Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Joy doniosła, że podobno nowy regulamin tu jest. Nie mogę doszukać się punktu, w którym stoi napisane, że opiekunki spać z kurami chodzą. Jakiś huragan tu mocno powiał. To że @Mirelka1965 to jest to normalne, bo ona wszystkie zakazy łamie, @Baśka powtarzająca się zaciągnęła się  dymem mocno i teraz nadymana pewnie stoi i ratunku szuka. Gdzie ona , gdzie?  Reszta grzecznie w cieniu kołder pewnie geldy prasuje i gumkami po 100 sztuk w paczki gromadzi. 

Ech... przyjdzie mi pewnie do jutra poczekać na to zacne grono. Trudno, poczkam. Mam czas :papieros:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@Joy doniosłą, że podobno nowy regulamin jest. Nie mogę doszukać się punktu, w który stoi napisane, że opiekunki spać z kurami chodzą. Jakiś huragan tu mocno powiał. To że @Mirelka1965 to jest to normalne, bo ona wszystkie zakazy łamie, @Baśka powtarzająca się zaciągnęła się  dymem mocno i teraz nadymana pewnie stoi i ratunku szuka. Gdzie ona , gdzie?  Reszta grzecznie w cieniu kołder pewnie geldy prasuje i gumkami po 100 sztuk w paczki gromadzi. 

Ech... przyjdzie mi pewnie do jutra poczekać na to zacne grono. Trudno, poczkam. Mam czas :papieros:

Boś ty utknęła w ploteczkach, a my ciężko kojarzymy i głowy nad polszczyzną łamiemy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Boś ty utknęła w ploteczkach, a my ciężko kojarzymy i głowy nad polszczyzną łamiemy :szydera:

To wy prawdziwe "skoczki" jesteście. To o nich pisała @Maria Jolanta ? :haha: Widzę, że przejęłyście się tą rolą :mur:. Ja to ciągle piłabym tylko kawę -.-. Nienażłopana jestem O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Ano,racja.22.30 wszystkie śpią,nie ma tu czego szukać:(Chyba ,że czasem @maras1zajrzy.Starzeją się chyba czy cuś?:(

@maras1 obraził się na nas , czy coś , bo raz od wielkiego dzwona na forum zajrzy ...i poszszedłłł...w pistuuuuu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ellax2 napisał:

Dobry wieczór.

Przeglądałam właśnie oferty pracy i znalazłam na nasze zlecenie. Bosz..., co za bzdury totalne wypisują. Nie wiem skąd oni maja te informacje, na pewno nie od nas. Ktoś wielce ogarnięty pisał, bo tak mu się uwidziało. :przekleństwa:

Mnie dzis rozwalilo ogloszenie do 39 letniego seniora.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor. Ja tylko tak informacyjnie, na wypadek, gdyby jednak ktoś sie o mnie martwił, albo nawet pożadał na tym forum :d :d . Otoz mam się bardzo dobrze, PDP ma sie rowniez bardzo dobrze, juz sie zaprzyjazniłysmy i cięzko sie będzie rozstac, tym bardziej że raczej tu nie wróce (marne uposażenie) . Na forum bywam codziennie, ale ze srajfona sie łącze, z ktorego to zalogowac się nie mogę na forum, bo nie pamiętam hasła. Nie pamiętam równiez adresu mailowego, ktory to był załozony specjalnie na okolicznośc mego zaistnienia tutaj. Sprzęt , z ktorego loguje się automatycznie, dokonuje własnie swego zywota. Niestety. Dziś go reanimowałam, ale to juz raczej ostatnie podrygi. Brak ładowania, bo się zjarało wszystko co ładuje i pozwala się naładować :d Nawet zawias się zjarał z newralgicznej strony laptopa :d i kable wyjszły te co łącza klawiature z ekranem :( . No coz , jakos musze wytrzymac jeszcze miesiąc. Pozdrawiam zatem wszystkich i kazdego z osobna. Tych co mnie lubią i tych co ja lubię, oraz tych ktorzy mnie w.....ją jako i ja ich. :d . Wsiewo haroszewo żełaju i do napisania :d . 

P.s Szukam krotkiego, max 5 tygodniowego, ale moze byc krocej , zlecenia od polowy listopada do połowy grudnia. Jak ktoś coś, to dajcie znać. Niektorzy wiedza gdzie mnie szukać, to można tranzytem ....... :d :d :d Buziole .

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Mnie dzis rozwalilo ogloszenie do 39 letniego seniora.

Mnie juz od dłuzszego czasu rozwalają niektore oferty, a własciwie zdecydowana większość :d . Jak fajne pieniądze proponuja to do opieki 2 osoby w stanie własciwie wykluczającym opiekę domową no i jako bonus składki od 50 euro miesięcznie :d . jak oferta z sensem, to 1250 z czynnym prawem jazdy. WYMAGANYM :d :d :d. Nie ukrywam, że jestem nieco zszokowana .Nic to , przyglądam się dalej :d . 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ellax2 napisał:

Dobry wieczór.

Przeglądałam właśnie oferty pracy i znalazłam na nasze zlecenie. Bosz..., co za bzdury totalne wypisują. Nie wiem skąd oni maja te informacje, na pewno nie od nas. Ktoś wielce ogarnięty pisał, bo tak mu się uwidziało. :przekleństwa:

To wszystko to nic Elu :d Ja jakiś tydzien temu czytałam oferte do KARL MARX STADT. Tego miasta nie ma juz od ponad 20 lat na mapie Niemiec. To trzeba byc neandertalczykiem, żeby takie coś napisac :d . Odezwij sie do mnie na FB. Chcialam z Toba pogadać .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965Jestem osobą do dogadania ale sterować  sobą nie dam.Zacytuję tylko jak przyjechała na wymianę / ja jeszcze ust nie otworzyłam a ona :" tu nie ma nic do przekazywania ja wszystko wiem, oni tak tańczą jak ja zagram"/ Trochę spokorniała jak zobaczyła córkę i założyła maskę lizusa. Ona widzi we mnie rywalkę a nie zmienniczkę, a tak nie powinno być.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława skoro nie pamiętasz wejdź w swój profil ,następnie ustawienia konta i zmień hasło oraz adres mailowy na takie ,żebyś pamiętała.Tzn chodzi mi o to,że jak lapek zdechnie to już będzie po ptokach.Zresztą jak wejdziesz w ustawienia konta to adres Ci się wyświetli ale możesz go zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...