Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień ponury,ale zleciał szybko,jak zwykle.Grzyby chyba się w PL powoli kończą ,bo już nocki zerowe.Będą jeszcze gąski/zielonki/ i koniec sezony grzybowego.Chyba.Rok temu ostatni raz zbieralismy 2 .11 i wcale zimno nie było.

Wszystko to mnie ominie,ale nie płaczę bo zbierać lubię ,ale robić w grzybach to już niekoniecznie.Za to mój uwielbia ,więc i wilk syty i owca cała:)

Został się miesiąc z ogonkiem,ino mig i doma:)Stelomierz muszę ogarnąć bo zjeżdżam kapkę szybciej:)Ooooo,równe 30 dzionków:)

Spokojnego wieczoru:)

 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie porobilo, mam zachcianki...

Nie ,zaciazenie nie wchodzi w rachube:haha:

Moze od anybiotyku, ktory zazywam od kilku dni?

Wczoraj ostra papryka, dzis cebulaO.o

Zjadlam,czuje sie szczesliwa, ale smierdze.

Nic to, jak mawial Wolodyjowski.

Ciekawam,na co mnie jutro naleci.

Na wszelki wypadek dalam pop pomodor z cebulka, coby wyrownac wonie,wydobywajace sie z ust pąkowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ellax2 napisał:

A ja już w domu od wczoraj :)

Ale tylko do poniedziałku :(

Płakać nie będę. Zarobię kaskę w zimę, to całe lato moje :327_sunny::drink::362_cherries::drink::360_strawberry: fiku-miku :hura:

No powiem Ci, że niezle to wymysliłaś.....:d zimą i tak siedzisz w domu to czy tu czy tam, nie ma różnicy. Geldów utłuc worek przez zimę i potem szaleć...:haha:znaczy się inwestować....:dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Dzień ponury,ale zleciał szybko,jak zwykle.Grzyby chyba się w PL powoli kończą ,bo już nocki zerowe.Będą jeszcze gąski/zielonki/ i koniec sezony grzybowego.Chyba.Rok temu ostatni raz zbieralismy 2 .11 i wcale zimno nie było.

Wszystko to mnie ominie,ale nie płaczę bo zbierać lubię ,ale robić w grzybach to już niekoniecznie.Za to mój uwielbia ,więc i wilk syty i owca cała:)

Został się miesiąc z ogonkiem,ino mig i doma:)Stelomierz muszę ogarnąć bo zjeżdżam kapkę szybciej:)Ooooo,równe 30 dzionków:)

Spokojnego wieczoru:)

 

To zdążysz wrócić na zimówki i boczniaki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

tak samo zocha ,siedziała na dębie dłubała se w zębie,tylko ludzie głupie myśleli ,że w -oku:d

" Siedziała na sośnie ...płakała żałośnie ...pytała się matki , kiedy jej obrośnie ..........żeby miała co depilować :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Pozdrawiam wszystkich ,życząc miłego wieczoru .Obecnie jestem na krótkim zleceniu ,aby w listopadzie powrócić do swojego dziadka.Doceniam miejsce jakie tam mam ,luz ,blus i orzeszki i zdrowa głową,to jest to.Chwilowo babcia z mocną demencja .Spokojna ,nocki super ,ale czasem.....,no właśnie, czasem przy zmianie miejsca budzi się niepokój i nawet agresja.

No to na tyle)))

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...