Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, INEZ napisał:

Dzień dobry :)

Miłego i spokojnego dnia. Mam nadzieję, że dzisiaj u mnie słoneczko przyświeca bo koniec tygodnia zapowiadają deszczowy niestety. 

Witaj Kochana, zaraz przyślę do Ciebie slonaczko

Miłego dnia  

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :cześć2:Od rana mam brak łączy z satelitą i zamiast nadrabiać zaległości telewizyjne boksuję się o sygnał :( Przemiły konsultant - fachowiec (bardzo przystojny po głosie) kazał mi włączać, przełączać i przekładać kable... Nic to nie dało, więc przyśle kogoś fizycznego :d:dobrze:Szlag z tą techniką, chłop w domu by się przydał … nic.., trzeb liczyć na obcego fachowca :haha:

A wczoraj widziałam naszą @Joy :hura:po raz pierwszy i oczywiście @BabaJagusia po raz wielokrotny xd Z Joy mieszkamy na tej samej ulicy, dosłownie kilka domów dalej i moje psy pewnie zostawiły niejeden ślad przed jej posesją :haha:a przez tą robotę i inne koleje życiowe nigdy na siebie nie wpadłyśmy :szok: Myślałam, że znamy się choć z widzenia, ale nic z tych rzeczy... za to teraz będziemy mogły poznawać się dalej :oklaski: Fajnie było, zazdrośćcie mi bo naprawdę mamy sporo super ludzi na naszym forum :tak2:

Oczywiście miłego dzionka i buziaki :cmok:

Zazdroszczę jak nie wiem co. :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :cześć2:Od rana mam brak łączy z satelitą i zamiast nadrabiać zaległości telewizyjne boksuję się o sygnał :( Przemiły konsultant - fachowiec (bardzo przystojny po głosie) kazał mi włączać, przełączać i przekładać kable... Nic to nie dało, więc przyśle kogoś fizycznego :d:dobrze:Szlag z tą techniką, chłop w domu by się przydał … nic.., trzeb liczyć na obcego fachowca :haha:

A wczoraj widziałam naszą @Joy :hura:po raz pierwszy i oczywiście @BabaJagusia po raz wielokrotny xd Z Joy mieszkamy na tej samej ulicy, dosłownie kilka domów dalej i moje psy pewnie zostawiły niejeden ślad przed jej posesją :haha:a przez tą robotę i inne koleje życiowe nigdy na siebie nie wpadłyśmy :szok: Myślałam, że znamy się choć z widzenia, ale nic z tych rzeczy... za to teraz będziemy mogły poznawać się dalej :oklaski: Fajnie było, zazdrośćcie mi bo naprawdę mamy sporo super ludzi na naszym forum :tak2:

Oczywiście miłego dzionka i buziaki :cmok:

Jaki ten świat jest mały:witam:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Po wczorajszych eskapadach mam dość. Nie ma jak demencyjna podopieczna za nawigację:haha:. Całe i zdrowe wróciłyśmy do domu, ale nie wiem czy nie dostanę pamiątkowej fotki z fotoradaru. Nie biorę więcej pracy z samochodem.

Nie wie ktoś ile czeka się na ewentualne foto?

Miłego dnia.

Aniu około 1 mca powinna przyjść, a cena zależy od stopnia przewinienia :$ ja za 11 km ponad dozwolona placiłam 20 euro  , tutaj masz taryfikator, to sobie radchunek sumienia zrob https://punkt.media/pl/poradniki/niemcy/transport-i-mieszkania-d/1186-taryfikator-mandatow-drogowych-w-niemczech

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Witam :cześć2:Od rana mam brak łączy z satelitą i zamiast nadrabiać zaległości telewizyjne boksuję się o sygnał :( Przemiły konsultant - fachowiec (bardzo przystojny po głosie) kazał mi włączać, przełączać i przekładać kable... Nic to nie dało, więc przyśle kogoś fizycznego :d:dobrze:Szlag z tą techniką, chłop w domu by się przydał … nic.., trzeb liczyć na obcego fachowca :haha:

A wczoraj widziałam naszą @Joy :hura:po raz pierwszy i oczywiście @BabaJagusia po raz wielokrotny xd Z Joy mieszkamy na tej samej ulicy, dosłownie kilka domów dalej i moje psy pewnie zostawiły niejeden ślad przed jej posesją :haha:a przez tą robotę i inne koleje życiowe nigdy na siebie nie wpadłyśmy :szok: Myślałam, że znamy się choć z widzenia, ale nic z tych rzeczy... za to teraz będziemy mogły poznawać się dalej :oklaski: Fajnie było, zazdrośćcie mi bo naprawdę mamy sporo super ludzi na naszym forum :tak2:

Oczywiście miłego dzionka i buziaki :cmok:

@NNNdanuta Danusia ,sąsiadko:hura:odrobimy zaległości.Spoko:szydera:

Szkoda,że do @BabaJagusia jest ciut dalej ale co tam,damy radę:tak2::zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

@aniao nie wiem jak długo się czeka ale to na pewno będzie drogie zdjęcie. :haha:Pytsnie tylko kto za nie zapkaci.....

Pada, pada, pada. Może tutaj też urosną grzyby bo dwa miesiące nie padało wcale. 

Byle do weekendu bo mam trzy dni wolne to i jest szansa wyskoczyć do lasu i na jakieś zwiedzanie...

Mariolka a nie chcesz wyskoczyć do Wrocławia? Zabrałabym się z Tobą z powrotem.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd @Maria Jolanta @scarlett @Joynie stresuję się jakoś specjalnie. Co ma być to będzie. Jeżeli przekroczyłam to o parę kilometrów (mam nadzieję). To jest lekcja dla mnie. Już od jakiegoś czasu wiedziałam, że nie chcę już żadnej pracy z autem więcej. Wczorajszy dzień tylko postawił kropkę nad i. Dziękuję Wam :cmok:.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do  Słodziaka zadzwonił,bardzo dawny znajomy rodziny,mieszka 150 km od nas, prosi czy by nie mógł przyjechac S do niego dzisiaj,bo nie ma kto go do Klinki zawiesc na operację oczu,sam nie może jechać autem, żaden sąsiad nie pojedzie,córka za granicą w pracy, żona odeszła itd.itd, trzeba Hansa  zawiesc i poczekac i po zabiegu odwiesc do domu,,no i oczywiscie ,bardzo S się nie chciało jechac,ale pojechał wczoraj do Hansa,rano zero śniadania i do Kliniki, czekali do 11 godz, bo trafił się im inny nagły wypadek, Hans poszedł o 11 na zabieg,ciekawa jestem czy wróci dzisiaj do domu S? czy jeszcze zostanie tam.Ale są taryfy, są karetki ,myślę ,że ten Hans jest chytry,albo biedny, sam w domu i żadnych fajnych przyjaciół? żeby liczyć na pomoc? trochę dziwne dla mnie, ale na S można liczyć zawsze..

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

a kuku:cmok: wczoraj zadzwoniłam do jednej niemieckiej koleżanki Andrea,,a ona ma urlop i siedzi i przeżywa ,że zostawila Ottmara, tego chytrusa i jest jej smutno, to ja od razu dawaj do mnie, mam pyszne winko i buty przywiozłam dla Ciebie,,od razu obudziłam ją,za 10 min, była u mnie, Wino Franken super, 2 butelki poszly:szydera: piszę do S ,ze winko pyszne ,a on szczęsliwy ,że smakowalo i od razu ,,nowe kupimy :szydera: tak to ja rozumiem:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi masz fajnego tego Słodziaka, na mojego M też zawsze można liczyć, raz w tygodniu rozwozi ludzi po lekarzach, zrobi dobry uczynek i jakoś czas mu zleci:cmok:

:tak: są dobrzy ludzie,na tym świecie:tak2: dzisiaj Andrea zabrała mnie do jednej z miejscowości na sklepy, obeszlam, naprzymierzałam się spodni,ale nic nie kupilam tylko kawę i ciacho wrąbałam,ale już wybieramy sie na Coburg na sklepy,,fajna babka z tej Andrei,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joy napisał:

Dzień dobry :)

Nie lubię narzekać ale dziś mam wnerwa kosmicznego.Tyle firm przewozowych,do wyboru i koloru tylko jak człowiek potrzebuje to .... wno :( 

Znów będę musiała jechać autem a tak mi się nie chce :( 

A bla bla car? Joy szukaj,,:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:tak: są dobrzy ludzie,na tym świecie:tak2: dzisiaj Andrea zabrała mnie do jednej z miejscowości na sklepy, obeszlam, naprzymierzałam się spodni,ale nic nie kupilam tylko kawę i ciacho wrąbałam,ale już wybieramy sie na Coburg na sklepy,,fajna babka z tej Andrei,

a ja dzisiaj kupiłam dzinsy i leginsy, bo M nakupił mi bluzeczek i sukienek a spodnie to ja wolę przymierzyć:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

a ja dzisiaj kupiłam dzinsy i leginsy, bo M nakupił mi bluzeczek i sukienek a spodnie to ja wolę przymierzyć:d

o cholipcia,,trafił z bluzeczkami w Twój gust? mi chyba żaden facet nie kupił ciucha sam, musi być moja decyzja ,czy chcę:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...