Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Przed chwilką byłam świadkiem , tak miłej sytuacji , że aż się wzruszyłam . :love:

Jeszcze w zeszłym roku Anielica była w lepszym stanie i opowiadała czasem o swojej przeszłości . W młodości pracowała w zakładzie fryzjerskim , gdzie czuła się świetnie , bo lubiła ten zawód i panowała tam rodzinna atmosfera . Pracował tam również syn jej szefowej , który był w niej bardzo zakochany . Niestety Anielica poznała swojego przyszłego męża i za jego namową zmieniła pracę na biurową . Adorator po kilku latach również się ożenił , ale utrzymywali ze sobą przyjacielskie kontakty . 

Dzisiaj , bez zapowiedzi odwiedził ją starszy , przystojny senior . Jak tylko się przedstawił , to już wiedziałam kim jest . Anielica drzemała w pokoju , ale na dzwięk dzwonka również poderwała się do drzwi . Jak ją zobaczyłam w tej fryzurze z włosami na wszystkie kierunki świata , to aż mi się serce ścisnęło . Poprosiłam  , aby się uczesała . Panu wytłumaczyłam , że właśnie wstała z sofy , a on ją powstrzymał i powiedział , że ma się dla niego nie czesać , bo on wie jaka ona jest piękna . Aż mi kolana zmiękły na te słowa , co najmniej jakbym była na swojej  randce :haha:

Teraz sobie siedzą w pokoju i on cierpliwie odpowiada jej po kilka razy na te same pytania .

Ach,  jak romantycznie:d

Skocz szybko po czekolade i truskawki:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo, u mnie też pięknie, właśnie słońce się przedarło przez jesienną mgłę i szarość, a reszta dnia wolna, więc albo drzemka i rower, albo od razu rower i żadnych sklepów po drodze, bo w poniedziałek znowu zaszalałam w TKMaxx :$.

W radiu od rana informacje o akcji policji w Monachium i Augsburgu przeciwko kilku Pflegedienstom zatrudniającym osoby ze wschodniej Europy, sprawdzanych jest ponad 100 adresów. Pflegediensty te świadomie zatrudniały niewykwalifikowanych pracowników i fałszując ich dokumenty, pobierały mocno zawyżone sumy z kas chorych. Ot, taki przekręt, na którym można bardzo dobrze zarobić.

Wczoraj podobna akcja odbyła się w Berlinie i Hesji.

 

Życzę spokojnego popołudnia i wieczoru oraz aby nikt niepożądany nie zapukał do Waszych drzwi ;)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Ze ścianki: "przyjemnie zlecenie..."Jedno na wózku i z demecją,drugie bez,ale "częściowo mobilny.."cokolwiek to znaczy,he he .Bardzo przyjemne zlecenie,bardzo,kwota za tę przyjemność nie jest podana.

Częściowo mobilny : sam , bez naszej pomocy potrafi usiąść na łóżku . Myślę , że jakieś 1350-1400 dadzą ?:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Ze ścianki: "przyjemnie zlecenie..."Jedno na wózku i z demecją,drugie bez,ale "częściowo mobilny.."cokolwiek to znaczy,he he .Bardzo przyjemne zlecenie,bardzo,kwota za tę przyjemność nie jest podana.

Czy ogłoszeniodawcą zamienił się z.... (wstawić dowolnie) na głowę?!!! Jedna osoba tego nie ogarnie! A jak coś się stanie to" odważna" pomoc domowa pójdzie do pierdla. I nie będzie zmiłuj! 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa kawa kawa...komu komu komu:oklaski:

Bo ja już mam:kawa: i nie zawaham się jej wypic...:haha:

W planie roboty ciężkie malowanie mycie okien..będzie się działo:445_lifter:...Ale spoko... nazbieram ci ja tych kamieni  MIRELKA kochana co to ostatnio jeczalas że mało..:mur:

powitalam wczoraj Bałtyk krótko i głośno..on ryczal ciemnigranatowy zabierajac plaze każdą falą  ja wdychalam zapach...:dobrze:

niestety pora roku nie odpowiada siorbamniu kawy na plaży:płacz: ..zostaje więc sofa i ciepły od wczoraj kominek:dobrze:

Mirelka.morskiej trawy też chcesz?? Waniajet jak nasza nad zatoka...:trele:

Dobra...zatem spokojnosci..nie ...to już było...

Udanego pod każdym względem dnia

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj skowronku-kawę już mam ale chętnie dosiądę się do towarzystwa:tak2:

  Czołem, cześć - braci pracującej, dzień dobry ciemną nocą. Biorę się za lekturę forum. 

Uprzejmie donoszę, że z pewną dozą zdziwienia, widzę jakoś tak szybciej biegnący czas. Pewnie dlatego, że jestem tak blisko domu:haha:. Nie martwi mnie to wcale. 

                                                   Słońca w serduchach :cmok:

 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BabaJagusia napisał:

Witaj skowronku-kawę już mam ale chętnie dosiądę się do towarzystwa:tak2:

  Czołem, cześć - braci pracującej, dzień dobry ciemną nocą. Biorę się za lekturę forum. 

Uprzejmie donoszę, że z pewną dozą zdziwienia, widzę jakoś tak szybciej biegnący czas. Pewnie dlatego, że jestem tak blisko domu:haha:. Nie martwi mnie to wcale. 

                                                   Słońca w serduchach :cmok:

 

A mi się te ostatnie dni mega dluza

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No....to dokulałam się i ja do siorbankowego towarzystwa :oklaski: A noc moja była krótka :haha: Wczoraj byłam do późnej nocy na plotach, ale były to ploty "wspieralne" koleżanki, która jutro pierwszy raz jedzie na ciemną stronę mocy, by dołączyć do ludu opiekunkowego :haha: I tak nam jakoś zeszło do późna, a moja grzęda wystygła :szydera: Jako, że przyzwyczajenie drugą naturą, to i podniosło mnie o jakiejś nieludzkiej porze, czyli niedawno :haha: A za oknem ciemno wszędzie, pusto wszędzie i.....mleko ktoś znowu rozlał :szydera: No, ale wszystko dobre, co się dobrze kończy :haha: Czyli....jestem :oklaski: I, jak co dzień, witam was serdecznie słowy image.png.78e8f7ddb9147ed9f1b35458b4154e04.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też witam :cześć2:Noc była, ale dzień jeszcze nie chce wyjść spod kołderki :o Ciemno tak, że mgły o której Mirelka pisze nie widać... Potrzebuję jeszcze paru słonecznych dni, czyli babie lato trwaj ... Dzień wyjazdu się zbliża .., a ja ciągle w lesie :( Na 30-go zaklepany termin na upiększające zabiegi przedwyjazdowe, które są absolutnie dla mnie bo moja nowa pdp niewidoma ... Byle do przodu i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucinda napisał:

Joł...mam więcej czasu będę więcej łazić i z falami redagować...A trawy nie chcesz??

Za trawę MORSKĄ dziękuję :haha: Ale tę INNĄ chętnie przyjmę...nieodpłatnie oczywiście :haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Ciemności jeszcze trwają ,ale pora na doliny lecieć.Pdp na badania do szpitala jedzie.To i dobrze ,bo to i demencja i szuranie nogami ,a i czasami problem ze zrobieniem kroku.

Ja mam zamiar wyspacerować psa i kiele południa jechać na stare miasto w Kolonii.Pogoda ma być .

Miłego dnia ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Ciemności jeszcze trwają ,ale pora na doliny lecieć.Pdp na badania do szpitala jedzie.To i dobrze ,bo to i demencja i szuranie nogami ,a i czasami problem ze zrobieniem kroku.

Ja mam zamiar wyspacerować psa i kiele południa jechać na stare miasto w Kolonii.Pogoda ma być .

Miłego dnia ludzie.

To siebie też wyspaceruj:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Trudno...wszystkiego mieć nie można :haha: Muszą mi kamienie wystarczyć :szydera:

No też tak myślę

ta trawa co tu na plaży leży sucha więc skreta by się dało zrobić ale nie wiem jak z efektami ubocznymi

 

To ci kamieni natargam..najwyżej kupię torbę albo znów od szoguna wezme:szydera: bo na te okoliczność byłam zupełnie przygotowana.. spakowałem się w jedną torbę..nie wspomnę o odzieży roboczej..Bedzie powód na kawę do niego potem zajechac:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...