Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaski:)

Śniła mi się straszna wichura,zerknęłam do sennika a tam tyle znaczeń.Sen był taki realny, jak na jawie.

Ano nic,trza się za ogarnianie dnia brać:)Sam się nie rozpocznie:)

I wam spokojnego:)Bez wichur i burz:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Witaski:)

Śniła mi się straszna wichura,zerknęłam do sennika a tam tyle znaczeń.Sen był taki realny, jak na jawie.

Ano nic,trza się za ogarnianie dnia brać:)Sam się nie rozpocznie:)

I wam spokojnego:)Bez wichur i burz:)

Na wszelki kamienie do torby zapakuj:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzień dobry :oklaski: Dzisiaj dzień wypadowy przede mną, czyli jadę w odwiedziny do rodziny :oklaski: A w tak zwanym między czasie odwiedzę las gąskowy i przywlekę znowu dary lasu  :oklaski: Czyli wielkie przyjemności mnie czekają, bo i plotunie będą, i radość dla oczu i dla podniebienia :oklaski:image.png.52f5b3b91848933c60f73284a3ab320b.png i niech będzie dobry, czego wam i sobie życzę :oklaski:

U Ciebie to już chyba cały atlas grzybów zebrany co?:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BabaJagusia napisał:

No i tym fachowcem kończysz remont?  Odnośnie zbieractwa: lubię swój minimalizm:kawa2:. Apaszki z naturalnego jedwabiu-nie wywalałabym. Można kupić drugą, dać do krawcowej i mieć z tego uroczą poduszkę. Na mebel, który   "się boi". Zgadnij jaki to? :)

Jestem na etapie porannego snucia, a Ty (ponoć przyjaciółka) robisz mi test na inteligencję :o Teraz szukam wszelkich nazw kanap i foteli zamiast wziąć się za jakąś robotę :(:szydera::szydera: Myślę, że to będzie koniec z remontem a dla mnie zostanie ewentualnie renowacja różnego typu antyków, ale to ponoć przyjemność jak mówi @Blondi :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Za oknem słoneczko:327_sunny: świeci, to miła odmiana po kilku dniach deszczu :333_cloud_rain:. Mgła była gęsta rano jak mleko. Kawa :kawa::kawa:gotowa na stole , zapraszam na małą czarną :kawa:, nie mylić z kiecką:nie_mówię:.

Dzisiaj moja pdp ma ochotę zjeść w restauracji, więc jedziemy do Aschaffenburga na obiadek, fajnie, nie trzeba gotować i zawsze to jakaś odmiana w naszym monotonnym rozkładzie dnia:szydera:

Udanego wtorku życzę:cmok:

images (17).jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Witam:cześć2:Nocy nie pamiętam, czyli chyba dobrze spałam O.o tak dobrze, że przewiduję dłuższe niż normalnie budzenie. Jedną kawę stawiającą na nogi już wypiłam.., czas na kolejną. Dobrze, że fachowiec przybędzie kole 9-tej to może uda mi się rozruszać :haha:Babiego lata ciąg dalszy i mogło by tak być do wiosny xd Miłego dzionka i buziaki :cmok:

P.S. "Wpadłam" na zapobieganie demencji :haha:Przeglądam latami gromadzone dobra wszelkie, a też latami leżakujące po kontach i mam tak: -to z Oberkochen, to z Much, to z Achorn a to z Tubingen i tak dalej... xd i mam apaszkę jedwabną, tylko nie wiem skąd O.o Jak wypierdzielę na śmieci to nie będę mała dziury w pamięci O.o:szydera:

Apaszki w tym sezonie są bardzo trendy , więc daruj jej dalsze życie , lub podaruj komuś . Najlepiej zrób jej sesję zdjęciową i chętni sami się znajdą ( tylko mnie uprzedz , kiedy wrzucisz fotkę , abym była pierwsza w kolejce :d )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...