Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitam się układnie...:cześć2:

nowy bajer zobaczyłam.. Fajny fajny...

Melduję się miasta bochumowego do którego na krótko wpadłam z wizytą.

Robótki ręczne mnie dzisiaj czekają...:kąpiel::przekleństwa::szok::ostrzegam:jednym słowem porównam wysilek  co grzybobrania i wędrówki po lesie...jak tak se oczy zamknę będzie mi lepiej :haha:

Miłego więc dnia weekendowego prawie

:cześć3:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jestem niewyspana :donos: Mówią, że kto śpi, to nie grzeszy :haha: To ja mam chyba cały garb grzechów, bo spać nie mogę :haha: Albo ( i ta opcja bardziej mi odpowiada) szkoda czasu na sen :szydera: Tak więc wstałam, kawunię zrobiłam i...czekam aż dom się wypełni gwarem w dwóch językach :haha: A po śniadaniu wykopię gości do Sopot, a sama pomknę w lasy okoliczne, gdyż mam wielki niedosyt runa leśnego :haha: Tak...tak...niedosyt zbierania, niedosyt czyszczenia, niedosyt suszenia...ale już mniejszy jedzenia :haha: Zatem image.png.97793eb8eef96a34319154ea22c5d4aa.png

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I jestem niewyspana :donos: Mówią, że kto śpi, to nie grzeszy :haha: To ja mam chyba cały garb grzechów, bo spać nie mogę :haha: Albo ( i ta opcja bardziej mi odpowiada) szkoda czasu na sen :szydera: Tak więc wstałam, kawunię zrobiłam i...czekam aż dom się wypełni gwarem w dwóch językach :haha: A po śniadaniu wykopię gości do Sopot, a sama pomknę w lasy okoliczne, gdyż mam wielki niedosyt runa leśnego :haha: Tak...tak...niedosyt zbierania, niedosyt czyszczenia, niedosyt suszenia...ale już mniejszy jedzenia :haha: Zatem image.png.97793eb8eef96a34319154ea22c5d4aa.png

Ty uzależniona jakaś:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

A mnie ból pod łopatkę wlazł czyli wypad na rydze wychodzi mi bokiem :haha:. Na tej miejscówce, niestety trzeba poruszać się w pozycji narciarza, tuż przed wyjściem z progu... albo jest to pozycja "na narciarza" popularna dzikiego wschodu, w celu defekacji. :szydera:

Dzisiaj przerwa od lasu, bo trza odebrać "dobro narodowe" ze szkoły i przejąć pieczę nad tymże do godziny 19. :d. Coś Wam powiem w związku z tym dobrem. Wczoraj pani w klasie zapytała czy ktoś jest chętny reprezentować szkołę w międzyszkolnym konkursie szachowym dzieci z klas od 1-3 i oczywiście mój wnuk jako jedyny się zgłosił (zgłasza się cały czas do wszystkiego l:haha:), myląc umiejętności gry w warcaby z szachami. Odbierającemu go wczoraj ojcu oczywiście przekazał tę radosną nowinę. Tatuś tłumaczył mu, że przecież nie umie grać w szachy, ale mój ambitny Miki stwierdził, że do środy jest dużo czasu i on się nauczy, bo jak to nie będzie nikogo z pierwszych :szydera:.. klas!?. Jeszcze wieczorem dzwonił do Starego Ukochanego czyli dziadziusia, żeby go do środy nauczył, bo tylko on w rodzinie posiadł tę umiejętność, choć ostatnio grał ze 20 lat temu. :haha:. Córka odkręcała całą sprawę dzisiaj. 

Miluśkiego dzionka Mordecki. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

A mnie ból pod łopatkę wlazł czyli wypad na rydze wychodzi mi bokiem :haha:. Na tej miejscówce, niestety trzeba poruszać się w pozycji narciarza, tuż przed wyjściem z progu... albo jest to pozycja "na narciarza" popularna dzikiego wschodu, w celu defekacji. :szydera:

Dzisiaj przerwa od lasu, bo trza odebrać "dobro narodowe" ze szkoły i przejąć pieczę nad tymże do godziny 19. :d. Coś Wam powiem w związku z tym dobrem. Wczoraj pani w klasie zapytała czy ktoś jest chętny reprezentować szkołę w międzyszkolnym konkursie szachowym dzieci z klas od 1-3 i oczywiście mój wnuk jako jedyny się zgłosił (zgłasza się cały czas do wszystkiego l:haha:), myląc umiejętności gry w warcaby z szachami. Odbierającemu go wczoraj ojcu oczywiście przekazał tę radosną nowinę. Tatuś tłumaczył mu, że przecież nie umie grać w szachy, ale mój ambitny Miki stwierdził, że do środy jest dużo czasu i on się nauczy, bo jak to nie będzie nikogo z pierwszych :szydera:.. klas!?. Jeszcze wieczorem dzwonił do Starego Ukochanego czyli dziadziusia, żeby go do środy nauczył, bo tylko on w rodzinie posiadł tę umiejętność, choć ostatnio grał ze 20 lat temu. :haha:. Córka odkręcała całą sprawę dzisiaj. 

Miluśkiego dzionka Mordecki. :całus:

Jestem pewna , że do srody byłby korbą w szachy....młody umysł, chłonny....nie to co my....słówko nowe z niemieckiego pamiętam przez 5 minut....a potem czarna dziura  :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wpadam jak po ocet:$.

Witam sie z Wami i żegnam.

Mój pobyt w DE dziś dobiegł końca.

Było mi znów bardzo miło spędzć z Wami wolne chwile. Do usłyszenia za rok.

Bawcie się dobrze i nie ciągnąć mi się za włosy kiedy myślicie, że nikt nie widzi !!!  Widzi:haha:, widzi:haha: !!!

Powóz wnet podjedzie. Mam nadzieję tym razem nie jechać 1000 km 23 godziny. Pa :cześć::cześć::cześć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

A mnie ból pod łopatkę wlazł czyli wypad na rydze wychodzi mi bokiem :haha:. Na tej miejscówce, niestety trzeba poruszać się w pozycji narciarza, tuż przed wyjściem z progu... albo jest to pozycja "na narciarza" popularna dzikiego wschodu, w celu defekacji. :szydera:

Dzisiaj przerwa od lasu, bo trza odebrać "dobro narodowe" ze szkoły i przejąć pieczę nad tymże do godziny 19. :d. Coś Wam powiem w związku z tym dobrem. Wczoraj pani w klasie zapytała czy ktoś jest chętny reprezentować szkołę w międzyszkolnym konkursie szachowym dzieci z klas od 1-3 i oczywiście mój wnuk jako jedyny się zgłosił (zgłasza się cały czas do wszystkiego l:haha:), myląc umiejętności gry w warcaby z szachami. Odbierającemu go wczoraj ojcu oczywiście przekazał tę radosną nowinę. Tatuś tłumaczył mu, że przecież nie umie grać w szachy, ale mój ambitny Miki stwierdził, że do środy jest dużo czasu i on się nauczy, bo jak to nie będzie nikogo z pierwszych :szydera:.. klas!?. Jeszcze wieczorem dzwonił do Starego Ukochanego czyli dziadziusia, żeby go do środy nauczył, bo tylko on w rodzinie posiadł tę umiejętność, choć ostatnio grał ze 20 lat temu. :haha:. Córka odkręcała całą sprawę dzisiaj. 

Miluśkiego dzionka Mordecki. :całus:

Poczekaj, jak pojawia się propozycje że Szkoly Muzycznej i wnuk Twój zapragnie grać na waltorni. Z jego ambicjami może to nie być takie nierealne

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

Wiem, wpadam jak po ocet:$.

Witam sie z Wami i żegnam.

Mój pobyt w DE dziś dobiegł końca.

Było mi znów bardzo miło spędzć z Wami wolne chwile. Do usłyszenia za rok.

Bawcie się dobrze i nie ciągnąć mi się za włosy kiedy myślicie, że nikt nie widzi !!!  Widzi:haha:, widzi:haha: !!!

Powóz wnet podjedzie. Mam nadzieję tym razem nie jechać 1000 km 23 godziny. Pa :cześć::cześć::cześć:

Szczęśliwego powrotu do domu

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

Wiem, wpadam jak po ocet:$.

Witam sie z Wami i żegnam.

Mój pobyt w DE dziś dobiegł końca.

Było mi znów bardzo miło spędzć z Wami wolne chwile. Do usłyszenia za rok.

Bawcie się dobrze i nie ciągnąć mi się za włosy kiedy myślicie, że nikt nie widzi !!!  Widzi:haha:, widzi:haha: !!!

Powóz wnet podjedzie. Mam nadzieję tym razem nie jechać 1000 km 23 godziny. Pa :cześć::cześć::cześć:

Dlaczego nas od rana straszysz?za jaki rok?Czyżby w Dudkowym kalendarzu czas inaczej mierzyli?Urlopuj  na bogato i szybko wracaj uzupełnić skarpetę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...