Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Witam serdecznie wszystkich i każdego z osobna  

:kawa2: wydudlałam na zimnym balkonie fiu fiu zima idzie, a gdzie jesień się podziała  

Miłego dnia i świątecznego nastroju

Na zdjęciu moja Pusiulka

 

IMG_20191001_140539.jpg

Co za kocica!!!!!! :)

Nie zapomnij :telefon:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alina0610 poczytałam Twoje wczorajsze wypowiedzi i muszę Ci podziękować.Teraz wiem  na pewno,że dobrze zrobiłam zakładając klub.Tam nie ma miejsca dla podsłuchujących złych uszu.Rozumiem ,że ktoś ma inny światopogląd,inną wrażliwość ale to co Ty zaprezentowałaś wczoraj to totalna żenada.Siedzisz w krzakach,podsłuchujesz i nagle wpadasz jak bomba obrażając przy okazji wszystkich dookoła.Moim zdaniem tą Twoją dobroczynność można o kant doopy rozbić,jest niewiele warta bo w Tobie nie ma szacunku dla drugiego człowieka. Odnoszę wrażenie,że jeśli cokolwiek robisz to robisz to na pokaz albo licząc na plusy po drugiej stronie życia.Zdecydowanie wolę ludzi prawdziwych,takich którzy kiedy są źli to i piorunami postrzelają ale kiedy trzeba mają serce na dłoni.Nie na pokaz i nie dla przyszłych korzyści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator potraktował nas trochę jak dzieci w piaskownicy  zamykając temat.Taka zbiorowa odpowiedzialność,obrażała jedna ,odebrano wszystkim możliwość dyskusji:(Trudno,takie prawo i możliwości Moderacji:( Może łaskawie otworzy nam temat po 13 października.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Moderator potraktował nas trochę jak dzieci w piaskownicy  zamykając temat.Taka zbiorowa odpowiedzialność,obrażała jedna ,odebrano wszystkim możliwość dyskusji:(Trudno,takie prawo i możliwości Moderacji:( Może łaskawie otworzy nam temat po 13 października.

Nic dodać nic ująć :oklaski:

W otworzenie tematu bardzo wątpię a moderatora trochę rozumie :|

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, foczka63 napisał:

Moderator potraktował nas trochę jak dzieci w piaskownicy  zamykając temat.Taka zbiorowa odpowiedzialność,obrażała jedna ,odebrano wszystkim możliwość dyskusji:(Trudno,takie prawo i możliwości Moderacji:( Może łaskawie otworzy nam temat po 13 października.

Odebrałam to nieco inaczej. Zaczynały się pyskówki i bicie piany. Fakt niezaprzeczalny jest taki, że polityka dzieli. A jak jeszcze wetnie się troll, to masakra. Może lepiej, że tak się stało? Moje poglądy znasz.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wezwała mnie proza życia :haha: Czyli muszę jechać do operatora telefonii stacjonarnej wymienić router na nowszy model ( a tak...tak...lepiej jego, jak Męża mego ulubionego :haha:) I jeszcze zakupy poczynić, jako że widzę pustki w domu moim, a półki w lodówce kłapią szkłem pustym i szczerzą się na mnie ze złością, a gości spodziewam się na Brueckentag :haha: Jednakże wprzódy urodę mą poprawić muszę ( z lekka tylko :haha:) i do ludzi pojadę :tak2: Bywajcie wiaro :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry:d

Czy trolle kawe pija? Chcialabym tak w milym towarzystwie popic:kawa:

Jak nie to ide na lodke, tam fajne towarzycho zawsze bylo:d

Czasu nie mam  Was czytac , bo czas do roboty doopsko ruszyc a wczoraj czulam sie tutaj napadnieta. Samo zycie.

Chyba sie zaczne nad pdp troche pastwic, po co oskarzac mnie maja bezpodstawnie:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Kreatywna opiekunka zapodała wczorajszą gazetę, bo nijak nie szło wytłumaczyć, że dziś nie ma . Do soboty niedaleko. 

@awe59 ja wożę zima, lato ciuchy na upał i trzaskające mrozy. Potem używam 30% . A w Sindbadzie od czasu do czasu muszę dopłacać.

Miłego dnia życzę. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

O tęsknotę za moim pieskiem to nawet mąż jest zazdrosny :smutek:

Mają temperament te Twoje kociak hm zastanawiam się po kim? ;)

Po mamusi tzn po mnie, też mam zębiska i jak trza to gryzę  

Eeeetam mąż tego kwiatu pół światu, a w zwierzęciu znajdziesz najwierniejszego drucha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Moderator potraktował nas trochę jak dzieci w piaskownicy  zamykając temat.Taka zbiorowa odpowiedzialność,obrażała jedna ,odebrano wszystkim możliwość dyskusji:(Trudno,takie prawo i możliwości Moderacji:( Może łaskawie otworzy nam temat po 13 października.

Polityka zawsze kończyła się tu pyskówką. Przechodzimy to co 5 lat. Dorośli ludzie nie dają się prowokować. Mamy już dosyć przypominania o możliwości ignorowania wybranych Użytkowników.  

Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć sobie klub i w nim dyskutować. Właściciel klubu jest zarazem jego moderatorem i sam sobie decyduje o tym kto i jak dyskutuje.

@foczka63, podejmujesz się wyzwania? Chętnie stworzę Ci klub. To taike małe forum.

Pozdrawiam.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moderator napisał:

Polityka zawsze kończyła się tu pyskówką. Przechodzimy to co 5 lat. Dorośli ludzie nie dają się prowokować. Mamy już dosyć przypominania o możliwości ignorowania wybranych Użytkowników.  

Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć sobie klub i w nim dyskutować. Właściciel klubu jest zarazem jego moderatorem i sam sobie decyduje o tym kto i jak dyskutuje.

@foczka63, podejmujesz się wyzwania? Chętnie stworzę Ci klub. To taike małe forum.

Pozdrawiam.

Nie ,nie podejmuję.Nie chce tworzyć jakiejś enklawy dla wybrańców.To zwykłe duże forum mi wystarczy.Należę wyłącznie do klubów branżowych i to też mi wystarczy.O ignorowaniu zapomniałam,dzięki za przypomnienie. Skorzystam:)Pozdrawiam:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...