Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, alina0610 napisał:

uwazam , ze biore odpowiedzialnosc za wlasne slowa.Jestem osoba do sprawdzenia.nie podaje z chmury informacji o sobie .

 

Tu nikt nikogo nie chce sprawdzać i nie ma takiej potrzeby, ( tak  podejrzewam O.o ) . Ja nie mam przynajmniej takiej potrzeby. Tu każdy może być kim chce być. Świetnie, że jesteś odpowiedzialna, to ważna cecha w branży opieka, ale nie jedyna ważna !!!! Jeśli masz sukcesy życiowe w temacie o którym piszesz wyżęj, na pewno każdy z nas to doceni . Szkoda jednak, że najpierw pokazałaś się raczej ze złej strony. Wszystko jest do naprawienia. Życie jest długie i wiele może się w nim dobrego wydarzyć. Trzeba tylko dać szansę innym

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Tu nikt nikogo nie chce sprawdzać i nie ma takiej potrzeby, ( tak  podejrzewam O.o ) . Ja nie mam przynajmniej takiej potrzeby. Tu każdy może być kim chce być. Świetnie, że jesteś odpowiedzialna, to ważna cecha w branży opieka, ale nie jedyna ważna !!!! Jeśli masz sukcesy życiowe w temacie o którym piszesz wyżęj, na pewno każdy z nas to doceni . Szkoda jednak, że najpierw pokazałaś się raczej ze złej strony. Wszystko jest do naprawienia. Życie jest długie i wiele może się w nim dobrego wydarzyć. Trzeba tylko dać szansę innym

ze zlej strony?bo mowie prawde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znużyło mnie już to kopanie się z koniem:smutek:. Chciałabym lec w moje łóżko przedostatnią noc, ale materac na siennik mi zamienili :haha:. @awe59 chodź legniemy razem :cmok:, będzie cieplej. Pocharczymy sobie kołysankę :oklaski:. Zamiast jak co noc przed zaśnięciem loki kręcić we włosach, w nozdrza Twoje włożę palec i tak zasnę  ciepły Twój oddech czując :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Znużyło mnie już to kopanie się z koniem:smutek:. Chciałabym lec w moje łóżko przedostatnią noc, ale materac na siennik mi zamienili :haha:. @awe59 chodź legniemy razem :cmok:, będzie cieplej. Pocharczymy sobie kołysankę :oklaski:. Zamiast jak co noc przed zaśnięciem loki kręcić we włosach, w nozdrza Twoje włożę palec i tak zasnę  ciepły Twój oddech czując :haha:

Oplułam ekran...wiesz gdzie sobie ten palec włóż....? :szydera: napewno nie w moje chrapy....:szydera:

Dobranoc mowię Tobie oraz wszystkim. Spijcie dobrze.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A może pogadamy o czymś innym ? 

Po co się kręcić wokół trolla ?

Jutro święto w Niemczech i ciekawa jestem czy faktycznie coś z okazji zjednoczenia organizują czy tylko tradycyjny Octoberfest.

Tu w moich okolicach chyba nie,nie ma plakatów ani nic w lokalnej prasie ,ale za to mam śmiesznostkę:)

Wczoraj w TV był felieton o biurze rzeczy znalezionych ,która działa gdzieś w dużym mieście przy Oktoberfest.Poza portfelami,telefonami,kluczami od samochodu i mnóstwem inych zgub,ktoś zgubił sztuczną szczękę:):):)Uchachałyśmy się z Kulką po pachy:):)Właściciel po ząbki jeszcze się nie zgłosił:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Oplułam ekran...wiesz gdzie sobie ten palec włóż....? :szydera: napewno nie w moje chrapy....:szydera:

Dobranoc mowię Tobie oraz wszystkim. Spijcie dobrze.

A może w Twoich chrapach uda mi sie coś ukręcić ? Boisz się, dlatego spadasz :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

image.png.bb41bead3b971c08e285ed97f8bc00dc.pngWidzisz tu jakieś podobieństwo do siebie ? :szydera:

Ładna broszka. Pożyczysz ?:d Na Oktoberfet akurat . Będę miałą sporo sponsorów. Stoliki, na stolikach kufle z piwem  bratwurstem, a ludzie piętami w żyć będą się bić biegnąc do domów w popłochu

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, alina0610 napisał:

ze zlej strony?bo mowie prawde?

Insynuacje wzięte nie wiadomo skąd i obrażanie pozostałych forumowiczów oraz ordynarne  inwektywy to ma być prawda,tchórzu?Ty wstrętna hipokrytko.

Są wśród nas również zwolennicy obecnego obozu rządzącego i to zatwardziali,ale mają coś, czego Ty nie masz zupełnie.Mają na tyle kultury i odwagi,że dyskutując nie wyzywają innych .Nie chowają się za jakimiś fantazjami.Tak robi tylko marny tchórz,taki jak Ty!

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, alina0610 napisał:

misiekfisiek , nie szalej.

Tylko przez wrodzoną grzeczność nie nazwę cię niedouczonym ortograficzne i niewyedukowanym w zakresie dobrego wychowania tłumokiem, a tylko zwykłym trollem forumowym. 

Te dziwne zdrobnienia i pisownię zostaw dla swoich potrzebujących. 

Ja nie życzę sobie przekręcania mojego nicku. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, alina0610 napisał:

Naprawde, nie dorastacie nawet do dinozaurow.robie przerwe , by za miesiac pokomentowac.dobrej nocki .

Ej nie obrażaj się, chyba miałaś na myśli: nawet do bakterii  :) . Czekam na za miesiąc , może nam coś fajnego tu napiszesz o swoim charytatywnym zaangażowaniu . Miłej podróży do domu i powrotu:szept:do pracy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MisiekFfm napisał:

Tylko przez wrodzoną grzeczność nie nazwę cię niedouczonym ortograficzne i niewyedukowanym w zakresie dobrego wychowania tłumokiem, a tylko zwykłym trollem forumowym. 

Te dziwne zdrobnienia i pisownię zostaw dla swoich potrzebujących. 

Ja nie życzę sobie przekręcania mojego nicku. 

Nie warto Misiek...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...