Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucinda napisał:

No też tak myślę

ta trawa co tu na plaży leży sucha więc skreta by się dało zrobić ale nie wiem jak z efektami ubocznymi

 

To ci kamieni natargam..najwyżej kupię torbę albo znów od szoguna wezme:szydera: bo na te okoliczność byłam zupełnie przygotowana.. spakowałem się w jedną torbę..nie wspomnę o odzieży roboczej..Bedzie powód na kawę do niego potem zajechac:haha:

Każdy powód dobry, by przerwę w podróży zrobić :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BabaJagusia napisał:

... kiedyś nawet "to" - nazywało się sałatą. Też:haha:

Siano to siano :d Ma dwa bieguny istnienia, czyli jakąś ciągłość... Istnieje jako potrawa, czyli po trawa !!! Z sałatą tego nie zrobisz xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Mgliste witaski:)Dziś dzień przedszkolny a ja ruszam wreszcie w miasto .Do fryzjera i jakieś zakupy poczynić  do domku.Ciepło nawet i nie pada .

Sympatycznego dnia:)

Zazdraszczam tego ruszenia w miasto! Ja znowu jestem na zadoopiu-niby w mieście ale dwa domy dalej jest tablica z przekreśloną nazwą - "tej dziury" . ;)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

Zazdraszczam tego ruszenia w miasto! Ja znowu jestem na zadoopiu-niby w mieście ale dwa domy dalej jest tablica z przekreśloną nazwą - "tej dziury" . ;)

U mnie tak samo,niby miasteczko a zadupie:)Ale ja zadupia lubię.W miasto ,żeby ruszyć trzeba zejśc ze wzgórza do autobusu i pojechać pół godziny,żeby dotrzec do cywilizacji:):):)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

U mnie tak samo,niby miasteczko a zadupie:)Ale ja zadupia lubię.W miasto ,żeby ruszyć trzeba zejśc ze wzgórza do autobusu i pojechać pół godziny,żeby dotrzec do cywilizacji:):):)

Moja- z wielkim trudem wyegzekwowania- przerwa jest za krótka na wojaże do centrum. Komunikacja miejska jest pod" zdechłym azorkiem"-czyli tylko 2 lub 3x w ciągu dnia. No i poruszam się tylko w pobliżu, na spacerze z pdp. :(

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się od wczoraj jedna strona gębusi cieszy s druga smuci. 

Cieszę się bo z powodu braków kadrowych ( głównie pielęgniarek ) nie będą przyjmowani nowi mieszkańcy a ja mam trzy wolne miejsca :oklaski:

A smucę się bo czeka mnie walka. Tutaj nigdy nikomu nie udzielono urlopu w grudniu a ja chcę do domu !

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@lucinda @Mirelka1965 @BabaJagusia przestańcie z tym sianem bo niedługo przeczytacie że opiekunki paka Marychę :szydera:

Nie czytasz ze zrozumieniem :haha: My rozważałyśmy kwestie flory, czyli trawy i siana, które jest następstwem suszenia tejże :haha: Poruszałyśmy również kwestie wypychania materacy produktem suszonym, ale o paleniu słowa nie było :haha: Palenie traw odbywa się przecież ku polepszeniu gleby, a z nas żadni rolnicy :szydera: No i palenie trawy poza kontrolą grozi pożarem, a my nie chcemy być pociągnięte do odpowiedzialności karnej :szydera: Teraz poniała? :haha:I proszę więcej nie imputować nam czynów zakazanych prawem!!! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...