Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lucinda napisał:

To nie dla mnie...Ale na wszelki zapisałam.. A nie wd40?? To ponoć na wszystko pomaga 

WD-40 tylko w ekstremalnych sytuacjach i miejscach, np. warsztat samochodowy... 

Dla statecznych ludzi, zwłaszcza po 60-ce, tylko Deumavan :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MisiekFfm napisał:

WD-40 tylko w ekstremalnych sytuacjach i miejscach, np. warsztat samochodowy... 

Dla statecznych ludzi, zwłaszcza po 60-ce, tylko Deumavan :dobrze:

A jak jeszcze krew się gotuje???:szydera:

W aucie mam tylko wd40 krem do rąk...I wazeline:szydera::szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lucinda napisał:

A jak jeszcze krew się gotuje???:szydera:

W aucie mam tylko wd40 krem do rąk...I wazeline:szydera::szydera:

 

No to jesteś perfekcyjnie wręcz przygotowana:dobrze:

W razie braku czegokolwiek zawsze lekko poślinić można i też pójdzie :p:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś opiszę,,jak byliśmy 2 miesiące temu w Pl ,to dzwoniłam pytając o wycenę okien plastikowych, bo S musi kupic do wynajmowanego domu, w moim miasteczku wycenili na 860zł okno, w miasteczku dalej 840 zł, więc staneliśmy na cenie w moim miescie,, mała rożnica, dzwonię wczoraj do firmy w moim miescie aby zamówić te okna ,,a oni wycenili mi na prawie 2 tys, pytam czemu taka różnica, a szef ,że od tygodnia wszystko poszlo o 7 % w górę,,dziwne,,ok! wyslali mi na meila ręcznie pisane zamówienie z ceną z kosmosu, dzwonię, szef mówi,że zmieni cenę, wieć mówię ,prosze mi przysłac na meila, ze zmienioną ceną,,duża firma, a takie zamówienia recznie pisane? dziwne,,ale nic nie przychodzi,wieć dzwonie,a pani jaka obrażona, ja mam wpłacić kase i co ja jeszcze chcę,, zdenerwowalam księzniczke od rana ,,wieć dzwonie do miasteczka obok a tam cena nadal 840 zl za okno, żadnej podwyżki,,zamowiłam 2 okna, 300 zl taniej,  zamówienie moje na papierze  z numerem itd, kuzwa co za balagan jest , co za wykorzystywanie ,bo dzwonie z Niemiec,,bo chcę do Niemiec, ale nie z Blondi takie numery,,S by zapłacił tej wrednej nie miłej babie te  2 tys, ale nie ja,,postawilam na swoje,, 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.2e36663f78a8ed4d41d20c5b4c157df3.png... zaczynajmy więc :oklaski: Po wczorajszych wyczynach leśnych jestem lekko zmęczona, gdyż zakończyłam prace czyszcząco-myjąco-smażąco-gotująco-suszące późnym wieczorem :haha: Ale satysfakcja gwarantowana...będzie :oklaski: Ojce dyrektory, zielonki, siwuchy, siedzuń i prawuski znalazły miejsce w moim koszu, a resztę darów lasu oddałam "potrzebującym", czyli koleżance :tak2:  I tym sposobem BN będzie baaaaardzo grzybne :szydera: A jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa, gdyż po BN też będziemy mieli ochotę tego i owego pojeść, więc zapasy czynić trza :haha: Z bardziej hardcorowych informacji donoszę, iż Niuniek został odebrany z jednego warsztatu, gdzie otrzymał konserwację podwozia, a w poniedziałek jedzie do drugiego, bo szwankuje mu cewka ( ale nie moczowa :haha::donos: A, jako że wnuków jeszcze nie posiadam, to organizuję sobie czas według upodobań...póki jeszcze mogę :szydera: I tak to mija dzień za dniem :haha: Życzę więc każdemu miłego dzionka i to według indywidualnych upodobań :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...