Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko i spokojnej niedzieli życzę:tak2:. Kawusia :kawa: na stole, kto chętny, zapraszam na małą czarną :tak:. Pogoda do chrzanu, chociaż na razie przynajmniej nie pada :332_cloud:, ale na słoneczko :320_sun_with_face: raczej bym dzisiaj nie liczyła :słabo:.

Życzę udanego dnia:cmok:

images (64).jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko i spokojnej niedzieli życzę:tak2:. Kawusia :kawa: na stole, kto chętny, zapraszam na małą czarną :tak:. Pogoda do chrzanu, chociaż na razie przynajmniej nie pada :332_cloud:, ale na słoneczko :320_sun_with_face: raczej bym dzisiaj nie liczyła :słabo:.

Życzę udanego dnia:cmok:

images (64).jpg

Kawę już wysiorbalam ale jak masz na stanie herbatę z imbirem to chętnie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mroźny ,  słoneczny poranek...niech wam niedziela leniwie płynie..:kawa2:

Niestety, i na na mnie czas dołączyć do grona pracujących...buuuuu...czemu co dobre, to tak szybko się kończy, no czemu...wieczorem autko odpalam i kierunek Kolonia..:476_red_car: zostanę do BN..

Dobrze że wracam na stare śmieci to choć stres zerowy xd z dobrych wieści też to ta, że @Teresaddjest teraz o wiele bliżej mnie i cywilizacji, to w tygodniu zaraz wyskoczę poznać jej peseła pudela...tego jej zazdraszczam, nigdy nie miałam okazji mieć zwierzaka na stelli..

Trzymajcie się cieplutko i niech wam ta niedziela zleci spokojnie...a jak ktoś spać nie będzie mógł w nocy, to niech pomyśli  , że gdzieś  tam w ciemnościach po niemieckich drogach wasza Scarlettka podąża ku Kolonii...paa wiaro..milion uśmiechów dla was..

 

usmiechy.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka chemiczna:)

Przyjechałam 15.09.W lodówce leżały pomidory.Nadal leżą i nic się z nimi nie dzieje/3 tydzien minął..../Nie kupuję w D pomidorów w ogóle, bo są ohydne,bez żadnego smaku i zapachu.No i jak widać z tego niezamierzonego doświadczenia chemicznego, tak naszpikowanie diabli wiedzą czym,że nie będę ich wyrzucać ,zobaczę ile wytrzymają.Ile juz leżały ,zanim przyjechałam ????Któż to wie.PDP nie je,ja też...Chemia,chemia,chemia.W ogóle owoce i warzywa kupowane w D potrafią b.długo leżeć zanim coś się z nimi zacznie dziać:(Gruszki,nektaryny jak kamienie,po ok 2 tyg nadają się do jedzenia .Fuj:(

Poza tym leje okropnie.

Znajoma znajomej szuka zmienniczki od już,ale szczegółow nie znam za dużo.PDP leżąca ,bez wyciągania z łózka.Prywatnie. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, foczka63 napisał:

Ciekawostka chemiczna:)

Przyjechałam 15.09.W lodówce leżały pomidory.Nadal leżą i nic się z nimi nie dzieje/3 tydzien minął..../Nie kupuję w D pomidorów w ogóle, bo są ohydne,bez żadnego smaku i zapachu.No i jak widać z tego niezamierzonego doświadczenia chemicznego, tak naszpikowanie diabli wiedzą czym,że nie będę ich wyrzucać ,zobaczę ile wytrzymają.Ile juz leżały ,zanim przyjechałam ????Któż to wie.PDP nie je,ja też...Chemia,chemia,chemia.W ogóle owoce i warzywa kupowane w D potrafią b.długo leżeć zanim coś się z nimi zacznie dziać:(Gruszki,nektaryny jak kamienie,po ok 2 tyg nadają się do jedzenia .Fuj:(

Poza tym leje okropnie.

Znajoma znajomej szuka zmienniczki od już,ale szczegółow nie znam za dużo.PDP leżąca ,bez wyciągania z łózka.Prywatnie. 

@Afryka szuka czegoś

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...