Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Ja nie mogłam się wbić . Może to chwilowe przesilenie na forum , ale Moderacja juz wspomniała , że zamyka kluby , więc nie wiem co mam o tym myśleć .

Otworzymy gdzieś swój ...taki na podób Go-Go ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redakcja napisał:

Violka - to już drugi lub trzeci czat od startu forum.

My też nie rozumiemy. Kluby były be, wszyscy byli niezadowoleni, nikt nie chciał stworzyć. Teraz są zadowoleni?

Jak juz dzisiaj wspomniałam " kobieta zmienną jest " , a na chwilę obecną jesteśmy zadowoleni z klubu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redakcja napisał:

Violka - to już drugi lub trzeci czat od startu forum.

My też nie rozumiemy. Kluby były be, wszyscy byli niezadowoleni, nikt nie chciał stworzyć. Teraz są zadowoleni?

Byłam przeciw klubom. I nadal nie jestem happy. Ale spodobała mi się idea swobodnego wyrażania myśli bez towarzystwa trolli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Być może forma pytań nie jest najlepszym rozwiązaniem na świcie

Nie ma możliwości, by klub był zbudowany na pytaniach. Błąd systemu dał taką możliwość i teraz trzeba to naprawić. Niestety kosztem postów, bo forum nie pozwala na przekonwertowanie klubu z pytaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Redakcja napisał:

Nie ma możliwości, by klub był zbudowany na pytaniach. Błąd systemu dał taką możliwość i teraz trzeba to naprawić. Niestety kosztem postów, bo forum nie pozwala na przekonwertowanie klubu z pytaniami.

Moderacja wie najlepiej jak naprawić to, co jest do naprawienia. Ja jestem za tym, by poprawić konwencję kosztem postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Moderacja wie najlepiej jak naprawić to, co jest do naprawienia. Ja jestem za tym, by poprawić konwencję kosztem postów.

Może tam powstały jakieś niewygodne posty , które lepiej posprzątać , aby nie śmigały w przestrzeni internetowej . :kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Może tam powstały jakieś niewygodne posty , które lepiej posprzątać , aby nie śmigały w przestrzeni internetowej . :kopara:

Mnie tam już nic nie zdziwi . Spora grupa z nas już to przeżyła , że posty gdzieś w kosmos leciały . Te , które ktoś zdążył przeczytać to pikuś , ale ilem się kuźwa napisała , linii papilarnych naścierała ...i zanim zdążyłam kliknąć na " posta ślij " to już go nie było ...Nie tylko moje ...dużo ludzi tak miało ....Musi my kontrolę mieli , czy aby poprawnie , bez błędów piszemy i może jakiś maluśki wkradł się błądek i sruuu...post poszszedł się teges :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie tam już nic nie zdziwi . Spora grupa z nas już to przeżyła , że posty gdzieś w kosmos leciały . Te , które ktoś zdążył przeczytać to pikuś , ale ilem się kuźwa napisała , linii papilarnych naścierała ...i zanim zdążyłam kliknąć na " posta ślij " to już go nie było ...Nie tylko moje ...dużo ludzi tak miało ....Musi my kontrolę mieli , czy aby poprawnie , bez błędów piszemy i może jakiś maluśki wkradł się błądek i sruuu...post poszszedł się teges :szydera:

Nie posuwałabym się do takich historycznych porównań :haha: Tu jest inaczej :tak2: Ale naszła mnie taka refleksja...jak dużo złego może zrobić mały czacik :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, Joy napisał:

@Redakcja nie rozumiem pkt 5.Czy to oznacza, że Margines zniknie?

Na pewno zniknie w formie pytań. Ale mamy po ostatniej aktualizacji inne problemy z klubami i dlatego nie wykluczamy ich zawieszenia. Forma pytań z założenia systemowego polega na tym, że jedna osoba zadaje pytanie, a reszta mu odpowiada. Odpowiedzi ustawiają się zgodnie z oceną. Autor pytania może też określić najbardziej oczekiwaną odpowiedź. A to oznacza, że nie ma tam normalnej konwersacji, a posty w każdej chwili mogą zmienić swoją kolejność. Ot, cała tajemnica wiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Składam protest przeciwko zamknięciu rozmów przy kawie. Pojawia mi się taki komunikat: Too long message! Only allow 300 characters.

To nie moja bajka :smutek: Nie widać poprzednich rozmów, nie można cytować....a w olerę jasną z takim ułatwieniem >:( 

Zbierzmy się do coopy i może Moderacja przywróci nam to, c się sprawdziło i dawało radość! :donos:

Popieram, co prawda nie bardzo mam czas (jestem w dooooooooooomu), bo w łikend goście :oklaski:, ale popieram cokolwiek wymyśliłyście :szydera:. Swoją drogą dziś popadłam w stupor na widok cen w naszych sklepach. Wydaliśmy 500 złotych na sześć zaproszonych osób (bez alkoholu, mamy nalewki, a i goście przyniosą :haha:) bez ostatnich zakupów, które zrobimy świeżo. Jestem w szoku.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redakcja napisał:

Na pewno zniknie w formie pytań. Ale mamy po ostatniej aktualizacji inne problemy z klubami i dlatego nie wykluczamy ich zawieszenia. Forma pytań z założenia systemowego polega na tym, że jedna osoba zadaje pytanie, a reszta mu odpowiada. Odpowiedzi ustawiają się zgodnie z oceną. Autor pytania może też określić najbardziej oczekiwaną odpowiedź. A to oznacza, że nie ma tam normalnej konwersacji, a posty w każdej chwili mogą zmienić swoją kolejność. Ot, cała tajemnica wiary.

Tak to odebrałam. Jednakże Moderacja powinna zrozumieć naszą frustrację z powodu groźby zawieszenia klubu. Długo trwało, nim się zebraliśmy i klub powstał. I nagle boom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, aniao napisał:

Popieram, co prawda nie bardzo mam czas (jestem w dooooooooooomu), bo w łikend goście :oklaski:, ale popieram cokolwiek wymyśliłyście :szydera:. Swoją drogą dziś popadłam w stupor na widok cen w naszych sklepach. Wydaliśmy 500 złotych na sześć zaproszonych osób (bez alkoholu, mamy nalewki, a i goście przyniosą :haha:) bez ostatnich zakupów, które zrobimy świeżo. Jestem w szoku.

Ja jestem w stuporze już trzy tygodnie i boję się chodzić na zakupy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przepraszam ....czy ktoś z Państwa wie , pamięta jaki ja mam nick ? Skołowana już jestem do cna :szydera:

Nie oczekuj , że Ci podpowiem , bo po tym koglu moglu już nawet nie wiem jak nazywam się w realu . Muszę się z tym przespać i jak dojdę do wniosku , że jednak ze mną jest wszystko ok , to wnerwię się jeszcze bardziej  . Ot taka ironia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Nie oczekuj , że Ci podpowiem , bo po tym koglu moglu już nawet nie wiem jak nazywam się w realu . Muszę się z tym przespać i jak dojdę do wniosku , że jednak ze mną jest wszystko ok , to wnerwię się jeszcze bardziej  . Ot taka ironia 

Mantrę poćwicz...przejdzie ci :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grzybach byłem. W niemieckim lesie. 

Niecałe 1000 m od domu tutejszego. Około dwie godziny nam zeszło i przytargalismy dobre 6-7 kg podgrzybków. Zamiast się genisować przy kawce, "obrabialiśmy" toto trzy godziny. Część się suszy, część zamrożone, część jutro na obiad. 

PDP je pierwsza :d

A w temacie, to mam pytanie, czy jak zawieszą kluby, to składki oddadzą??? 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...