Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę ogłoszenie dodać do klubu

Wklejam w najbardziej czytanym watku.

Rodzina lekarzy szuka opiekunki na miesiac: od 15.12-do 15.01.20

Kolonia.

Do opieki starszy mocno pan.

Jaka kasa nie wiem,ale napewno mozna negocjowac (swieta!!!!)

Na pewno dobry komunikatywny niemiecki .

Prosze na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Wklejam w najbardziej czytanym watku.

To nie jest argument, bo zaraz tu wszystko wyląduje. Ogłoszenie proszę dodać w klubie z prywatnymi ofertami pracy lub w polecanych. Wszyscy klubowicze dostają powiadomienia o nowym ogłoszeniu. Dodatkowo można tu ew. zareklamować. Pozdrawiam. Moderator

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeżu malusieńki! Kawusia wrócili! Chociaż o te pore, to wolę Chantre chlipnąć osiupinkę :d.. Jak ja się cieszę, a jak nam Moderacja ciut wyprostuje te Pytania, o co proszą ludzie z Marginesu, to wszyscy będą zadowoleni, a szczególnie @MisiekFfm, bo tych składek, to już... ale dobre to Chantre :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

O jeżu malusieńki! Kawusia wrócili! Chociaż o te pore, to wolę Chantre chlipnąć osiupinkę :d.. Jak ja się cieszę, a jak nam Moderacja ciut wyprostuje te Pytania, o co proszą ludzie z Marginesu, to wszyscy będą zadowoleni, a szczególnie @MisiekFfm, bo tych składek, to już... ale dobre to Chantre :haha:

Moja melisówka też wyborny ma smak :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Moderator przepraszam, juz lece gdzie trzeba.

Nie trzeba przepraszać, ale tam są szukający pracy, których tutaj nie ma :) Przeceniacie rozmówki :))))))

Słyszałam, że na czacie ogłoszenia są rozchwytywane :)))))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...