Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokulałam się...nareszcie :oklaski: Przebywam obecnie w mieście W., z którym kojarzą mi się tylko same cudowności...czyli plotunie, ploteczki i cudowni Opiekunowie :oklaski: I jest zajebiaszczo :oklaski: Życie ma smak pieprzu i wanilii :haha: Miałam dzisiaj jechać hardcorowo zarabiać, ale stwierdziłam, tfu...zostałam przekonana przez Dwoje Cudownych Ludzi do przedłużenia wolności :oklaski: I nie żałuję :oklaski: Jutro skoro świt zerwę się i machnę 500 kilosków niesprawnym autkiem do Hauptstadt'u :haha: A tam już czekają....nóżkami przebierają...i nie mogą się doczekać kiedy Anioł, czyli ja pojawi się i uwolni rodzinę od obecności mamusi :szydera: Dla ciekawych zdradzę sekret, że skusiła mnie kasa i będę kolejny raz towarzyszką doli i niedoli u Divy :mur: A tymczasem z jednokolorowym, acz intensywnym w wyrazie  pozdrowieniem image.png.861bcb76f1687811d0fe3007b17e8f9e.png ślę.....Mirelka :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dokulałam się...nareszcie :oklaski: Przebywam obecnie w mieście W., z którym kojarzą mi się tylko same cudowności...czyli plotunie, ploteczki i cudowni Opiekunowie :oklaski: I jest zajebiaszczo :oklaski: Życie ma smak pieprzu i wanilii :haha: Miałam dzisiaj jechać hardcorowo zarabiać, ale stwierdziłam, tfu...zostałam przekonana przez Dwoje Cudownych Ludzi do przedłużenia wolności :oklaski: I nie żałuję :oklaski: Jutro skoro świt zerwę się i machnę 500 kilosków niesprawnym autkiem do Hauptstadt'u :haha: A tam już czekają....nóżkami przebierają...i nie mogą się doczekać kiedy Anioł, czyli ja pojawi się i uwolni rodzinę od obecności mamusi :szydera: Dla ciekawych zdradzę sekret, że skusiła mnie kasa i będę kolejny raz towarzyszką doli i niedoli u Divy :mur: A tymczasem z jednokolorowym, acz intensywnym w wyrazie  pozdrowieniem image.png.861bcb76f1687811d0fe3007b17e8f9e.png ślę.....Mirelka :oklaski: 

No to się cieszę że się wypadzik udal

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Afryka napisał:

Dobry na wieczór :d... Kofer stoi, ja leżę... Pier... niczę jutro się spakuję. Niepotrzebnie drzwi latałam otwierać małym wiedźmom... ( oj mają zadatki na pierwszoligowe hexy w przyszłości :szydera:). Trzeba było sobie pierdyknąć karteczkę na drzwiach. A tak na marginesie, te malutkie paczuszki Haribo świetnie się sprawdzają w przypadku zmasowanego ataku "opętanych" :szydera:

IMG_20191031_210250.jpg

@Afryka rże  radosnie, ,a to porawilas mi humor!!!

PS faktycznie te paczuszki Haribo sa super w takiej sytuacji.

Sama tez zezarlam 4 szt.:$

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze spozniona,mowie ,,eine wunderschoene guten Morgen,,

Tja, popoludnie.

Ogolnie zimno i leje.

Corka pop z zieciem byli w Eifel za 2 godziny zebrali 15 kg prawdziwkow!:kopara:

Juz zlozylam zamowienie na pilz risotto,, i spaghetti mit pilze.

Corka pop dlugo mieszkala w Wloszech i swietnie gotuje wloskie potrawy.

Tak se marze,ze moze juz na kolacje dostaniemy ktoras z tych potraw.

Mniam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja wróciliśmy z obiadu po 14, ustaliliśmy pauzę do 16..poszłam na swoje apartamenta, pooglądałam Netflixa...po 16 zeszłam....a tu Ninka pod kocem w salonie pochrapuje, mojego pdp niet..szukam, a on w sypialni w piżamce i w łóżku śpi...wycofalam się do Wintergardena pomyśleć co z tym fantem zrobić O.o przed chwilą słyszę szuranie Wernera, znalazł mnie, po cichu pokiwał i pokazal że dalej idzie spać...i poszedł..:szydera: teraz się zastanawiam czyżby koniec dnia? Nic odpalę Legimi na telefonie, poczekam aż babka wstanie i się odmelduję...chyba że się jej spanie przedłuży to kartke zostawię i zwinę się do siebie..tutaj na dole mi za gorąco , mimo krótkiego rękawka ...a wam jak dzien mija?:książka::cześć:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, scarlett napisał:

Taka sytuacja wróciliśmy z obiadu po 14, ustaliliśmy pauzę do 16..poszłam na swoje apartamenta, pooglądałam Netflixa...po 16 zeszłam....a tu Ninka pod kocem w salonie pochrapuje, mojego pdp niet..szukam, a on w sypialni w piżamce i w łóżku śpi...wycofalam się do Wintergardena pomyśleć co z tym fantem zrobić O.o przed chwilą słyszę szuranie Wernera, znalazł mnie, po cichu pokiwał i pokazal że dalej idzie spać...i poszedł..:szydera: teraz się zastanawiam czyżby koniec dnia? Nic odpalę Legimi na telefonie, poczekam aż babka wstanie i się odmelduję...chyba że się jej spanie przedłuży to kartke zostawię i zwinę się do siebie..tutaj na dole mi za gorąco , mimo krótkiego rękawka ...a wam jak dzien mija?:książka::cześć:

Za to u mnie chodzone.Zeszłam po ósmej,wyspacerowałam psa wróciłam po godzinie ,a Anita dalej śpi.Naszykowałam śniadanie ,podszykowałam obiad i o 11 godzinie zaglądam do niej i mówie ,że idę włosy myć.W końcu wstała.I tak po godzinie od jej śniadania ,znowu idę na górę ,robię sobie puzę.Na obiad za wcześnie ( niby po 13 ,ale śniadanie było godzinę temu).I tak siedzę w domu ,bo deszcz pada.I przed 15 obiad jemy .I takie łażenie ,doopy zawracanie.No ,ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.E.I tak mam dużo wolnego czasu,a z demencją o czym dyskutować.I jak ustalić plan dnia.Więc wszystko się jakoś toczy,naginam trochę  Pdp żeby jadła i piła i tak chodzę góra,dół, góra dół.I jeszcze kolacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, scarlett napisał:

Taka sytuacja wróciliśmy z obiadu po 14, ustaliliśmy pauzę do 16..poszłam na swoje apartamenta, pooglądałam Netflixa...po 16 zeszłam....a tu Ninka pod kocem w salonie pochrapuje, mojego pdp niet..szukam, a on w sypialni w piżamce i w łóżku śpi...wycofalam się do Wintergardena pomyśleć co z tym fantem zrobić O.o przed chwilą słyszę szuranie Wernera, znalazł mnie, po cichu pokiwał i pokazal że dalej idzie spać...i poszedł..:szydera: teraz się zastanawiam czyżby koniec dnia? Nic odpalę Legimi na telefonie, poczekam aż babka wstanie i się odmelduję...chyba że się jej spanie przedłuży to kartke zostawię i zwinę się do siebie..tutaj na dole mi za gorąco , mimo krótkiego rękawka ...a wam jak dzien mija?:książka::cześć:

U mnie cos w ten desen. Wypad na zakupy zrobilam a pdp mi sie przebrala w koszuklke nocna i do lozka.

 Ale tak dobrze to ja jej nie zrobilam, zeby ja tam zostawic>:(,  muss wstac i tabsy wziac, a zeby wziac to chleba trzeba zjesc>:(

Bardzo niechetnie, bo glodna nie jest(wierze, miseczka ciastek wchlonieta:haha:)wstala, szlafrok i skarpety odziala i do kuchni przyszla. Musiala siedziec , bo sie rozpakowac musialam, potem kolacje robilam w zolwim tempie i poszla spac w miare normalnie:haha: , bo ja nie lubie jak za wczesnie wstaje:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila przerwy w plotach, to przybyłam na chwilkę poczytać zaległości klepalne :haha: Święto dzisiaj....to i świętowaliśmy :oklaski: Wafle z bitą śmietaną i Bailey's, tort bezowy z kremem ajerkoniakowym i coś nowego wpadło nam w łapki..Holzcośtam, czyli imitacja polana z ciasta, zapiekanego z glazurą o niebiańskim smaku i posypanym krokantem migdałowym :oklaski: A dzień jeszcze się nie skończył :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...