Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Szybciutko was powitam  image.png.6f9ecdd0e73ba706231fda67526db737.png I tyle, bo za godzinę wybywam do lasu w poszukiwaniu resztek grzybów :haha: Przeziębienie nadal trzyma mnie mocno w swoich objęciach >:( Ale już nie chrypię, więc jest progres :haha: No i goście wybyli, więc też jest kolejny pozytyw, jako że odzyskaliśmy spokój i ciszę we własnym domu :oklaski: Teraz czas na przyjemności :oklaski: I właśnie przyjemności wam życzę w ten zimny poniedziałkowy poranek :oklaski:

Znowu na grzyyyyby??????

To już pod uzależnienie podchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Zimno , plus 1 tylko , ale w chałupie cieplutko i bardzo dobrze . Wielkich planów na dzisiaj nie mam ,jakieś są , ale do przeżycia ....dam radę , tylko muszę się spiąć ....z tym spięciem trochę gorzej :szydera:

Miłego dnia i tygodnia . 

 

Basiu...to może się...napnij?????:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ze słonecznego Hamburga

Dotarłam do pracy bla bla carem , podróż super,szybko komfortowo i pod same drzwi :)

Zaczynam swoje króciutkie acz niezbyt przyjemne zlecenie.Niemniej mam nadzieję na pozwiedzanie tego pięknego miasta

miłego dnia

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry. 

Hejka @INEZ miłego dnia

 

47 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Dzisiaj króciutko bo syn z rodziną od pdp się wczoraj zwalił na głowę;)

Życzę miłego poniedziałku wszystkim:cmok:

images (51).jpg

Witaj jak tu nie tęsknić za milymi osobami  

26 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ,cześć.Komunikat meteo:ja pierdzielę-zimno jak w psiarni! Co u mnie:nie mam czasu po doopie się podrapać! Mam pytanie za 100 pkt: gdzie mi się podziały dwa letnie miesiące?! Widział je kto:gazeta:

                                  Słońca w serduchach:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

???

No jak ma być przyjemne jak moja Dama już on rana zrobiła awanturę Pflegedienst .No  bo jak to,jest 9 a ich nie ma.A ona zamawiała na 8!!!

Na nic tłumaczenia moje że 8 to czas orientacyjny, że oni mają masę pracy i pacjentów a ludzi do pracy mało....

Ha ha no i ustawili ją do pionu Przyszła dziewczyna z kartką do podpisania, że Dama rezygnuje z usług.

Po prostu mają jej dość,jej awantur i chromolą taką klientkę i nawet nie pomoże że super płaci.

No to Dama się kaja i dziewczyna przystąpiła do toalety,ale....

Co dalej ....

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Marta B napisał:

Na nic tłumaczenia moje że 8 to czas orientacyjny, że oni mają masę pracy i pacjentów a ludzi do pracy mało....

I było nic nie mówić-oni się spóźnili,oni się tłumaczą a tak to i Tobie sie oberwało.

Ale z tego właśnie powodu moja PDP nie chce Pflege,bo przychodzą jak chcą.Majaswoje powody ,ja to rozumiem,ale i PDP i opiekunce takie przychodzenie "po uważaniu" potrafi zdezorganizowac dzień.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

@foczka63  z tym Pflege święta racja .Od 7:30 do 11 czekanie .I jak coś zaczęłam robić to nigdy nie mogłam dokończyć ,bo przerwa na ich przyjście.Dobrze ,że dwa razy w tygodniu ,ale szło kur...y dostać.

Po wczorajszej ulewie do lasu wejść można tylko w gumofilcach.Pies wypaćkał się dokładnie.Mycie sierściucha i gotowe.

Miłego wam.

Edytowane przez Teresadd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, foczka63 napisał:

I było nic nie mówić-oni się spóźnili,oni się tłumaczą a tak to i Tobie sie oberwało.

Ale z tego właśnie powodu moja PDP nie chce Pflege,bo przychodzą jak chcą.Majaswoje powody ,ja to rozumiem,ale i PDP i opiekunce takie przychodzenie "po uważaniu" potrafi zdezorganizowac dzień.

I to jak!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Czołem ,cześć.Komunikat meteo:ja pierdzielę-zimno jak w psiarni! Co u mnie:nie mam czasu po doopie się podrapać! Mam pytanie za 100 pkt: gdzie mi się podziały dwa letnie miesiące?! Widział je kto:gazeta:

                                  Słońca w serduchach:cmok:

Dawaj 100 punktów to Ci powiem gdzie są Serio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, foczka63 napisał:

I było nic nie mówić-oni się spóźnili,oni się tłumaczą a tak to i Tobie sie oberwało.

Ale z tego właśnie powodu moja PDP nie chce Pflege,bo przychodzą jak chcą.Majaswoje powody ,ja to rozumiem,ale i PDP i opiekunce takie przychodzenie "po uważaniu" potrafi zdezorganizowac dzień.

Mnie się nie oberwało :)

ale musiałam patrzeć jak się wścieka i tupie nogami ha ha ona jest czasem niemożliwa i kapryśna ,przyzwyczajona do szefowania,znany problem występujący u naszych niektórych pdp.

Co do Pflegedienstu , też się zachowali co najmniej dziwnie przysyłając dziewczynę z kartką do podpisu.Na kartce oświadczenie o rezygnacji z usług.Bez uprzedzenia,bez wyjaśnienia.

Dama wybrnęła dyplomatycznie stwierdzając że nie podpisuje niczego czego nie rozumie!

Jakas tam ugoda nastąpiła po telefonicznej rozmowie.

Najśmieszniejsze, że ona wcale tego Pflegedienstu nie potrzebpotrzebuje.Spokojnie by się ubrała i umyła sama.Ale lenistwo do kwadratu.

 

 

 

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...