Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się dokulałam :oklaski: I nareszcie jestem wyspana :oklaski: Po wczorajszych leśnych wygibasach czuję się świetnie...znaczy siostra moja Kondycja ma się dobrze, mimo zaawansowanego wieku :szydera: Grzybki sprawione (a było co sprawiać :haha:) i do środy urlop od lasu zaordynowałam :haha: Na razie mam dość...czarnych paluchów i pazurów :haha:  image.png.d144f696c8b3a5c8f5c3ff76231f3919.png  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry ludzie.Czekam aż się rozjaśni żeby z psem iść na spacer do pobliskiego lasu.( kawał sporego lasu w Kolonii ).Pada i znowu psisko mokre wróci.

Do domu jeszcze trochę,ale już po niedzieli dwójka z przodu na liczniku.Chyba ,że Pdp na kur pojedzie ,to zjazd wcześniej będzie.Po tygodni mogę powiedzieć ,że jest ok i mam zamiar wrócić w styczniu.

Miłego ludzie.

Jesteś moją inspiracją. Może na mnie też czeka jakieś fajne miejsce? Cieszę się, że jest  Ci dobrze.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

@Teresadd fajnie że trafiłaś w miejsce gdzie chcesz wracać. :oklaski:

Jestem tydzień i jest dobrze.Oby nic się nie spieprzyło.Muszę tylko jazdę samochodem trochę sobie przypomnieć i może tu być całkiem fajne miejsce,póki demencja nie zawładnie całkowicie Pdp.( Ja podejrzewam początki Parkinsona ,ale moje obserwacje przekazałam rodzinie.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Nic nie widzę

Okulary załóż na prawa stronę :haha:. Przepisu przy kawie nie mogę dodać bo to nie ten temat. Musisz na stronie głównej jeszcze przed ofertami pracy poszukać poradników i tam jako pierwszy jest przepis na tą zupę :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, INEZ napisał:

Okulary załóż na prawa stronę :haha:. Przepisu przy kawie nie mogę dodać bo to nie ten temat. Musisz na stronie głównej jeszcze przed ofertami pracy poszukać poradników i tam jako pierwszy jest przepis na tą zupę :)

Galki mnie bolą od czytania, łepetynka mnie dziś pobolewa, ogarnę Andżelę i pokukam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Dziś spadam do domu..

Miłego dnia.

Szczęśliwej podróży życzę

 

6 godzin temu, INEZ napisał:

Dzień dobry.Pogoda za oknem typowo jesienna. Zaskoczona nie jestem bo niby jaka miałaby być jesienia pogoda  . Miłego spędzania pierwszej październikowej soboty życzę. 

Dziekuski i wzajemnie kochana  

Zimnica jak nie wiem co, tylko w bety się położyć, ale jak tu się położyć jak Andżela dziś nawet oka nie przymknie nie wspominajac o den Mund :haha:

Miłego popołudnia życzę Ci

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie witam z drugiej strony mocy.

Podroz ok, zadnej biegunki ani przegapienia lotu.

No i pochwale sie raz: Pop 4(!!!!) razy wczoraj powiedziala,ze jest szczesliwa, ze jestem.

No chyba koniec swiata bedzie:haha:

Oby wytrwala w tym przekonaniu, jak najdluzej.

Zlapalam jakis wirus, kaszel mnie dusil dzien i noc,

Bylam tak slaba ,ze chyba latarka mogla mnie zabic swoim napieciem(4,5 Volta)O.o

Dobrze ze dzien przed wyjazdem padlam do nog mojej lekarce, ktora zaordynowala mi antybiotyk,wziewki itd.

Juz zyje, lek dziala, czasem w dzien kaszle mocno, i nocy obowiazkowo dusze sie.

Ale mam wziewke ,wiec jakos leci.

2 dni rozkladalam swoje rupiecie w szafie i biurkuO.o

Terasz melduje sie spieta i gotowa.

Ura, Ura, ura!

Tym razem krotko bede ,bo od 1.12 bedzie przebudowa lazienki pop, tak wiec mam przymusowy urlop, niestety na swieta bede znow tutaj.

Pop wyladuje w Heimie.na czas remontu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...