Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A na przyszłość. Nic tak nie fkurwia trolla jak ignorowanie. Troll pławi się w tym że wywołał burze i jest w centrum zainteresowania. Nie umie inaczej zaistnieć to dowartościowane się w ten dziwny, pokrętny sposób. Jeśli się go olewa to go najbardziej boli...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Ja, ja miałam... A może to jednak była pląsawica po śliwowicy?

Pytam na poważnie ( jak nigdy :d). Ciekawe jak to w życiu i naszej pracy wygląda w rzeczywistości, bo z boku jest oferta za od 100 do 1500. Mnie się coś wydaje, że to bardzo ciężka choroba do opieki, a tu 1000 € ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Pytam na poważnie ( jak nigdy :d). Ciekawe jak to w życiu i naszej pracy wygląda w rzeczywistości, bo z boku jest oferta za od 100 do 1500. Mnie się coś wydaje, że to bardzo ciężka choroba do opieki, a tu 1000 € ?

Poczytaj o niej, ale to tylko teoria, może ktoś się znajdzie, kto miał styczność z tą chorobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Pytam na poważnie ( jak nigdy :d). Ciekawe jak to w życiu i naszej pracy wygląda w rzeczywistości, bo z boku jest oferta za od 100 do 1500. Mnie się coś wydaje, że to bardzo ciężka choroba do opieki, a tu 1000 € ?

Mnie się bardziej podoba określenie "przyjemny kontrakt"/Velbert/.Może chcieli napisać "kontakt",he he 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A na przyszłość. Nic tak nie fkurwia trolla jak ignorowanie. Troll pławi się w tym że wywołał burze i jest w centrum zainteresowania. Nie umie inaczej zaistnieć to dowartościowane się w ten dziwny, pokrętny sposób. Jeśli się go olewa to go najbardziej boli...

Widzisz @Maria Jolanta , bo ja już taka charytatywna byłam całe życie . Chciałam zrozumieć i pomóc innym  w zrozumieniu. Jest jak jest, czyli jak zawsze :$ . Dobrze, że się pojawiła, przywołała świdomość różności interpretacji świata . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Pytam na poważnie ( jak nigdy :d). Ciekawe jak to w życiu i naszej pracy wygląda w rzeczywistości, bo z boku jest oferta za od 100 do 1500. Mnie się coś wydaje, że to bardzo ciężka choroba do opieki, a tu 1000 € ?

Zależy jakie stadium. Ale ogólnie ciężko. Nie chciałabym pracować z takim przypadkiem nawet za 2500...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MisiekFfm napisał:

Tylko przez wrodzoną grzeczność nie nazwę cię niedouczonym ortograficzne i niewyedukowanym w zakresie dobrego wychowania tłumokiem, a tylko zwykłym trollem forumowym. 

Te dziwne zdrobnienia i pisownię zostaw dla swoich potrzebujących. 

Ja nie życzę sobie przekręcania mojego nicku. 

wyobrazam sobie ,ze jestes grzecznym , dobrze wychowanym chlopczykiem.Przeczytaj sobie swoj wpis i  zobacz ,douczony ortograficznie i wyedukowany w zakresie dobrego wychowania tlumoku, w ktorym momencie uzylam twojego niku.Misiufisiu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Poczytaj o niej, ale to tylko teoria, może ktoś się znajdzie, kto miał styczność z tą chorobą. 

Już czytałam, jednak fajnie byłoby jak ktoś, coś. Jedna baba drugiej babie.... :)  z życia wzięte....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Mnie się bardziej podoba określenie "przyjemny kontrakt"/Velbert/.Może chcieli napisać "kontakt",he he 

Przyjemny , bo ciągle na parkiecie tańczysz :( za 1000 € . Pamiętam, były takie zawody : taniec do upadłego

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, alina0610 napisał:

wyobrazam sobie ,ze jestes grzecznym , dobrze wychowanym chlopczykiem.Przeczytaj sobie swoj wpis i  zobacz ,douczony ortograficznie i wyedukowany w zakresie dobrego wychowania tlumoku, w ktorym momencie uzylam twojego niku.Misiufisiu.

Ej ej ej...nie za ostro i przypadkiem???

 

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek moi kochani..jutro impresing...A może coś jeszcze?

Ostatni weekend na luzie..od poniedziałku nowe wyzwanie...

Lekko poczytałam forum na króciutko na komentarz sobie pozwoliłam A co tam:d..chyba głowy mi nie urwą...

Kawa się siorbie. Ból głowy odszedł póki co w niepamięć i jest cudnie...

Cudnosci wam także życzę spokojnosci i słoneczka w serduchach.:cześć:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spokojnego czwartku życzę. Wiadomo mi od córki że pobyt "Królowej sztelli" się opóźni bo napisała meila do firmy, że jednak ona decyduje kiedy i kto a nie jak do tej pory Pani J ustalała terminy z Podopieczna. :całus:Jeszcze raz miłego dnia i zaczynamy.Happy Stephen Colbert GIF by The Late Show With Stephen Colbert

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

A ja słyszałam, że cały październik ma być ładny i ciepły....:d mam tylko letnie ciuchy i letnie buty....@foczka63  żeby Twoje prognozy się nie sprawdziły bo wtedy kicha....:szydera: co prawda nie problem coś tu kupić ale po co jak w domu cała szafa ?

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...