Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Kawusia przyjemnie  parzy mnie mnie w pysiola ....pomalutku ją sobie siorbię i delektuję się smakiem ....Spoglądam tęsknym wzrokiem  w niebo , bo wieczorem padało a ja miałam obiecaną wywózkę w lasy . Na razie jest ładnie , bezdeszczowo . To nic , że koleżanka syneczka  w pracy powiedziała mu , że grzybów już nie ma ....ja swoje wiem a ona pewnie nie umie ich szukać . Widziałam w sobotę na bazarku od groma i ciut ciut sprzedających ....dlatego  wiem   :szydera:

Miłego dnia i tygodnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piękny, jesienny już, poniedziałek październikowy : Dzień dobry Milusińscy :d

Jeszcze słonko świeci, ale temperatura spadła o 12 stopni, niestety, a komu to przeszkadzało? ;)

A z innych newsów, dzisiaj Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów czyli... chyba święto dla naszej branży :haha:. Kto może niech świętuję. 

Dobrego dnia Mordecki :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Przymrozek lekki ,doopsko zmarzło,bo to spacer prawie godzinny zaliczony.Ostatni tydzień na zleceniu.Teraz już poleci.Prawie setka dni zaliczona.

Miłego dnia.A .Dzisiaj może uda mi się kawkę wypić z naszymi forumowymi  koleżankami @sayonara 52 i @scarlett.

Dziewczyny do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich i każdego z osobna, kawka :kawa2: wysiorpana, poczytane z grubsza, spakowane manatki, czas do dklepu coś zakupić do jeścia na drogę no i cóż.. Komu w drogę temu wrotki Czas ruszać do roboty, ale tylko  na 4 tygodnie  

Miłego tygodnia życzę. 

df94d001bde5ab813070177961c16e2a.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...