Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jejkuuu.....ale pojechałaś po bandzie :szydera:

Basiek A czy coś to da że po bandzie pojadę Tak po całości??

Jak ktoś nie wie jak sobie że sobą samym poradzić to w psychologa bawić się nie będę...mam inne plany i sprawy na głowie

Teraz czekam na wnucze   i żeby mój syn wykurowal się i żeby nowe zlecenie było ok ...reszta to Pikuś.. 

Idziemy jarac???

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Siedzę nad kawusią i rozmyślam,, kogo by tu na grzyby wyciągnąć. Koniecznie musi posiadać samochód. Stary Ukochany pochrapuje po nocce, więc z automatu wypadł z losowania. :haha:. Wczoraj się nie umawiałam, bo lało cały wieczór i noc, ale przestało :haha:i przyszła mi ochota na rydze. 

Miluśkiego dzionka Milusińscy :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Roboty z grzybami ciąg dalszy ...przekładam , cuduję i stwierdzam uroczyście , że zakupiona dwa lata temu suszarka jest cdd ( całkiem do doopy ) , bo poprzednia , która dzielnie sprawowała się wiele lat i wiele suszeń  to była " dmuchawa " ...niestety nic nie jest wieczne . Ta cholera , którą zakupiłam dwa lata temu , ale nie było okazji jej użyć ...posiada tylko jakieś spirale , które nie mają  tego powera , jaki miało  gorące , rozdmuchane powietrze ....W związku z tym uzbierane wczorajsze grzyby suszę - w suszarce , w piekarniku wentylator popitala ...na kaloryferach ...sprawdza się powiedzenie , ze nie miała baba kłopotu , kupiła se prosię . Uwijać się muszę z tym suszeniem , bo jutro chyba też na grzybki pojadę :szydera:

Miłego , fajnego dnia .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucinda napisał:

Basiek A czy coś to da że po bandzie pojadę Tak po całości??

Jak ktoś nie wie jak sobie że sobą samym poradzić to w psychologa bawić się nie będę...mam inne plany i sprawy na głowie

Teraz czekam na wnucze   i żeby mój syn wykurowal się i żeby nowe zlecenie było ok ...reszta to Pikuś.. 

Idziemy jarac???

Idziemy ...co se będziemy żałować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Siedzę nad kawusią i rozmyślam,, kogo by tu na grzyby wyciągnąć. Koniecznie musi posiadać samochód. Stary Ukochany pochrapuje po nocce, więc z automatu wypadł z losowania. :haha:. Wczoraj się nie umawiałam, bo lało cały wieczór i noc, ale przestało :haha:i przyszła mi ochota na rydze. 

Miluśkiego dzionka Milusińscy :całus:

Ja...ja...ja chętna :oklaski: Tylko jakoś tak nie po drodze mi na te "ojce dyrektory" do ciebie jechać...do Torunia bliżej mam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Roboty z grzybami ciąg dalszy ...przekładam , cuduję i stwierdzam uroczyście , że zakupiona dwa lata temu suszarka jest cdd ( całkiem do doopy ) , bo poprzednia , która dzielnie sprawowała się wiele lat i wiele suszeń  to była " dmuchawa " ...niestety nic nie jest wieczne . Ta cholera , którą zakupiłam dwa lata temu , ale nie było okazji jej użyć ...posiada tylko jakieś spirale , które nie mają  tego powera , jaki miało  gorące , rozdmuchane powietrze ....W związku z tym uzbierane wczorajsze grzyby suszę - w suszarce , w piekarniku wentylator popitala ...na kaloryferach ...sprawdza się powiedzenie , ze nie miała baba kłopotu , kupiła se prosię . Uwijać się muszę z tym suszeniem , bo jutro chyba też na grzybki pojadę :szydera:

Miłego , fajnego dnia .

 

Polecam moje "Lamborgini" :oklaski: W trzy godziny odpękało robotę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja...ja...ja chętna :oklaski: Tylko jakoś tak nie po drodze mi na te "ojce dyrektory" do ciebie jechać...do Torunia bliżej mam :szydera:

Mirelko Serce moje, czyżbyś bezdomną została!? Kluczyki od swojego Niuniusia chcesz na tacę ciepnąć!? Ja rozumiem Twój szczery gest, ale... Niuniś to nie ta półka dla ojczulka. O:szydera:

PS. Jadę o 9 z koleżanką w las. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Polecam moje "Lamborgini" :oklaski: W trzy godziny odpękało robotę :oklaski:

Na pewno muszę inną zakupić ...przy tej , którą mam ... to męczarnia a nie suszenie . Gdyby była garstka , koszyczek grzybów nie byłoby źle , ale z taką ilością ona nie daje rady , tak jak tamta poprzednia ...A co tam będę doopy zawracać moimi zbiorami ...dasz namiary na tą  Lamborgini  , czy tam innego Trabanta i gitarra :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na mnie przyszedł czas...się przywitać :oklaski: Nocne Polaków rozmowy, tfu...czyszczenie grzybków zakończono sukcesem....czyli koło pierwszej poszłam do koja :haha: Ale satysfakcja olbrzymia, choć wory pod oczami takie, że żaden krem, ni podkład nie dadzą im rady :haha:I w związku z powyższym 1129019566_dziedobryuroda.jpg.d0e1367efcb30c476ce67486a342048f.jpg  Ale....no właśnie...dzisiaj  ojce dyrektory, kanie, purchawki będą królować na obiadowych talerzach i na spoglądanie w lustereczko czasu nie będzie  :oklaski: Na flaczki grzybowe blaszkowce odgotowane, a i na pozostałe rarytaski grzybne również :oklaski: Dzisiaj zmielimy część grzybków na dodatki do mięsa mielonego i do pizzy kaszubskiej, a pojutrze weiter do lasu :haha: Normalnie czuję się jak mróweczka, tudzież pszczółka, a nie żaden truteń, gdzyż paluszki od lajkowania spracowane bardziej, niż od grzybków sprawiania  :haha: Pozdrawiam was serdecznie...z wyjątkiem trolii...i życzę miłego czwartkowania :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

Mirelko Serce moje, czyżbyś bezdomną została!? Kluczyki od swojego Niuniusia chcesz na tacę ciepnąć!? Ja rozumiem Twój szczery gest, ale... Niuniś to nie ta półka dla ojczulka. O:szydera:

PS. Jadę o 9 z koleżanką w las. :d

Jako żywo...bezdomnam ci...wszak póki kredytu nie spłacę mieszkam w bankowym domu :haha: A na bezrybiu i rak ryba, to i "ociec" przyjąłby i taki skromny dar od serca...gdybym tylko Niuniusia podarować mu chciała :haha: Ale niedoczekanie jego :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na pewno muszę inną zakupić ...przy tej , którą mam ... to męczarnia a nie suszenie . Gdyby była garstka , koszyczek grzybów nie byłoby źle , ale z taką ilością ona nie daje rady , tak jak tamta poprzednia ...A co tam będę doopy zawracać moimi zbiorami ...dasz namiary na tą  Lamborgini  , czy tam innego Trabanta i gitarra :szydera:

A dam....bo z innymi dzielić dobrem się należ...no z wyjątkiem auta mego ulubionego :haha:A tu link, chociaż i Empik też ma w tej cenie. Super się sprawdziła, bo 500 Watt robi swoje :dobrze:

https://allegro.pl/oferta/suszarka-do-grzybow-owocow-warzyw-mies-timer-5-sit-8208771954?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=AGD+drobne&gclid=CjwKCAjwldHsBRAoEiwAd0JybVAgkrgUsYT96A3g7wrcYs120HgGqz8-pXpqCe39uWLqp-lKX_ZliRoCHS0QAvD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...