Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Heidi napisał:

Tfu , tfu...juz mi włosy na języku rosną za TO wstawienie kopii SMS:smutek:

Mięso kupiłam wczoraj za całe 5 €, żeby dziś goloneczkę w kapuście sobie podeżreć i.... przypaliło się na węgiel:smutek:. Wczoraj o węglu i górnikach pisałam. Dziś mogę węgiel mieć na talerzu :mur:.Siedzę tu z Wami i pierdolety piszę, a do żarcia zostanie odmrażany obiad córki:szydera: . Czy tonie zmowa przypadków?  

@foczka jakie zgłasznie do służb? Co Ty taka Agresiv kobieta jesteśO.o. Byłam tu, widziałam jak jest, dlatego stawkę zaprową dałamO.o, ale przetarg choć nie chciałam, to wygrałam:d, bo wadium nikt inny nie wpłacił na to zlcenie :papieros:

Ten przetarg to ustawiony byl:dobrze:

Brawo dla tych co stawkę podbijali i do niebotycznej kwoty wywindowali dla Ciebie. Warto mieć takich przyjaciół. 

Po takim zleceniu to kolejny rok w domu możesz siedzieć i nawet bioderkami nie musisz kręcić tylko nosem :haha::oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Miałam na myśli , że ten jeden , jedyny raz sama ugotowanej , świeżej zupy bym nie przełknęła . Nie wracałabym tam na pewno ...nawet za kuszącą stawkę , bo po cholery szarpać się z nerwami . Nie osiągam satysfakcji , że mina komuś zrzedła jak napyskowałam , czy coś na podób , bo nic z tego nie będę miała . Byłam i jestem nadal przeciwna zawożenia na adresy toreb z polskimi specjałami ...niby tylko dla siebie . Temat znam na bardzo świeżo . Po sosnę później płacze , lamenty , że " tyla dobra nawiozłam i nic wdzięczności ?! " ....Biega mi o to jedynie , że zdaje się @Heidi pojechała tam na krótko i trudno rzucać wszystko i zjeżdżać , jeśli kasę ma bardzo ok. to niech się zupą z głodną babcią podzieli ...wystarczy dla nich obu . Gdyby nie przerypane noce na doktorowej szteli to pewnie też jeszcze bym tam tkwiła ...nawet przy sobotnich zupach z puszek i niedzielną zimną kuchnią , czyli kawałek ciasta na niedzielny obiad . Możliwe , że @Heidi ma tam dobry , spokojny adres i dlatego tam wraca . Niejedni  z nas wracają na takie miejsca , bo cenią sobie spokój ...no kuźwa ...każdemu wedle potrzeb :d

@Baśka powtarzająca się :love: zawsze mówiłam, że masz łeb jak sklep. Love za myślenie. 14 dni z PoP to słodycz sama, córka wpadnie i wypadnie jak komar w oku. Zawsze gada można z siebie wyrzucić :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi Głodzenie rodziców to przestępstwo ,w D też.Że o opiekunce nie wspomnę.Są na to odpowiednie przepisy i paragrafy.Byłaś ,wiedziałaś ,dopłacasz do interesu-wolna wola ,jak napisałam wcześniej.Nie ma co więcej rozkminiać.

ps.rzadko jestem Agresiv,ale zdarza się:)

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Witam wszystkich i każdego z osobna, kawa Wydutkana  

Obiad przygotowany, na zewnątrz wieja jakby jakiś kaszu.... B sie  powiesił  

Idę se :papieros:

Może głowa przesłanie boleć. 

No to tyle na dziś

 

IMG_20190912_125708.jpg

Witaj kochana. 

Większej przyjemności dla mnie nie ma jak widok"kury domowej"o koguciku nie wspomnę :$

Powiesić to ja mogę się komuś na szyi :hura:najlepiej lubię mężowi swojemu własnemu :)

Miłego i spokojnego dnia :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, INEZ napisał:

@Heidi nie przejmuj się słowami krytyki Twojego zachowania. Tylko nie zachowuj się jak SW. Franciszek z Asyżu. Pakuj te euro do worow  a najlepiej busa z DHL zamów. Córka niech modły do nieba wniesie, że ja tam nie przyjechałam zamiast Ciebie bo opieki mogłaby potrzebować od zaraz :haha:

Ja już mam takie lata i koleżanki na OR, że niczym się już nie przejmuję. Będąc w PL często po nocach nie spałam, bo zmartwień bez liku . Odkrywając DE niczym Klumb Amerykę już mam sen spokojny, bo wiem, że jeden telefon załatwia sprawę dochodu (choć z małym poślizgiem tj. na koniec zlecenia). Bardzo chętnie wypję z błogim spokojem szklankę mleka :kawa2: nawet z Franciszkiem z Asyżu. Chyba jakiś Franek jeszcze tam żyje:szok: ?  50 % Eurasków już dziś spakuję w skarpetę, tą którą @Mirelka1965 mi już papierosem przypaliła , tym samym  dziurę "pocerowała". Za tydzień następną skarpetę do załadunku przygotuję i kierunek : ukochany kraj, umiłowany kraj, ukochane i miasta i wioski.....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, INEZ napisał:

Ten przetarg to ustawiony byl:dobrze:

Brawo dla tych co stawkę podbijali i do niebotycznej kwoty wywindowali dla Ciebie. Warto mieć takich przyjaciół. 

Po takim zleceniu to kolejny rok w domu możesz siedzieć i nawet bioderkami nie musisz kręcić tylko nosem :haha::oklaski:

Stawkę sama wynegocjowałam, za to m.in.też kocham siebie :szydera:, Wszystkim zakręcę, tylko rok coś za długi jest. Kto taki 12-to  miesięczny kalendarz wymyślił >:(? Mój szejk już czeka w PL z rachunkami do zapłacenia. Pierwsze co zrobię  po powrocie, to  listonoszowi łeb ukręcę za nadgorliwość i listów wrzucanie do skrzynki pocztowej:szept:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwię się , bo czujka dymu mi się włączyłaO.o, wyła jak durna , widać moja golanka z kapustą tam utkwiła:szydera:.  Słyszałam syreny na ulicy, już myślałam, że do i po mnie jadą:szok:, ale nie . Nikt z sikawką nas nie nawiedzi. Uff.... Mój spokój jednak został naruszony. Dziwne cokolwiek tu nie napiszę chwilę później mam jakiś zwrot akcji. Zaczynam tylko już czytać. Teraz czekam na Wsze opowieści , może odczarujemy rzucone zaklęcie-.- . 

Ktoś ma pomysł na usunięcie zapachu przypalenizny we wnętrzu domu ? Samo wietrzenie to ciut za mało:o, wszystkie drzwi i okna pootwierane, Jeszcze  ktoś pomysli, że ja tu we wrześniu kolędników przyjmuję :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aniao napisał:

@Heidi spróbuj wodę z octem i jakimś olejkiem zapachowym chwilę pogotować. Można też prawdziwą kawę doprowadzić do wrzenia i zostawić do wystudzenia. Jeżeli są zasłony i firanki to zapach wsiąka i może nie być łatwo.

Dziękuję za radę :love: i pocieszenie:cześć:. Znajomość zawarłam z Panem Lenor-em. Już jest ok. Pachnie nawet lepiej jak zawsze :p. Na gałgan nalałam płynu , wytarłam przy okazji parę przedmiotów, nagotowałam zupy lenorowej  (prawie  znowu zawył alarm :szydera:).  Podłogi też skorzystały, bo masaż lenorowy im zrobiłam niczym w SPA :tak2: . W domu muszę zacząć też przypalać jadło:p. Będzie w końcu czyściej i bardziej pachnąco niż zwykle:szydera: 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matusiu, znowu tu sama jestemO.o:przekleństwa:. Chyba poszukam sobie nowe gniazdo , bo tu już widać sęp był i opiekunkom oczy i ręce wydziobał. Teraz bidulki mogą tylko czytać moje wpisy breilem palcami od stóp:(, pewnie dlatego tak długo to trwa zanim sklecą parę słów:kawa2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi nie jesteś sama, ale ja ostatnio mam tyle miłości w sobie że bez kija nie podchodź. Mój mąż mówi, że to co mówię to już groźby karalne .  Jeszcze tak nie miałam jak żyję. Taka jakaś wielka kula złości jest we mnie. To chyba to miejsce tak na mnie dziala ☹️

Lubię Cię czytać, pozdrawiam.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Heidi napisał:

O matusiu, znowu tu sama jestemO.o:przekleństwa:. Chyba poszukam sobie nowe gniazdo , bo tu już widać sęp był i opiekunkom oczy i ręce wydziobał. Teraz bidulki mogą tylko czytać moje wpisy breilem palcami od stóp:(, pewnie dlatego tak długo to trwa zanim sklecą parę słów:kawa2:

Nie jesteś nie sama  

Pauzę mają  

Fajnie piszesz

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Krista napisał:

zombie GIF

Zostało to po zapoznaniu się z demencja:haha:

a mogła zostać ta sprzed dwóch lat:haha:

Ale już w domu, przybyłam zwyciężyłam:haha:

Już nic nie będzie mi straszne:haha:

Wspierał mnie wasz optymizm, humor, rady i zwykła obecność.

POZDR:)

 

20170724_143107(1)~2-1.jpg

Jakby na mnie tak demencja działała to tylko do takich przypadków bym jeździła :). Super wyglądasz na tym drugim zdjęciu od góry. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krista toż Ty banże pomyliłaś dziewczyno!!!! :cześć:

Z taka  figurą, to w Teatrze Narodowym robotę znajdziesz, "Jezioro łabędzie" akurat obsadzają:szept: . Byłam tam, ale mnie za pióra wyrzucili i jeszcze kopniaka dali na zapęd aż w DE wylądowałam:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromolę Was , na kije idę, może komuś zadam w plecy dźgnięc kilka, kiedy krzywo na mnie spojrzy>:(. Najpierw jednak skosztuję serniczka, który tu sobie trzasnęłam, potem sama siebie pochwalę, bo nieprzeciętnie lubię być chwalona:haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

Chromolę Was , na kije idę, może komuś zadam w plecy dźgnięc kilka, kiedy krzywo na mnie spojrzy>:(. Najpierw jednak skosztuję serniczka, który tu sobie trzasnęłam, potem sama siebie pochwalę, bo nieprzeciętnie lubię być chwalona:haha:

Serniczek na pewno jest dobry,:tak2: skoro go sama upiekłaś:dobrze:, ja dzisiaj upiekłam jabłkowca,:kawa2: kto chętny zapraszam na kawusię popołudniową z kołoczem:ciacho:

240628_lody.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Jakby na mnie tak demencja działała to tylko do takich przypadków bym jeździła :). Super wyglądasz na tym drugim zdjęciu od góry. 

@INEZ dziękuję, figura czysto genetyczna bez osobistych zasług i sprzed znajomości z demencja, teraz po chyli się ku upadkowi:haha:

Godzinę temu, Heidi napisał:

@Krista toż Ty banże pomyliłaś dziewczyno!!!! :cześć:

Z taka  figurą, to w Teatrze Narodowym robotę znajdziesz, "Jezioro łabędzie" akurat obsadzają:szept: . Byłam tam, ale mnie za pióra wyrzucili i jeszcze kopniaka dali na zapęd aż w DE wylądowałam:szydera:

@Heidi dziękuję,

aplikując do Narodowego dopatrzyli się, że gesicht metrykalny a widownia mogła by przez lornetki patrzeć:haha:a przecież na rozrywkę przychodząxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

U mnie zmieniło się niewiele, u Was, jak widzę, odrobinę więcej ;). Najważniejsze, że wszyscy dobrze się bawimy, czego i Wam życzę, ale nie zazdroszczę :). Taki kalambur lekki i niechcący mi wyszedł, ciekawe dlaczego :D?

Oprócz tego słońca i złotej, polskiej jesieni :).

 

IMG_20190929_171710-780x1040.jpg

IMG_20190929_172143-780x1040.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...