Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Barbara48 napisał:

Opiekunka osoby starszej
Wynagrodzenie: od 1200 euro
Miejscowość: 48163 Munster
Termin wyjazdu: 20.07.2018

 

Opis oferty

Poszukujemy opiekunki do 88-letniego podopiecznego, podopieczny choruje na stwardnienie rozsiane, do podopiecznego przychodzi Pflegedienst, podopieczny jest sparaliżowany, potrzebuje wsparcia podczas transferu. Podopieczny sam się ubiera, pomaga podczas wstawania. Podopieczny ma założony cewnik. Podopieczny mieszka w domu.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków standardowy co do opieki nad osobą starszą i pomoc w gospodarstwie domowym. 

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy
- doświadczenie
- pracowitość, empatia 

 

 

Sorry, może nie umiem czytać ze zrozumieniem.

Sparaliżowany i sam się ubiera? 

No i co w tym dziwnego ...Basiuniu ....?....Może osobie , która tą ofertę pisała ...paluszek się omsknął ...ot  tak ....z przyzwyczajenia ....jak to podczas pisania ofert ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Pochmurno ...nie za ciepło ....i gitarra ....Wyspałam się ...owszem wybudziłam się , kiedy usłyszałam głos PDP-go w " baby ", ale wzięłam na przetrzymanie i nie poszłam na górę ....widocznie rozmawiał z kimś inteligentnym i nie chciałam przeszkadzać ..Gdybym poszła do niego nie ograniczyłoby się to pójście do tylko raz ....pobiegałabym sobie w te i z powrotem po kręconych schodach ....Nie przeszkodziłam w konwersacjach ....facjaty mojej i potarganego łba nie widział ....znaczy nie wystraszył się i ....spał spokojnie ...ja u siebie na dolinach też ....Teraz , po 6-tej jak robiłam sobie w kuchni kawę to zajrzałam do niego

...otuliłam kordełką mocno zwichrowaną ....widać , że mocno z kimś dyskutował ....może nawet się kłócił ....a ja spałam jak niemowlę ...

Miłego , spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Miło Cię poznać @Michasia 1959....:cmok:  Wyglądasz olśniewająco, królewsko....:dobrze:

Dziękuję bardzo.Mnie również miło:cześć3:Powiem szczerze ze po zrzuceniu kg/ 7/ dobrze czuję duchem lepiej choć zmarszczki się wyostrzyły -ale to od usmiechu:hura:nie od lat.pozdrawiam.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja....:cześć3: Wczoraj lapek został zajęty przez 13-latka spędzającego wakacje u ciotki, nad polskim morzem....stąd moja nieobecność ...:$ Ale dzisiaj go odzyskałam...:oklaski: Młody jeszcze śpi...:haha: Szlugasek za mną, siorbanko trwa, klepanka odczytuję...znaczy....życie jest pięęęęękne....:oklaski: Raz jeszcze się przywitam...919272558_dziedobryradosnegodnia.jpg.f2b3da61d95f641e021272be669f13a9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michasia 1959 napisał:

Dziękuję bardzo.Mnie również miło:cześć3:Powiem szczerze ze po zrzuceniu kg/ 7/ dobrze czuję duchem lepiej choć zmarszczki się wyostrzyły -ale to od usmiechu:hura:nie od lat.pozdrawiam.

Żadnych zmarszczek nie zauważyłam...:oklaski: Za to, ze zdjęcia, pozytywnie zakręcona kobieta uśmiecha się sercem i duszą do nas...:oklaski: Tak trzymaj....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Żadnych zmarszczek nie zauważyłam...:oklaski: Za to, ze zdjęcia, pozytywnie zakręcona kobieta uśmiecha się sercem i duszą do nas...:oklaski: Tak trzymaj....:oklaski:

Tylko do Was, :oklaski:od 5 lat klikam na forum opiekunkowym.W"kupie siła".Chociaż mało się udzielam ale czytam, czytam i nie jest się samotnym .:małpa::tak2:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Tylko do Was, :oklaski:od 5 lat klikam na forum opiekunkowym.W"kupie siła".Chociaż mało się udzielam ale czytam, czytam i nie jest się samotnym .:małpa::tak2:

:dobrze:...masz racje ze..jakos tak za pan brat ....nie jest sie samemu z tym bajzelem...

spokojnego dnia  zycze

bo pogode ducha chyba juz masz...usmiech to pokazuje

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i co w tym dziwnego ...Basiuniu ....?....Może osobie , która tą ofertę pisała ...paluszek się omsknął ...ot  tak ....z przyzwyczajenia ....jak to podczas pisania ofert ? :haha:

Nie miałam do czynienia z polskimi agencjami, ale żeby aż taaaak? Basiu. ..:smutek:.

Ja to jednak naiwna jestem. 

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aniao napisał:

Dziękuję. Warto było obejrzeć. Masz jeszcze jakieś typy? Ja nie umiem sama szukać niestety.:cmok:

Mam wiele typów :) tylko wszystko zależy jaki rodzaj kina preferujesz ;) Żeby zostać w tematyce poprzedniego polecam Ci francuski film "Nietykalni". Bardzo fajna komedia o chłopaku z kartoteką, który w ramach resocjalizacji został opiekunem :) Miłego oglądania. Film też jest dostępny na CDA.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...