Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lucinda napisał:

Ja bardzo przepraszam szanownych dewagujacych ..czy można TEN WATEK w inne miejsce przenieść??

Trochę mnie czasu zabiera mimo wszystko wertowac  wpisy M i I

Czy mogę mieć te nadzieję??

To nie wertuj. Omijaj skoro przeszkadzają :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Luke napisał:

 

Wtedy smutną Królową forum zaczynają wspierać jej dwórki...violka, Joy, fioletowa.mysz, Afryka, foczka63, awe59, basiaim, Teresadd, a nawet ...powróciwszy chyba z zaświatów ...erika.

Królowo, czy musiałaś taką zaczepną, kąśliwą uwagę pod adresem INEZ wstawiać ? Potem płacz, szloch, bo wdowa, bo ..i tak dalej. Ja napisałbym tak samo. Ale mimo wszystko, nie obraziła niczyich uczuć. Nikogo nie zaczepiała. Na moim miejscu ktoś inny z pewnością zacierałby ręce...ale dowalili INEZ. Mimo tych moich perypetii z INEZ, dalej jest dla mnie człowiekiem, tak jak Ty, Ty i każdy z Was.

Nie musicie lubić INEZ , ale nie jest Ona dla mnie ani ...."inwalidką" (słowa Joy), "pustakiem" (słowa Violki), "pływającą jak gówno w przerębli" (słowa Afryki), ..inne już pominę. Oto "empatyczne" opiekunki...

Nie wstyd Wam ?

Królowo Barbaro pierwsza....z tej strony..."jakiś z bożej łaski niby amant"., heloł:haha: ...Lubisz właśnie, żeby ciągle się coś działo....Miałem od czasu do czasu podczytywać tutaj, czekając na realizację przez INEZ postanowienia Sądu...Niejednokrotnie czytałem , jak wygląda Twoje "dosrywanie" (Twoje słowa)....Marta B. (str.3501), Janeczka (str.3544) i jeszcze wcześniejsze, za mojej bytności tutaj. Widzę, że od lat się nie zmieniłaś, wystarczy poczytać archiwalia w Hiltonie...

Na zakończenie kilka słów do Joy. Czy sprawia Ci przyjemność obgadywania mnie i innych osób w trakcie tzw. spotkań opiekunkowych w czasie pobytu w Niemczech ? Świat jest mały, mała Joy. Nie wiesz, kiedy w drodze na zlecenie poznasz w busie osobę z forum i dowiesz się interesujących rzeczy na swój temat, które ktoś wygaduje...Jak się brzydzę plotami i obgadywaniem, o fuj...Joy.

Wracam już tam, gdzie moje miejsce.

Później jeszcze tylko z Redakcją chcę się skontaktować.

Aha, dziękuję niektórym osobom, które nie włączały się do tych kłótni itd. Oni wiedzą, o kim mówię.

Pozdrawiam

Halo lukasz a obecnie @Luke przywołałeś mnie z za światów .:smutek:.Mówisz ,że brzydzisz się  plotami i obgadywaniem  itd ..:szydera: a TY co sobą reprezentujesz i .jakiej odpowiedzi od mnie oczekujesz?  a może nie spodobało się Tobie,że nie zadzwoniłam do Ciebie?:haha:  to nie w moim stylu .  Ponad to straciłam do Ciebie zaufanie  jak  w czasie naszej korespondencji  poruszałeś  tematy prywatne naszych koleżanek z Forum  i prosiłeś  -tylko nie mów jej itd:ostrzegam::szok:

Myślę,że to na tyle :dyskusja:.. i nie przywołuj mnie z za światu .

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, erika napisał:

Halo lukasz a obecnie @Luke przywołałeś mnie z za światów .:smutek:.Mówisz ,że brzydzisz się  plotami i obgadywaniem  itd ..:szydera: a TY co sobą reprezentujesz i .jakiej odpowiedzi od mnie oczekujesz?  a może nie spodobało się Tobie,że nie zadzwoniłam do Ciebie?:haha:  to nie w moim stylu .  Ponad to straciłam do Ciebie zaufanie  jak  w czasie naszej korespondencji  poruszałeś  tematy prywatne naszych koleżanek z Forum  i prosiłeś  -tylko nie mów jej itd:ostrzegam::szok:

Myślę,że to na tyle :dyskusja:.. i nie przywołuj mnie z za światu .

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, erika napisał:

Halo lukasz a obecnie @Luke przywołałeś mnie z za światów .:smutek:.Mówisz ,że brzydzisz się  plotami i obgadywaniem  itd ..:szydera: a TY co sobą reprezentujesz i .jakiej odpowiedzi od mnie oczekujesz?  a może nie spodobało się Tobie,że nie zadzwoniłam do Ciebie?:haha:  to nie w moim stylu .  Ponad to straciłam do Ciebie zaufanie  jak  w czasie naszej korespondencji  poruszałeś  tematy prywatne naszych koleżanek z Forum  i prosiłeś  -tylko nie mów jej itd:ostrzegam::szok:

Myślę,że to na tyle :dyskusja:.. i nie przywołuj mnie z za światu .

:kopara:  Ja pierdziu . Nie wiem , kto z tej pary jest większym hipokrytą .

 Witaj @erika  miło Cię widzieć :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, erika napisał:

Halo lukasz a obecnie @Luke przywołałeś mnie z za światów .:smutek:.Mówisz ,że brzydzisz się  plotami i obgadywaniem  itd ..:szydera: a TY co sobą reprezentujesz i .jakiej odpowiedzi od mnie oczekujesz?  a może nie spodobało się Tobie,że nie zadzwoniłam do Ciebie?:haha:  to nie w moim stylu .  Ponad to straciłam do Ciebie zaufanie  jak  w czasie naszej korespondencji  poruszałeś  tematy prywatne naszych koleżanek z Forum  i prosiłeś  -tylko nie mów jej itd:ostrzegam::szok:

Myślę,że to na tyle :dyskusja:.. i nie przywołuj mnie z za światu .

Aha. To tak apropo plot:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lucinda napisał:

Basiu mnie to lotto tylko czy to aby stosowny wątek??

No i jakoś tak..

Jednym wolno innym nie 

Sie nie przejmuj , czy wątek stosowny :szydera: Przejmuj się , czy aby nasza Moderator ciśnienie wytrzyma na to golono- strzyżono :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

ze mną można konie kraść :d ale plotów nie lubię:mur:

A ja nie lubię jak ktoś komuś wytyka ( jak to wczoraj bylo) a się okazuje, że sam chlapie ozorem. Ale poza na świętszego niż papież przyjęta. Jakby inaczej?:haha:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No..... i... po pierwsze primo--przeczytałam wypociny... 

A po drugie primo - zablokowałam "to" co chciałam i lecę zobaczyć czy zniknęło:haha:

                                      Działa:kawa2:.!!! 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...