Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek wszystkim wtorkowo. W planach dzisiaj mam rowerowy wypad, bo szefuncio podobno rower zreperował, ale już sobie zastrzegł, że to scentrowane koło raczej do wymiany będzie. No zobaczymy, czy do miasteczka dojadę, czy nakręcę ósemek więcej niż prostych odcinków :446_bicyclist:

Miłego dnia dla wszystkich :cześć:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Barbara48 napisał:

Nie miałam do czynienia z polskimi agencjami, ale żeby aż taaaak? Basiu. ..:smutek:.

Ja to jednak naiwna jestem. 

Nie tam zaraz naiwna ....Nie spotkałaś się tylko z takim " cudem " .....Basiu ...przecież wiele razy pisaliśmy o tym , że .....sporadyczne wstawanie w nocy równa się z .....sporadycznie przespaną nocą ......pan/pani " na rollatorku " ....równa się z tym , że niekoniecznie chodzi przy rollatorze , bo raczej targa się PDP-go na wózek  ....ale chęć ma ...dlaczego nie ...noo...na rollatorku to se nieraz przysiądzie albo przytrzyma się rollatora  podczas transferu .....PDP-ny posiłki sam spożywa ....i też może być , że nie do końca sam , bo karmiony łyżką musi być ....ale sam połyka ...żeby nie było , że nie !.....Tak te piszące paluszki nieraz się omskną ...:haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie tam zaraz naiwna ....Nie spotkałaś się tylko z takim " cudem " .....Basiu ...przecież wiele razy pisaliśmy o tym , że .....sporadyczne wstawanie w nocy równa się z .....sporadycznie przespaną nocą ......pan/pani " na rollatorku " ....równa się z tym , że niekoniecznie chodzi przy rollatorze , bo raczej targa się PDP-go na wózek  ....ale chęć ma ...dlaczego nie ...noo...na rollatorku to se nieraz przysiądzie albo przytrzyma się rollatora  podczas transferu .....PDP-ny posiłki sam spożywa ....i też może być , że nie do końca sam , bo karminy łyżką musi być ....ale sam połyka ...żeby nie było , że nie !.....Tak te piszące paluszki nieraz się omskną ...:haha:

Super to ujełaś,,bo tak właśnie jest,,nieraz wszystko idzie jak z płatka,,gdzie sam PDP wszystko zrobi,,a nieraz coś tam trzeba pomóc,,ale nischt zu tragisch ,,dajemy radę,,o ile jest to dla nas coś lekkiego ,a niesienie pomocy to nasza specjalnośc:tak2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

I ja już z :kawa: o 7 rano w łóżeczku,,szybko ,,bo las czeka :tak2:,,ale nici z lasu bo pada deszcz-O.o u mnie 15 stopni,,ale może być,,po wczorajszym ukropie,,Miłego i fajnego wtorku ,już mamy 10 lipca,,dla mnie czas leci jak szalony.:oklaski:

Och ....Blondi ....dla Ciebie leci jak szalony ...ten czas , bo Ty......" jesteś szalona ...mówię ci ...zawsze nią byłaś ...." :haha::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Och ....Blondi ....dla Ciebie leci jak szalony ...ten czas , bo Ty......" jesteś szalona ...mówię ci ...zawsze nią byłaś ...." :haha::cmok:

:cmok::oklaski::cmok: ,,ja to z tych pozytywnie zakręconych,,a szalona wspólnie ze słodziakiem,,bo kto by wytrzymał te wyjazdy i zjazdy,,,tylko szał pał :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Barbara48 napisał:

Oglądałam chyba już 3 razy. 

Ale w Polsce. Super film. 

Ja to z tych nudów zaczęłam wczoraj oglądać "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" :haha::haha:

Nie mogę nigdzie znaleźć z niemieckim lektorem, bo bym mojej babuszcze pokazała nasze rodzime kino. Kobita ma poczucie humoru, więc na pewno by się nie obraziła, a na bank setnie ubawiła :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

odebralam wlasnie tel z agencji..

"mam zmiane na pani urlop..ale  nie bedzie dzwonic bo nie chce"....:kopara:...no dobra...moze to normalne??

 tak czy inaczej jezeli klient chce moze zadzwonic sam..numer tel bedzie w profilu opiekuna...

Witajcie dzieciaki.  Mama juz w domu.:oklaski: . 

Przyjechała moja zmienniczka i tez nue dzwonila, bo myślałam , że nie chce . Okszali się,  że agentura zapewniała o prawidlowisciacg na zleceniu. Jan kovieta dowiedziała się,  że netu nie ma,  ślinitok słów  niecenzuralnych był spory. No cóż: agencha ma obsrawuone zlecenie,  a ja wolność.  :oklaski:

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewal8 napisał:

Mam wiele typów :) tylko wszystko zależy jaki rodzaj kina preferujesz ;) Żeby zostać w tematyce poprzedniego polecam Ci francuski film "Nietykalni". Bardzo fajna komedia o chłopaku z kartoteką, który w ramach resocjalizacji został opiekunem :) Miłego oglądania. Film też jest dostępny na CDA.

Dziękuję. Jeżeli chodzi o książki to jestem wyżej "Harlekina", a niżej "Blaszanego bębenka". Ostatnio nie bardzo mi wchodzą polskie nowości. W wywiadach autorzy i autorki kreują się na tytanów pracy, a w czytaniu czuć jakąś mizerią, ale może ja się nie znam? Jeżeli idzie o filmy, to nie oglądam polskich tasiemców, ale "Dr Haus" czy "Żona idealna" połknęłam w całości. Sama, więc nie wiem co tak naprawdę lubię. Wszystko zależy od nastroju i podaży .:haha:Pozdrawiam

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi już jesteś szczęsciarą,,ale mimo wszystko ,,podziwiam Ciebie,że dałaś radę nez netu,,naprawdę,,ja bym umarła z tęsknoty za światem i za forum,,bo w domu ok, brak często czasu na neta,,ale w pracy???? to deska ratunku dla wielu wielu z nas.to full energii do wytrwania na wygnaniu:tak2:

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie dzieciaki.  Mama juz w domu.:oklaski: . 

Przyjechała moja zmienniczka i tez nue dzwonila, bo myślałam , że nie chce . Okszali się,  że agentura zapewniała o prawidlowisciacg na zleceniu. Jan kovieta dowiedziała się,  że netu nie ma,  ślinitok słów  niecenzuralnych był spory. No cóż: agencha ma obsrawuone zlecenie,  a ja wolność.  :oklaski:

 

Jak dla mnie to agencja do odstrzału bo oszukuje świadomie. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

Bigos się gotuje ,pachnie na całym podwórku:)Biorę się zaraz za kończenie soku.Pracowity poranek a i cały dzień taki sie zapowiada.A od jutra znów odpoczynek,syn do mnie wczoraj mówi:taaaaaaa,na kurację,ha ha ha Bezczelny bachor jeden:)

Spokojnosci życzę:)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

O jak szybko wszedłem na stronę :oklaski: Nie wylogowałem się wczoraj i tak całą noc byłem na forum :d

Milego dnia życzę

Witaj! Miałeś cudowną nockę razem z forum,,nawet Twój oddech było tutaj słychac:hura: nie wspomnę o innych :hura: odgłosach:szydera::hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ORIM napisał:

O jak szybko wszedłem na stronę :oklaski: Nie wylogowałem się wczoraj i tak całą noc byłem na forum :d

Milego dnia życzę

Ja się nigdy nie wylogowuję. To chyba w niczym nie przeszkadza? Wiszę więc pewnie każdej nocy na ściance :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie dzieciaki.  Mama juz w domu.:oklaski: . 

Przyjechała moja zmienniczka i tez nue dzwonila, bo myślałam , że nie chce . Okszali się,  że agentura zapewniała o prawidlowisciacg na zleceniu. Jan kovieta dowiedziała się,  że netu nie ma,  ślinitok słów  niecenzuralnych był spory. No cóż: agencha ma obsrawuone zlecenie,  a ja wolność.  :oklaski:

 

mnie tez do glowy to przyszlo ale...potem sobie powiedzialam...lotto...ja nie tykam tematu ...mnie moj wyjazd interesuje ..skoro nie chce widocznie czuje sie pewnie i tak ma zostac...my i tak we dwie spedzimy 10-11 dni ...dziadek znow na urlop jedzie

odpoczywaj

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...