Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Maria Jolanta napisał:

No lecę, serio i to do Gdańska na kilka godzin. Mirelka przezornie ewakuowała się do Niemiec :szydera:

Nie dziw się , że się ewakuuje @Mirelka1965...zapasy żywnościowe wyszli ...w korytko nie ma co wrzucić . Musowo pieniądz zarabiać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych obrazków nie będzie na powitanie :haha:I żadnych innych nie będzie też :haha:Z telefonku korzystam, a on bie ma takich możliwiści jak bym chciała :haha:W krótkich, żołnierskich słowach zatem...zlądowałam gdzie miałam zlądować :oklaski: W jednym kawałku, więc jest powód do radości :oklaski: Miłego dnia życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Poczytałam o tych świętach różniastych i teraz mam zagwozdkę, bo za wafla pana nie mogę się zdecydować, co mam hucznie obchodzić. O.o:szydera:. Zresztą ni mom casu, bo wnuk na stanie do opieki (wolne od szkoły), domowe obowiązki, mamusia moja się przykula, po południu groby do odwiedzenia, aaa, byłabym zapomniała... spakować się muszę, bo jutro jadę tyrać na przysłowiowe waciki. Także rano kolejne wizyty "na przystanku Alaska", a po południu w drogę. Chyba się skidom. :haha:

Niech moc będzie z Wami i ze mną. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MisiekFfm Dwa wspomniane przez Ciebie święta natychmiast skojarzyły mi się z radosną twórczością Piotra Klatta. Trochę to trwało, ale szukałem najgorszej wersji jednego konkretnego numeru, jaką kiedykolwiek słyszałem. Fałsze, brak zgrania, niestrojące gitary...

Ale jakie to było spontaniczne, piękne i autentyczne! A panny z "chórku" rzucają na ziemię i wymuszają czołobitność!

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Mirelka1965...zapasy żywnościowe wyszli ...w korytko nie ma co wrzucić . Musowo pieniądz zarabiać :szydera:

Grzyby ma, więc głodem nie przymiera. Inny powód mieć musi ;)

Przez @violka i @sayonara 52 jadę dziś do cywilizacji. Wyczaiłam, że i u mnie jest ten sklep z odjechanymi bombkami.

Jaka szkoda, że z niektórymi znajomymi widzieć się będę po świętach, bo świetne prezenty byłyby stamtąd.

 

A tak ogólnie- mroźne (-2,8) dzień dobry się z Wami.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Basiaim napisał:

Grzyby ma, więc głodem nie przymiera. Inny powód mieć musi ;)

Przez @violka i @sayonara 52 jadę dziś do cywilizacji. Wyczaiłam, że i u mnie jest ten sklep z odjechanymi bombkami.

Jaka szkoda, że z niektórymi znajomymi widzieć się będę po świętach, bo świetne prezenty byłyby stamtąd.

 

A tak ogólnie- mroźne (-2,8) dzień dobry się z Wami.

Dla faceta proponuję  kufel z piwem :d Osobiście jestem napalona na tą bombkę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Zmuszona byłam wykonać kilka telefonów a mogłam nie obrażać zmienniczki , nie zważać na to , że w nieodpowiednim momencie zadzwoniła kiedyś do mnie ....mogłam wysłuchać co ugotowała i z czego , kto został uczęstowany i te inne .Mogłam kolejny ( 25 ? ) raz wysłuchać o PDP , którą kiedyś opiekowała się i była w tym najlepsza , niezastąpiona ....nooo...a taka fizda jak ja zamiast porozmawiać , wysłuchać zamieniła tylko z Jadzią grzecznościowe słowa i zakończyła rozmowę . A trzeba było nie zważać , że stoi się u progu ( w przedsionku/wiatrołapie ) w banku i gadać ...znaczy się słuchać , słuchać , słuchać :szydera: ....I problem powstał , bo mam wizytówkę Heli , ale to służbowe telefony i za cholerę nie szło się pod wieczór dodzwonić . Ufff...nastał ranek i dodzwoniłam się do Praxis , pani recepcjonistka , kiedy przedstawiłam się kto jestem i w jakim celu pilnie potrzebuję prywatny numer ( mam tylko tutaj na Jadzine kwadraty a Jadzia jeszcze dzień , dwa w szpitalu ) grzecznie mi go zapodała i już jestem po rozmowie z Helą :d Poinformowałam ją , że przyjadę nie w sobotę , tylko w niedzielę i gitarra . Zmienniczka niech sobie jedzie niedzielnym świtem a ja dojadę wieczorem . Prosiłam o jakiś dzień zjazdu później ...niestety nie dało rady . Mam nauczkę i będę ją pamiętała długo . Kiedy latem powiadomiła mnie , że miała w domu wypadek i zapytała , czy przedłużę swój pobyt o 2 tygodnie ....bez słowa sprzeciwu zgodziłam się , bo rozumiem czyjeś problemy . Do domu zjechałam , miałam dosłownie kilka dni do wylotu do córki ...wszystko na wariackich papierach ....ale zostałam , bo zależało jej na powrocie na sztelę . Sprawdza się powiedzenie : zlituj się nad dziadem - jak dziad odżyje to ci torbą dobije !:tak2: Mam problem , bo od kilku dni znane mi busiarnie odpowiadały " nie mamy miejsc " . Syneczek wyszukuje mi bla bla cara ....czekamy na odpowiedź ....sie rozpisałam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fałsze, brak zgrania, niestrojące gitary...

Ale jakie to było spontaniczne, piękne i autentyczne! A panny z "chórku" rzucają na ziemię i wymuszają czołobitność!"

To se uż ne vrati, pane Havranek :(

Tylko, komu to przeszkadzało??? :o

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w pierwszy mroźny poranek , na termometrze śliczne minus 3 Werner wyprawiony do przedszkola, a przede mną pracowite przedpołudnie...trza cotygodniowe pucki na babkowodziadkowych kwadratach i pranie posortować, parę sztuk do uprasowania .. Uwinę się w trzy godzinki, potem wolne do przyjazdu busika z pdp miłego dnia załogo nie przemęczać się

20191031_074829_HDR-780x1040.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...