Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, aniao napisał:

Dzień dobry, miłego dnia.

Skończona narzuta wraz z kontrolerem :haha:. Jeszcze pranie i blokowanie. Różne grubości włóczek (resztki), nie wiem czy to się zblokuje, ale zawsze można używać jako pled.

narzuta 1.jpg

Kontrola jakości zaliczona:haha:test przeszła pomyślnie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko :d, całą noc lało jak z cebra :333_cloud_rain::333_cloud_rain:, dzień też deszczowy :333_cloud_rain:.

Zatem uśmiechu na buźkach :szydera: i słoneczka :327_sunny: w serduszkach :769_heart: życzę wszystkim i miłego dnia :cmok:

images (75).jpg

@Janeczka1963,to mlodsza siostra @Maria Jolanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Joy nie kapuje, to jako kto w tej karetce paraduje?:mur:

Dobra,już tłumaczę.Mojej pdp wypadł cewnik i trzeba było jechać do szpitala wymienić.Babka z nocnej zmiany mnie wkręciła bo ona "ma dyżur" i nie może pojechać.I nie docierało do niej ,że ja jestem po pracy.Niestety takie są uroki jak się mieszka tam gdzie pracujeNo i w karetce był kierowca ,sanitariusz chora pdp i ja ,wściekła furia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michasia 1959 profeska ta chałka, apetyczna

@aniao Piękna patchworkowa narzuta

Nie zagłębiam się wstecz więc jeśli wcześniej ktoś popełnił równie talenciarskie projekty to też miejcie na uwadze, że je chwalę:tak2: coby sprawiedliwość na miejscu była:d

ja tylko nie lofciuje, nie serduszkuje, nie obsliniam całowaniem bo jestem powściągliwa-.-

No to pa! (na sucho:d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Krista napisał:

@Michasia 1959 profeska ta chałka, apetyczna

@aniao Piękna patchworkowa narzuta

Nie zagłębiam się wstecz więc jeśli wcześniej ktoś popełnił równie talenciarskie projekty to też miejcie na uwadze, że je chwalę:tak2: coby sprawiedliwość na miejscu była:d

ja tylko nie lofciuje, nie serduszkuje, nie obsliniam całowaniem bo jestem powściągliwa-.-

No to pa! (na sucho:d)

Można się zatrzeć...Tak na sucho:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł do pdp jego kolega...dwa ciemne piwa  :zdrówko:250 ml jakiegoś tutejszego  specyfiku mocy zapewne słusznej...gadają  po ichniemu...waniajet w mieszkaniu bo se mój kogutek...Cygaro cmi!!...wylew miał  O.olewa strona nieteges...glas z piwem sznaps obok i obłoki dymu:papieros:...moje cieniasy  tak nie walą jak ten ogóras w jego dloni..taki to że pozyje ..dobrze że moje wloscia są na piętrze 

Potem mi będzie wakelisiowal do wc..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joy napisał:

Dobra,już tłumaczę.Mojej pdp wypadł cewnik i trzeba było jechać do szpitala wymienić.Babka z nocnej zmiany mnie wkręciła bo ona "ma dyżur" i nie może pojechać.I nie docierało do niej ,że ja jestem po pracy.Niestety takie są uroki jak się mieszka tam gdzie pracujeNo i w karetce był kierowca ,sanitariusz chora pdp i ja ,wściekła furia. 

O..Masz nową ksywke???brzmi groźnie..wściekła furia:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...