Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko:całus:, za oknem deszczy :333_cloud_rain:, znowu pogoda do bani :nie_słyszę:. Zatem kto chętny to szybciutko na kawusię :kawa: do mnie wskakuje, zapraszam chętnie :ciastko: i coś słodkiego na poprawę humoru:dobrze:

Życzę miłego wtorku:cmok:

images (12).jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Leniwie ...w ciepełku ...z kubkiem kawy w dłoni ...rozruszać się muszę . Nie bardzo mi to wychodzi , ale staram się z całych sił . Na dziś planów nie mam , jakieś wyjście z domu ....drobnostki takie . Odwiedzin nie przewiduję , chociaż z tym ostatnio u mnie różnie bywa ...jeden telefon i już mnie nie ma ...albo u mnie goście . Urlop piękna rzecz ....a jak jeszcze uprzytomnimy sobie , że jeszcze cały miesiąc w domku to chce się żyć .... gorzej z kasą , ale daję i dam radę ...co się nie robi dla słodkiego lenistwa :d

Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Już 10 tygodni masochizmu za mną , jeszcze 4 przede mną i sru do domu.Teraz jak doszły psie obowiązki ,to czas w nowym miejscu szybciej leci.Pogoda trochę ciulowa na spacery długie no ale parasolki też dla ludzi.

Oby czas zapitalał.Miłego dnia ludzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Nie wiem co się dzieje, że czas w Polsce ucieka jak teściowa przed zięciem snajperem :haha:. Wnuk, grzybki, rybki, pipki i się dnia nie ma, tydzień przepadł, miesiąc w plecy. Te Niemce to nawet czas przerobiły na swoją modłę... langsam, langsam :szydera:

Pokój Wam wszystkim... W domu pielgrzyma u Banasia. Amen. :szydera::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Ludki i pozdrawiam z pochmurnej Wielkopolski :cmok:

Nie mam dzisiaj chęci , ani na szlajanie się , ani na jakąkolwiek robotę w domu . Snuję się po chałupie jak smród po gaciach 

Coś mi tam wpada do głowy , że może zabrać się za przekładanie ciuchów w szafie , bo ciągle widnieją letnie w pierwszej pozycji , ale też mi się nie chce , więc polatam sobie w necie :d

image.png.6f0019cf85eab009da37dd4c7a60ee83.png

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Witam Was Ludki i pozdrawiam z pochmurnej Wielkopolski :cmok:

Nie mam dzisiaj chęci , ani na szlajanie się , ani na jakąkolwiek robotę w domu . Snuję się po chałupie jak smród po gaciach 

Coś mi tam wpada do głowy , że może zabrać się za przekładanie ciuchów w szafie , bo ciągle widnieją letnie w pierwszej pozycji , ale też mi się nie chce , więc polatam sobie w necie :d

image.png.6f0019cf85eab009da37dd4c7a60ee83.png

 

 

 

 

Hejka @violka tu też pogoda nieciekawa, polatać by się chcio ale wint und rignet w auge pizgajo

Lataj lataj byleby nie za wysoko, miłego urlopowania życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Hejka @violka tu też pogoda nieciekawa, polatać by się chcio ale wint und rignet w auge pizgajo

Lataj lataj byleby nie za wysoko, miłego urlopowania życzę

Dziękuję i mam nadzieję , że jeszcze się ociepli przed wyjazdem do roboty . Już tylko 10 dzionków wolności zostało :rozpacz: To również życzę udanego urlopu , bo wiem , że jesteś juz prawie na wylocie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko:całus:, za oknem deszczy :333_cloud_rain:, znowu pogoda do bani :nie_słyszę:. Zatem kto chętny to szybciutko na kawusię :kawa: do mnie wskakuje, zapraszam chętnie :ciastko: i coś słodkiego na poprawę humoru:dobrze:

Życzę miłego wtorku:cmok:

images (12).jpg

Oj takie pyszności przeoczylam dzisiaj ehh ta pogoda nawet z najasniejszego dnia zrobi ciemność Milusiego popołudnia życzę kochana może jutro cosik się ostanie z tych dobroci, bo dziś to już tylko łokruszki na telu zostały

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Dziękuję i mam nadzieję , że jeszcze się ociepli przed wyjazdem do roboty . Już tylko 10 dzionków wolności zostało :rozpacz: To również życzę udanego urlopu , bo wiem , że jesteś juz prawie na wylocie :d

Nie marudź tylko wracaj szybciej bo ja czekam na te perfumy do wymiany:szydera::trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Dziękuję i mam nadzieję , że jeszcze się ociepli przed wyjazdem do roboty . Już tylko 10 dzionków wolności zostało :rozpacz: To również życzę udanego urlopu , bo wiem , że jesteś juz prawie na wylocie :d

Tia na wylocie i to jakim jak dziura ozonowa 12go jak  gazu dodam to mnie tyle zobaczą :trele:

Mam nadzieję że i w PL się wypogodzi, życzę słonka jak i dla siebie tak  i dla ciebie

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Oj takie pyszności przeoczylam dzisiaj ehh ta pogoda nawet z najasniejszego dnia zrobi ciemność Milusiego popołudnia życzę kochana może jutro cosik się ostanie z tych dobroci, bo dziś to już tylko łokruszki na telu zostały

Podzielisz się tymi okruszkami? Proszę :)

Na kawę popołudniową chciałam zaprosić ale porcelany odpowiedniej nie mam więc chyba sama wypije z musztardowki :$@❤️Wenusia ❤️ od dzisiaj nie mów już do mnie maleńka bo to jest zarezerwowane dla innej osoby:szok:

Uciekam bo mój narzeczony się wkurza, że za mało czasu mu poświęcam :love:

PS 

Narzeczony to on był 30 lat temu a potem to już tylko mąż mój ukochany :love:

Miłego popołudnia i wieczoru :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...