Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór :) 

Pewnie powinnam zrobić to w pochwalijkach,ale nie chce mi się już nigdzie łazić:haha:.

Pochwalę się więc tutaj.Otóż spędziłam dziś popołudnie popijając kawkę w towarzystwie dwóch super zajefajnych Forumek.Szkoda,że tak szybko zrobił się wieczór :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Dobry wieczór :) 

Pewnie powinnam zrobić to w pochwalijkach,ale nie chce mi się już nigdzie łazić:haha:.

Pochwalę się więc tutaj.Otóż spędziłam dziś popołudnie popijając kawkę w towarzystwie dwóch super zajefajnych Forumek.Szkoda,że tak szybko zrobił się wieczór :( 

zawsze wszystko co fajne szybko mija:cmok:

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Joy napisał:

Dobry wieczór :) 

Pewnie powinnam zrobić to w pochwalijkach,ale nie chce mi się już nigdzie łazić:haha:.

Pochwalę się więc tutaj.Otóż spędziłam dziś popołudnie popijając kawkę w towarzystwie dwóch super zajefajnych Forumek.Szkoda,że tak szybko zrobił się wieczór :( 

Nie możecie się  jeszcze raz spotkać ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Żeby nie było , że ze mnie taki urlopowy śpioch :haha:Wczoraj przeczytałam , że od dziś sezon grzewczy , że należy skontrolować , czy kaloryfery przecieków nie mają ....no to budziłam się w nocy , sprawdzałam ....a te france zimniutkie jak lód . Nie wiem co mi odbiło , bo akcja włączania ogrzewania rozpoczyna się w dzień ...biały dzień ....a nie nocą . Wiadomo , że nadzieja matką głupich ...no to ze względu na moją mądrość sprawdzałam se ciepłotę kilka razy w nocy . Nic to ...puliwerek na strój nocny zarzucony ...szatana sobie siorbię ,dłonie cugaskiem ogrzewam i nie jest źle a będzie lepiej ...świtkiem , świtkiem ...koło południa :szydera:

Miłego , fajnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Po wczorajszych eskapadach mam dość. Nie ma jak demencyjna podopieczna za nawigację:haha:. Całe i zdrowe wróciłyśmy do domu, ale nie wiem czy nie dostanę pamiątkowej fotki z fotoradaru. Nie biorę więcej pracy z samochodem.

Nie wie ktoś ile czeka się na ewentualne foto?

Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao nie wiem jak długo się czeka ale to na pewno będzie drogie zdjęcie. :haha:Pytsnie tylko kto za nie zapkaci.....

Pada, pada, pada. Może tutaj też urosną grzyby bo dwa miesiące nie padało wcale. 

Byle do weekendu bo mam trzy dni wolne to i jest szansa wyskoczyć do lasu i na jakieś zwiedzanie...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Po wczorajszych eskapadach mam dość. Nie ma jak demencyjna podopieczna za nawigację:haha:. Całe i zdrowe wróciłyśmy do domu, ale nie wiem czy nie dostanę pamiątkowej fotki z fotoradaru. Nie biorę więcej pracy z samochodem.

Nie wie ktoś ile czeka się na ewentualne foto?

Miłego dnia.

Ubawiłaś mnie od rana.Fotkę włóż do albumu jak przyjdzie.( możesz się już nie załapać)

 

 

Dzień dobry wsiem.Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

To ja się też pochwalę, moja pdp zabrała mnie dzisiaj do Aschaffenburga, pojechałyśmy busem:493_oncoming_bus:, byłyśmy w kawiarence na Mirabelleknoedel:385_stew: w sosie waniliowym, pyszne były:360_strawberry: do tego kawusia :kawa: i ciacho:ciacho:, fajnie spędziłyśmy dzień:całus:

Te chwile to perełki w tej pracy, zatem super, że Ty ją wczoraj otrzymałeś. :) !!!

Życzę więcej takich chwil !!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Przyszła sikawica w nocy, tero pauza, ale zakadubiło się i bydzie plusceć. Okej, bieremy to na klate i uciekamy do term. :haha:. Wczorajsze 20 kilosów w nogach w zasadzie przeszło bez echa, ku zaskoczeniu moim. :d

Dobrego, słonecznego dzionka Mordecki , mój będzie mokry i wilgotny. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oklaski: Jak mi fajnie nie być pierwszą na forum :szydera: A to wszystko przez to, że pospałam po wczorajszej, ciężkiej harówce :haha: Ile kilometrów nadrałowałam w poszukiwaniu straconego czasu, tfu....darów lasu to nie wiem :haha: Ale wiem, że popełniłam grzech przeciwko naturze, gdyż/ albowiem/ponieważ zbierałam grzyby w obszarze chronionym i tylko cudem uniknęłam kontroli i opierniczu ze strony Straży Leśnej :$ Na swoją obronę powiem, że świadoma nie byłam, iż penetruję ten właśnie obszar :donos: Nic to...przeżyłam ten wstyd sromotny, a na osłodę ostały mi się dary lasu w ilościach takich, iż obróbka tychże spowodowała, że poszłam spać nieco przed północą :haha:Pojechałam szukać borowików szlachetnych (kraj pochodzenia nieważny, mogły by być "amerykany" :haha:), a przywiozłam borowiki sosnowe, czyli czarne łebki :szydera: Borowik, to borowik...no nie? :szydera: Teraz siorbię spóźnioną kawunię i towarzyszy mi aromat suszu grzybnego.....lepszy niż najlepsza perfuma :oklaski: Teraz poczytam zaległości klepalne, a wam życzę miłego dzionka :oklaski:image.png.466f31333457c3775183353dcd98bb2f.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko, za oknem słoneczko :327_sunny:świeci od rana, jak ja lubię takie poranki:320_sun_with_face:aż przyjemniej się wstaje jak za oknem nic nie pluszczy:d.

Życzę środy pięknej i mało roboty,:dobrze: coby się nie przemęczać w środku tygodnia:haha:wszak to dopiero półmetek:da do weekendu jeszcze trochę:oklaski:

images (55).jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...