Mam zlecenia stałe a więc niemożliwe żeby było nie opłacone. Siedzę jak ten ciul bez internetu i tv. Dopiero w poniedziałek kablówka będzie czynna. Wkurzona jestem jak nietoperz. Czytam i słucham radia. No i wczoraj wieczorem wpadła na chwilę koleżanka i mówi, że były chwilowe zakłócenia ale już dawno jest wszystko ok.....:szydera:

Dziś dalszy ciąg maratonu po cmentarzach.

Trzymajta się ciepło.

Miłego dnia.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Witajcie ludziska....:d

W czwartek wieczorem juz byłam w domu. Lodowka zaopatrzona, czyściutko, cieplutko, polska mowa, noszsz qźwa wreszcie....home, sweet home....:oklaski:chce włączyć tv a tu sosna....co jest ? Mam zlecenia stałe a więc niemożliwe żeby było nie opłacone. Siedzę jak ten ciul bez internetu i tv. Dopiero w poniedziałek kablówka będzie czynna. Wkurzona jestem jak nietoperz. Czytam i słucham radia. No i wczoraj wieczorem wpadła na chwilę koleżanka i mówi, że były chwilowe zakłócenia ale już dawno jest wszystko ok.....:szydera:

Dziś dalszy ciąg maratonu po cmentarzach.

Trzymajta się ciepło.

Miłego dnia.

Miłego urlopowania

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Witaski :)Śmietana za oknem i pada i ciepło.

Trzeba powoli walizke pakować a tego w obie strony nie lubię.Nic niby nie kupiłam a jakaś taka spuchnięta,ha ha ha .

Fajnej soboty:)

Odessa ją trochi albo nogą upchnij  

Wzajemnie miłego dnia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

Poczytałam wczesniejsze posty i jestem w szoku, co się tutaj do diabła dzieje,,co się dzieje z ludzmi, czytam!!! prokuratura? no ręce opadają,,nie chcę wracać do tego tematu,bo omijam szerokim łukiem takie przepychanki, :przekleństwa: Jak fajnie jest życ i cieszyc się  z życia,każdą chwilą, cieszyć się zdrowiem,a reszta to dodatek który trzeba pielęgnowac ,,:serce:

Dobrze prawisz Blondi i tak czymaj  

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...