Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Redakcja napisał:

Na pewno zniknie w formie pytań. Ale mamy po ostatniej aktualizacji inne problemy z klubami i dlatego nie wykluczamy ich zawieszenia. Forma pytań z założenia systemowego polega na tym, że jedna osoba zadaje pytanie, a reszta mu odpowiada. Odpowiedzi ustawiają się zgodnie z oceną. Autor pytania może też określić najbardziej oczekiwaną odpowiedź. A to oznacza, że nie ma tam normalnej konwersacji, a posty w każdej chwili mogą zmienić swoją kolejność. Ot, cała tajemnica wiary.

Sorry , ale całkowicie nie rozumiem idei punktowania odpowiedzi i szeregowania odpowiedzi na podstawie " lajków " . Sądziłam , że ideą zamkniętego  klubu jest intymność i prywatność . Bałaganu również tam nie widzę . Nie zakładałam klubu więc nie wiem , być może koleżanki przeoczyły jakieś wytyczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MisiekFfm napisał:

Na grzybach byłem. W niemieckim lesie. 

Niecałe 1000 m od domu tutejszego. Około dwie godziny nam zeszło i przytargalismy dobre 6-7 kg podgrzybków. Zamiast się genisować przy kawce, "obrabialiśmy" toto trzy godziny. Część się suszy, część zamrożone, część jutro na obiad. 

PDP je pierwsza :d

A w temacie, to mam pytanie, czy jak zawieszą kluby, to składki oddadzą??? 

Sradzą nie oddadzą . Mówiłam nie spiesz się , ale Ty nieee...musiałeś wpłacić , bo bałeś się , że Cię na zbity pysk z klubu wyleją :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sradzą nie oddadzą . Mówiłam nie spiesz się , ale Ty nieee...musiałeś wpłacić , bo bałeś się , że Cię na zbity pysk z klubu wyleją :szydera:

Ja już w niejednym klubie byłem. Nawet prezesowałem kilka lat i wiem, jak można składki i inne dobra zdefraudować :tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
O 11.09.2018 at 22:22, Joy napisał:

Tereniu po prawej masz kluby dołącz do tego Strajk nie chcemy klubów jak się wszyscy tam zapiszemy to wygramy strajk:) Tzn mam nadzieję,że nie będzie klubów tylko pozostanie tak jak jest do tej pory.A jak nie wygramy to przynajmniej sobie potestujemy jak to źle być w klubie:szydera:

Myślę, że temat klubów jest bez znaczenia, wszystkim przypominamy rozmowy z nami rok temu. Rozmowy przy kawie zostały przywrócone. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Może Ty zakochała się ?:szydera: takie rozkojarzenie az do Ciebie niepodobne....czujesz motylki w brzuchu ? :haha:

A wiesz , że coś jakby czuję , że mnie w brzuchu smyra , przewraca się coś ....musi to te motylki ...uffff...a już myślałam , że winogrono mi zaszkodziło :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...