Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sama sobie się dziwię ale już wstałam :szydera:

Nowy dzień wstaje, wstaje nowy dzień. Ludzie ! Dzisiaj niedziela i czas zimowy nastał. Byle nie za oknem bo ja lubię jesień. Nie za jej deszczową pogodę ale za kolorowe liście na drzewach i za możliwość chodzenia i szurania w opadłych liściach. No i za grzyby oczywiście :haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.8ddebe539642bc2af64a1bdb597d1b39.png  jak i ja, bo (o radości :haha:) wyyyyspałam sięęęę :oklaski: Całe 10 godzin regenerowałam swoje członki i młodniałam :haha: Dzisiaj nie ma prawie śladu po następstwach wariactw sobotniej nocy :haha: Przypuszczam, że na protezy stawów biodrowych jeszcze nieco poczekam :szydera: A na razie posiorbię kawunię, poczytam zaległości i pomyślę co zrobić z tak pięknie zaczętym dniem :szydera:  Pozostaje mi jeszcze życzyć miłego dnia tym, którym na tym zależy, i brać się za bary z dniem :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Miło :szydera:

Nie mogę rozruszać się ....chyba sobie walnę dodatkową , tym razem rozpuszczalną kawę . Na nowy , zimowy czas obudziłam się i wstałam o godz. 6 ! :haha:

I nie dziwi nic :haha: Pij więc doppelka i genisuj dzionek...do skutku :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :cmok:

Wczoraj cieszyłam się jak dziecko , że dzisiaj pośpię sobie godzinę dłużej i jak zwykle z planów wyszła dopa  . Obudziłam sie godzinę przed dzwonkiem i jakoś doleżeć nie mogłam . Wstałam w celach napojenia się kofeiną w samotności i wyszła kolejna dopa , bo Anielica czekała już na mnie w pełnym ekwipunku . Patrzę teraz na tą wczesną porę i myślę sobie , że obiad też podam przed czasem . 

Miłego , leniwego dnia życzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem wczoraj sobie na spacer do Szwajcarii. Nie, żeby jakiś szczególny wyczyn to był. Mam do mostu na Renie jakieś 1,5km. Właściwie do elektrowni wodnej z kładką dla pieszych i rowerzystów.

Piękna pogoda, czas bez limitu... Luz jednym słowem.

Jak już byłem na tej drugiej stronie zacząłem robić zdjęcia. Telefonem rzecz jasna. I wtedy zauważyłem, że sieć, która wyświetla mi się w lewym, górnym rogu ma rozwinięcie CH. Z lekka mnie to zaniepokoiło, bo zakiełkowała mi w łepetynie myśl, że trzymam jednak w ręce debilną maszynę. Ja wiem, że od ponad tygodnia jestem po niemieckiej stronie rzeki. Pytanie, czy mój telefon to wiedział? 

Różnica w kosztach rozmów jest dość duża. 0zł w abonamencie, gdy jestem w DE, do ok.5zł za minutę, gdy loguję się w CH. A gadało się przez ten czas, oj gadało...

Z domu podopiecznego do granicy mam jakieś 300m w linii prostej, a podobno szwajcarskie anteny są w tym rejonie silniejsze. Natychmiast wyrzuciłem opcję logowania w dowolnej sieci i wybrałem niemiecką.

Teraz miesiąc oczekiwania na rachunek. 

Czym jest życie bez adrenaliny?!

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...